هدرز چیست و بررسی کامل تقویت سیستم تخلیه خودرو با هدرز – مجله تخصصی خودرو

هدرز را میتوان یک جایگزین برای مانیفولد خروجی پیشرانه بهحساب آورد که به دلیل هزینهی بالایی که دارد، کمتر توسط خودروسازان مورد استفاده قرار میگیرد، اما از آن در طراحی ماشینهای اسپرت و مخصوص مسابقه استفاده میشود و حتی ممکن است شما در ماشینهایی که مدل بالایی دارند، این قطعه را بهصورت فابریک مشاهده کنید. نیترواکساید به دلیل ویژگیهای شیمیایی خاصی که دارد، افزودنی سوختی بسیار جالبی است. مثلا موتور پراید را میتوان با موتورهای مزدا از نوع BP با حجم 1800 سیسی که با شاسی پراید همخوانی نزدیکی دارد، عوض کرد. کارتست یک تیم تولید محتوا در حوزه تست و بررسی انواع اتومبیل است که با تلاش جمعی از مهندسان و متخصصان فنی ، نویسندگان مورد اعتماد و به دور از تعصب برند، عکاسان خودرویی برتر کشور و علاقه مندان حوزه خودرو شکل گرفته است. هدرز قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگروز خودرو محسوب می شود .

حتما پیش آمده که حین خواندن مشخصات فنی یک خودرو، به عبارات انگلیسی نامفهومی برخورد کرده باشید. مشخصات روغن موتور مناسب هیوندای النترا2000 سی سی 2014. API SN. کرم مرطوب کننده آکنس پریم SPF30 مناسب پوست های چرب و مختلط .کرم مرطوب کننده آکنس پریم مرطوب کننده ای موثر برای پوست های چرب، مختلط .و جوش دار است و در دو رنگ بژ طبیعی و بی رنگ موجود است. تعویض به موقع «فیلتر هوا»، موجب بهتر شدن 6 تا 11 درصدی شتاب اتومبیل های انژکتوری هم می گردد. انتخاب نوع لوله ها و قطرشون دارای فرمول های خاص خودش هست که بعدا بهشمیپردازیم.اما بهترین راه برای تقویت سیستم اگزوز که دارای شرایط و کارکرد خوبی باشه چیست؟ تازه خاصيت كاتاليزور هم كامل از بين نميره و هنوز تا 50 %وظيفه خودش رو انجام ميده . چراغ: تعویض کاسه چراغ هزینهای معادل 30 هزار تا 400 هزار تومان برای شما در برخواهد داشت. این کمپانی فعالیت خود را از سال 2002 در سایه حمایتهای «بنز» آغاز کرد و با تولید Brabus mercedes benz k8 به جمع شرکتهای تیونینگ پیوست. بهعلاوه مرکز تیونینگ منصوری برای دستیابی به بهترین هندلینگ، ایجاد تغییر را در مجموعه تعلیق هم در دستور کار خود قرار داده است.

او همچنین موسس کمپانی Mp design است که از بهترین تولید کنندگان قطعات اسپرت در دنیا محسوب میشود. قیمت فلاپها آلمان و اتریش در بازار نسبت به سایر مارکها گرانتر است و طبق معمول همیشه جنس چین با قیمت پایینتر در بازار فروخته میشود. در حقیقت مقداری اکسیژن به خوراک موتور اضافه میشود. حرارت ناشی از احتراق، اکسیژن این ترکیب را آزاد و آن را به مخلوط سوخت و هوا اضافه میکند. زمانی که موتور در حال کار است، حرارت کافی برای تجزیه این ترکیب در آن تولید میشود. تخصص منصوری در زمینههای تقویت موتور، بهبود آیرودینامیک، به کارگیری رینگهای آلیاژی سبک وزن و ایجاد تغییر در داخل اتاق با استفاده از لوازم دستساز است. در حقیقت، صدایی که از موتور میآید، ترکیبی است از اصوات با بسامدهای متفاوت و به دلیل این که این بسامدها به بستگی به دور موتور دارند،صدای موتور هیچ وقت بسامد معینی ندارد. به باراباس لقب مادر غولهای صنعت اتومبیل را هم دادهاند؛ شاید به این دلیل که در هر مدل نوآوری و فناوری پیشرفته و جدیدی را ارائه داده است. ۱-تزريق خشك: در اين حالت، گاز N۲O به تنهايی وارد مجرای تنفس میشود و سيستم سوخت رسانی به گونهای تنظيم میگردد كه سوخت اضافی را وارد موتور كند.

با تزریق آن توسط انژکتور، به سرعت از حالت مایع به گاز در میآید. تغییر شکل از مایع به گاز دمای سیلندر را به طور قابل ملاحظهای پایین میآورد. ولی اگر دوستانی علاقه مند به کاهش و یا افزایش دمای موتور خودروی خود باشند، سام تیونینگ میتواند به صورت کاملاً نرم افزاری، محدوده دمایی عملکرد فن رادیاتور را به دلخواه شما افزایش و یا کاهش دهد. به هر حال، این یک سیاست هوشمندانه است که حداقل هر 6000 مایل آن را بررسی کند.برای تعیین اینکه آیا شما نیاز به جایگزینی برای فیلتر هوا کارخانه خود دارید یا خیر، باید چندین نشانه مشترک از یک واحد معیوب فیلتر هوای ام جی در کرج را بدانید. آخرین محصول باراباس، Brabus EV12 مدل 1010 معروف به «بارن سیاه پوش» است که با 800 اسب بخار قدرت و حداکثر سرعت 380 کیلومتر بر ساعت، خود یک شاهکار مهندسی محسوب میشود. آخرین محصول هامان که تحسین همه را برانگیخت یک B.M.W سری 7 معروف به «تندر» میباشد. رنگ جنس استیل به هیچ عنوان از بین نمیرود و رنگ فولاد با رویه کروم رفته رفته به سمت سیاهی میرود. این شرکت تا به حال انواع زیادی را از اتومبیلها تیون کرده است، از جمله بنز، پورشه، بیامو، بنتلی، استون مارتین، اما شاهکار کمپانی منصوری تیونینگ موتور و بدنه خودرویی است که هیچ کمپانی دیگری جرات نزدیک شدن را به آن نداشته است؛ یعنی «بوگاتی ویرون» افسانهای.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *