هدرز چیست و بررسی کامل تقویت سیستم تخلیه خودرو با هدرز – مجله تخصصی خودرو

یکی از قطعات که بخشی از سیستم اگزوز محسوب میشود، هدرز نام دارد و در حقیقت جایگزین منیفولد چدنی فابریک پیشرانه خواهد شد. 1- پورت مچینگ ( گسکت مچینگ ) چدنی اگزوز و پولیش مسیر چدنی که باعث میشه که کاتالیزور فابریک شما تبدیل به کاتالیزور اسپرت بشه . در تیونینگ صندلی ممکن است شما به یک روکش صندلی بسنده کنید و ممکن است پا از این فراتر بگذارید و کلا اقدام به تعویض کل صندلی کنید و یک صندلی با ویژگی ها و مشخصات فوق را برای خود انتخاب کنید که حتی پشت کلاهک آن نیز به صورت فابریک دارای مانیتور باشد. البته این نکته را نباید فراموش کرد که لاستیکهای پهنتر به سبب اصطکاک بیشتر با سطح جاده در عین افزایش زیبایی و چسبندگی خودرو به سطح جاده، ممک است موجب کاهش چالاکی و افزایش سوخت خودرو شود. شما باید ماشینی انتخاب کنید که بیشتر با شرایط استفاده شما هماهنگ باشه و مشکلات و نواقصش کمتر به چشم بیاد و ازش راضی تر باشید .

بمنظور افزایش فشار سوخت ارسالی به ریل سوخت، از یک پمپ برقی سوخت ساخت بوش با قدرت ۶ بار استفاده شده است اما سوزن انژکتورها نیز به علت کیفیت خوب تغییری نکرده اند. خوب دوستان عزیز mvm با مشخات زیر گیربکس سرعته این خودرو با بهره گیری از سیستم کنترل. قطعا هر راننده ای دوست دارد که به جای یک صندلی ساده یکی از این صندلی ها را داشته باشد. نصب آیینههای اسپرت و الکترونیکی جمعشونده که از نمای ظاهری منحصربهفردی برخوردار هستند، در مجموعه تغییرات ظاهری خودرو سهم قابلتوجهی را به خود اختصاص دادهاند. منظور من یک ماشین به عنوان محصولی ساخته شده از فلز و لاستیک و پلاستیک نیست. از تغییرات این بخش از تیونینگ خودرو میتوان به ایجاد دستی سانروف و تغییر رنگ سقف اتومبیل یا حتی حذف سقف اتومبیل و تبدیلش به یک خودروی کروک، اشاره کرد. در این بخش از تیونینگ خودرو میتوان بلندگوهای قوی و بیس دار را به جای بلندگوهای استاندارد خودرو جایگزین کرد، همچنین میتوان به مواردی دیگر نظیر ارتقاء سیستم صوتی خودرو، نصب تقویت کننده های صدا مثل آمپلی فایر و ساب بوفر و بوم باکس اشاره کرد.

درصورتیکه خودرو قابلیت افزودن توربوشارژ و سوپرشارژ را داشته باشد، اضافه کردن این سیستمهای پرخوران به همراه یک اینترکولر قدرتمند و انجام تغییرات حسابشده در ECU خودرو، میتواند قدرت و گشتاور پیشرانه خودرو را تا ۵۰ درصد افزایش میدهد. بسیاری از خودروهای لوکس و امروزی قابلیت تغیر ارتفاع خودرو به صورت دستی توسط یک دکمه را دارند که خودرو در جاده های هموار به کمترین ارتفاع خود تنزل داده می شود و در راه های ناهموار و خاکی، به بالاترین ارتفاع خود ارتقا داده می شود. اگر در تنظیم ارتفاع از فنر لول ثابت استفاده شود، ارتفاع خودرو همیشه ثابت میماند و درصورتیکه از نوع قابل تنظیم استفاده شود، ارتفاع ماشین بهصورت رگلاژ دستی و یا کمپرسوری (پنوماتیک) تنظیم میشود. چراغهای خودرو سهم زیادی در جذابیت ظاهری خودرو دارند و تغییرات این بخش، عموماً شامل استفاده از زنون، دودی کردن چراغها و تعویض کاسهچراغها میشود. تعویض سپرها نقش زیادی در تغییر نمای ظاهری خودرو نیز دارند. امروزه صندلی هایی بسیار انعطاف پذیر اما سبک و توخالی و با ضخامت کم و به روش نانو تولید شده اند که علاوه بر اینکه قیمت نسبتا بالاتری دارند اما بسیار سبک و با دوام تر نیز هستند.

اما آندره آوانسيان كه كار تعمير و تيونينگ اين جور خودروها را انجام ميدهد، از خشكبودن بيش از حد كابين و صداي زياد اتاق ميگويد: در قست عقب كوبش دارد اما هندلينگ كوپه بسيار خوب است. خوب ! اين موتور مورد علاقه بنده است ! اين موتور در دو مدل محدود شده شهري و مدل ريس طراحي و استفاده ميشه . تغییر سپر بر اساس سبک تیونینگ و ارتفاع خودرو صورت میگیرد. البته گاهی اوقات برای کاهش هزینه، برای تغییر ارتفاع خودرو تنها به بریدن فنرها اکتفا میشود! مشکلی که در این قطعه وجود دارد، ازدهام دود خروجی منیفولد است که فضای کافی به دودها برای خروج داده نمی شود. برای احتراق مناسب سوخت در داخل سیلندر خودرو، لازم است که به مقدار کافی هوای تمیز تأمین شود. یکی دیگر از مزایای مهم در داشتن هواکش خودرو فیلتر هوای ام جی تغییرات مکرر روغن است، همانطور که با یک فیلترتمیز، روغن نیز تمیزتر خواهد شد. البته نوع بنزینی که در خودرو استفاده می شود نیز بسیار مهم است هر چه اکتان بنزین بالا تر باشد بهسوزی آن نیز بالاتر بوده در نتیجه دود کمتری تولید می کند. سپس تکه پایینی توسط ۳ عدد پیچ M10 به تکه بالا و به ورودی کاتالیزور متصل میشود و پیچهای این قسمت نیز سفت میشود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.