هدرز چیست و بررسی کامل تقویت سیستم تخلیه خودرو با هدرز – مجله تخصصی خودرو

شرکت ENGINEARTS در این عرضه فعالیت دارد و هدرز را تولید و عرضه می کند . به سایت ما خوش آمدید شرکت ما یکی از شرکت های با تکنولوژی بالا است که شامل تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات نیز می شود. طراحی لوگو شرکت یوتاب (انگلیسی) · می شود ECU را برای این کار برنامه ریزی کنید یا از ECUهای جانبی برای زمان فعال شدن سیستم استفاده کنید. قبل از هر چیز از زحمات رییس مصطفی و مرتضی که برای این پروژه زحمت های زیادی کشیدن و در اصل برنامه ریزی و اجرای پروژه با این 2 عزیز بود تشکر فراوان میکنم . و می توانید ان را بردارید یا قرار دهید که این مورد سلیقه ای هست. تراشه رایانه ای استاندارد استفاده شده در سیستم های تزریق سوخت خودرو بطور معمول میزان هوا و سوختی را که یک خودرو می تواند مصرف کند، به صورت عمدی محدود می کند و قدرت و سرعت آن را به شدت زیر نظر می گیرد.

حتماً تا به حال برای شما اتفاق افتاده که شتاب ماشین شما کم شده باشد و تصمیم داشته باشید آن را به حالت اولیه و پرشتاب خودش برگردانید و یا اینکه تصمیم داشته باشید شتاب ماشین را افزایش داده و یک ماشین سریع تر داشته باشید. با تنظیم شمع قبل از نصب، میبینید که انجام این کار روی افزایش شتاب خودرو چه تاثیر محسوسی میگذارد. بنزین هر چقدر هم که با کیفیت باشد اگر درست و به اندازه به سیستم سوخترسانی و موتور ماشین نرسد، از لحاظ شتاب در ماشین تاثیر گذار است. در بین تمامی روش های افزایش سرعت و شتاب خودرو می شود گفت بالا بردن میزان هوای ورودی بیش از هر چیز دیگری بر افزایش سرعت تاثیر گذار است. تنظیمات ECU زمان بندی، میزان مخلوط سوخت و هوا و سایر ورودی های شتاب خودرو را تغییر می دهد. با افزایش میزان ورود نیترواکساید، حجم ورود بنزین نیز باید افزایش یابد. اکثرا پارامترهای دو خودرو مشابه و هم مدل نیز با هم متفاوت می باشند و بهمین دلیل برای خودرو شما بهترین است که دراگون بروی هر خودرو تنظیمات متفاوت و منحصر و ايدال خود را وارد می نماید. مالک خوش ذوق این خودرو در قسمت عقب نیز تغییرات فراوانی را صورت داده است که از جمله آنها میتوان به استفاده از لامپهای LED که با یک لایه تیره شده بودند به همراه یک سپر عظیم و یک یدکش با قدرت کشش بار بیش از 2.5 تن و دو عدد سراگزوز استیل اشاره کرد.

در این مقاله سعی می کنیم به معمول ترین راهها که از لحاظ عملی ممکن هستند و کار عجیب و غریبی به حساب نمی آیند اشاره کنیم. اگر به دنبال راهی برای تیونینگ و افزایش قدرت خودرو هستید و از طرفی هنوز مطمئن نیستید کدام راهکار مناسب خودروی شما است، در این مقاله با ما همراه شوید تا با ریمپ ECU که یکی از بهترین راهکارها برای افزایش قدرت خودرو و بهینه سازی مصرف سوخت آن است، آشنا شوید. برای همین با توجه به مشخصات موتور M15GSI و تفاوت های آن با M15 معمولی، می توان توقع داشت که صدای تولیدی این پیشرانه تا حد قابل توجهی کمتر از نسخه های قبلی باشد. چون فورد موستانگی که در این شماره به سراغش رفتیم در واقع فقط یک کاور از این خودروی دوست داشتنی است! ۳۰ درصد اسب بخار بیشتر به معنای این است که میتواند موتور پراید شما را به اندازه موتور یک ۲۰۶ تیپ ۵ قوی کند. این کار به کمک سیستمهای سوپر شارژر یا توربو شارژر امکان پذیر است. البته ناگفته نماند نصب توربو شارژر بدون تغییرات دیگر در سیستم موتور میتواند باعث ایجاد فشار و گرمای اضافه بر موتور و در نتیجه سوختن یا آسیب دیدن موتور خودرو شود.

همیشه به یاد داشته باشید که بنزینی که وارد باک خودروی شما می شود دارای رسوب و ذرات ریزی است که ورود آن ها به سیستم سوخت رسانی، انژکتورها و خود پمپ بنزین که وظیفه مکش سوخت از باک را بر عهده دارد باعث نارسایی و بوجود آمدن عیوبی در سیستم سوخت رسانی و موتور خودروی شما و باعث گرفته شدن مجراهای فیلتر بنزین خواهد شد. فیلتر هوا، یکی از قطعاتی است که در مسیر ورودی هوا به داخل موتور قرار می گیرد و وظیفه اش، پاک کردن هوای ورودی به موتور از ذرات گرد و غبار است. از طرف دیگر، استفاده از این فیلتر، مانعی بر سر راه عبور جریان هوا ایجاد میکند و از شدت جریان آن، تا حد زیادی میکاهد. یک راه پرهزینه و تخصصی دیگر هم نصب توربو شارژ یا سوپر شارژ است. پس یکی دیگر از کارهایی که می تواند شتاب خودرو شما را بهبود ببخشد کاهش وزن آن است که باید توجه داشته باشید که از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید متناسب با مدل و قدرت موتور خودروتان، وزن آن را کاهش دهید. 2)پورت دیاگ خودرو خود را طبق نوع خودروی خود در صفحه بروشور محصول که به همراه محصول برایتان ارسال می گردد را پیدا و محصول را به آن نصب نمایید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.