هدرز چیست و تاثیر آن روی شتاب ماشین

همین جاست که اهمیت هدرز مشخص می شود. این قطعه ی ساده Automatic coil selector نام دارد که می تواند برق خروجی دو کوئیل را وارد دلکو کند. عملکرد این قطعه اینگونه است که با وارد کردن اکسیژن خنک (سرد) کاری کند که سیلندرها با کمترین سوخت ممکن، بیشترین خروجی و قدرت را ارائه دهند. گزارش: الان ساعت 9:30 صبح روز شنبه 6 خرداد 1385 ، از درب شمالی نمایشگاه وارد شدیم سمت راست اولین چیزی که نظر همه بازدید کنندگان را به خودش جلب می کند اتومبیل فراری قرمز رنگ آقای مسعود نژاد بخش ، در سمت چپ اتومبیلهای RACE وکنار اتومبیلهای RACE 2 اتومبیل استثنایی کشورمانCIVIC آبی رنگ با کیت بدنه تمام فایبر آقای حسین انصاری و پژو 405 آقای مهدی زهرایی با کیت بدنه زیر بندی و موتور 2900 سی سی از موسسه ناس تیونینگ شاپ به چشم می خورد . فورد F-150 هارلی دیویدسون در نمایشگاه شیکاگو معرفی شد خودروی سفارشی F-150 هارلی دیویدسون امسال بازگشته است. اما زمانی که متوجه شد در رقابت با جیپ، موفق نبوده است، نسل دوم برانکو را به صورت یک اسیووی فول سایز و از سال 1978 عرضه کرد که تولید آن تا آخر سال 1979 ادامه داشت.

تقویت جرقه حتما باعث افزایش راندمان موتور خواهد شد. استفاده از مدارهای تقویت سیستم جرقه هم کمک زیادی به سوختن بهتر کند که انواع آن در بازار یافت می شود و یا نقشه آنها را می توان بدست آورد به صورت دست ساز درست کرد. بله، در برخی موارد سازندگان این ها را A/C فیلتر و یا فیلتر تهویه (کولر) می نامند و بقیه آنها خریدذ انلاین فیلتر هوای بنز را به عنوان فیلتر کابین خودرو میشناسند. و حتی در خودروهایی که قدرت بالایی تولید می کنند می توانید از تعداد بیشتری از این کیتها به طور همزمان یا نوبتی ( بوسیله یAutomatic coil selector ) استفاده کرد. این قطعه افت ولتاژ برق خودرو را که بر اثر مصرف بی رویه سیستم و نورهای زنون از برق خودرو می باشد ، جبران کرده و نور خودرو را افزایش می دهد . که تقویت این سیستم می تواند به طرز چشمگیری قدرت خودروی شما را بالا ببرد.

استفاده از دو کوئیل برای دستیابی به قدرت بیشتر : اما پیدا کردن قطعه ای که توان تحمل ولتاژ بالا را داشته باشد و عایق بندی مناسبی هم داشته باشد سخت است که به نظر من برای اینکار به قطعه ای که در خودروهایی که از دو سیستم جرقه برای مسابقات طولانی مدت استفاده می کنند می توان تکیه کرد. می توانید با موازی کردن یک پکیج خازن ۱۶ ولتی با باطری ماشین و دادن سیم مثبت کوئل دوبل از همان خازن، جرقه را افزایش دهید. می دانیم که برای برق کشی در یک خودرو، سیم مثبت مصرف کننده به قطب مثبت باطری متصل می شود و سیم منفی مصرف کننده به بدنه ی خودرو متصل می شود و از طرفی قطب منفی باطری به بدنه گیربکس متصل شده تا از سیم کشی اضافی در سیستم جلوگیری شود و بتوان از تنه ی موتور برق گرفت! همانطور که گفته شد، سیم مثبت مصرف کننده به قطب مثبت به صورت مستقیم متصل است و احتمال خرابی بسیار کمی را داراست اما قطب منفی باتری که به بدنه گیربکس متصل است باعث می شود بعضی مواقع برق به خوبی در جریان نباشد وهمه ی توان مورد نیاز مصرف کننده، به آن نرسد،پس باید اقدام به تقویت قطب منفی باتری یا اتصال بدنه خودرو کرد!

توجه داشته باشید این میزان با توجه به وزن بسیار کم پراید میتواند بسیار بهینه تر نیز باشد. به مجموعه اقداماتی گفته می شود كه جهت بهینه سازی قسمتهای مختلف اتومبیل صورت می گیرد كه :شامل موارد زیر می باشد. 2016 Ford Mustang Shelby GT350 HPE575 عملکرد بهینه موتور بهوسیله ارتقاء ECU در مرحله پایانی تکمیل میشود. این کار باعث میشود تا این چرخه دریافت گازهای خروجی و تبدیل آن به هوای ورودی، هیچ اتلاف نیرویی نداشته باشد و افزایش شتاب با راندمان بالایی انجام گیرد. چرا که افزایش جرقه یعنی سوختن بهتر و سریعتر مخلوط بنزین و هوا و افزایش قدرت و راندمان موتور است. با نصب مجموعه ی این قطعات بر روی خودرو می توانید توان جرقه و سیستمهای الکتریکی را به طور چشمگیری افزایش دهید. این حجم کم واردات، تملک و بخصوص نگهداری از آنها را به مراتب دشوارتر میسازد. 1. برای ساخت وایر شمعهای اسپرت با حداقل هزینه می توان انواع با کیفیت وایرهای معمولی را خریداری کرد و با چسبهای عایق پلاستیکی یا انواع نسوز نخی آنها را عایق کرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.