هدرز هم حتما بنداز

تو این ولاگ یه ۲۰۶ تیپ ۵ فابریک رو داینوتیون کردیم، و یه ال ۹۰ که با نصب کیت مکش غیر اصولی و هدرز بزرگ موجب کاهش توان و گشتاورش شده بود که با تغییراتی که بهشون اطلاع دادیم نتیجه عالی گرفتیم. بسیاری از افراد فکر میکنند که هر چه این قطر بیشتر باشد، کارایی هدرز بالاتر میرود اما این طور نیست. اگر این ارقام برای شما کافی نیست ، برای کسانی که به اندازه کافی شجاعت دارند که Redeye را به سطح بعدی برسانند ، نسخه هنسی تازه نفس از راه رسید. اولین درک نادرستی که نیاز به اصلاح دارد این است که تصور میشود یک هدرز باید به طور کامل مانع پس زدن دود خروجی از سیلندر شود اما این برداشت درست نیست. با توجه به چگالی کمتر هوای این محیط، ورود آن به موتور باعث کاهش قدرت موتور از میزان اسمی و به دنبال آن افزایش مصرف سوخت موتور میشود. یکی از عوامل اصلی افزایش قدرت در این نوع فیلتر وجود یک رابط نسبتاً بلند قبل از فیلتر است که به شما اجازه میدهد آن را در نقطهای که هوای سردتر به موتور وارد میشود نصب کنید. با به کارگیری هدرز اگزوز علاوه بر اینکه کارایی لوله های خروجی دود سیلندرها بالا میروند هوای سرد بیشتری به داخل کشیده شده و جریان هوای بهتری برای موتور فراهم میشود.

پاژن با موتور سانتانا. در هنگام تقویت موتور اتومبیل خود یک سری موارد اصلی را باید مراعات کنید که تهیه هدرزهای اگزوز با راندمان بالا یکی از مهمترین این موارد است. هنگامی که دیگر نیاز نباشد که سیلندرها برای تخلیه دود خود از یکدیگر نیرو بگیرند این نیرو هدر نرفته و صرف به حرکت درآوردن چرخها و رضایت شما از راندمان موتور اتومبیل میگردد. این منیفولد در قطر لولهها جنس آنها و زاویه آنها تغییر کرده و میتواند در خروج دود بسیار موثر باشد. عامل کلیدی که میتواند راندمان موتور اتومبیل شما را افزایش دهد افزودن جریان هوای ورودی و بهبود تخلیه گازهای خروجی از موتور است. کیت کامل این فیلتر برای هر خودرویی متفاوت است در نتیجه با طراحی اصولیتر و متناسب با شکل خودرو و موتور آن میتواند بهتر عمل کند. مدل قدرتمند M3با کد اتاق E30 متعلق به بخش موتور اسپرت کمپانی است که مجهز به پیشرانه 4 سیلندر S14 می باشد و به طور کلی با مدل های استاندارد این خودرو تفاوت دارد چراکه بر روی اتاق کوپه این خودرو به تولید رسید ، این طرح هم از آن به بعد به مانند یک خط مشی تثبیت گردید و مدل های M اتاق 3 بر روی مدل های کوپه به تولید می رسیدند که خیلی شبیه به مدل های استاندارد بود اما مسئولان فنی کمپانی سعی کردند تا از لوازم استاندارد در مدل M استفاده نشود.

این لوله باعث میشوند تا دود خروجی از سیلندرها در هنگام خروج به عقب پس نزنند. در واقع حد معینی از این پسزدن دود برای کارایی بهینه موتور ضروری است. علاوهبر همه ی موارد ذکر شده، تعویض به موقع «فیلتر هوا» از صدمه رساندن به موتور و قطعات اصلی آن جلوگیری می کند. البته روز گذشته و در حاشیه اولین روز نمایشگاه قطعات خودروی تهران ۱۳۹۹، یکی از مهندسان شرکت سایپا در پاسخ به سوال خبرنگار اسب بخار مبنی بر این که ” چه برنامه هایی برای پیشرانه های جدیدتر دارید؟ منیفولد دود در حالت عادی نمیتواند این کارها را انجام دهد. نوعی مسابقه مارپیچ است كه به صورت تك نفره و در یك مسیر كه با مانعی همچون كله قندی طراحی شده انجام می شود و ملاك موفقیت در آن مانور خوب بین موانع و سرعت مناسب در عبور از آنهاست. یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در بازده این فیلتر کیفیت ساخت آن است.

در این مقاله از ریمپ خودرو دنا و مزایای آن خواهیم گفت. اگر امکان دارد آن را در جلوی هواکش یا هود کاپوت قرار دهید تا بتواند هوای بیشتری را به موتور تحویل دهد. هیچگاه فیلتر را تنها نخرید، بلکه کیت کامل آن را خریداری کرده تا بتوانید به حداکثر بازده دست پیدا کنید. بخش امپاور از بین اتاقهای مدل E30 تنها نمونههای کوپه و کانورتیبل را برای تبدیل کردن به مدل M3 انتخاب کرد. یک هدرز نه تنها باعث کاهش پسزدگی دود خروجی از سیلندر میشود بلکه در اقدامی مهمتر نقش یک دستگاه مکنده را در درون موتور بازی میکند. این فیلتر باید از اطراف موتور دور باشد. نظر شما در این مورد چیست؟ اگر نتوانید نکاتی که گفته شد را رعایت کنید یقیناً وسیلهای را نصب کردهاید که فقط صدای خودروی شما را اسپرت کرده و مصرف سوختتان را بالا برده است. نکته: اگر فایل .htaccess به صورت پنهان باشد، احتمالاً باید با کمک FTP گزینه “Show Hidden files” را فعال کنید. در بعضی از خودروهای جدید از منیفولدهای که دارای ورودی های صیقلی هستند استفاده می شود تا مقاومت هوا را بر طرف کنند و از طرف دیگر با کاهش لوله های ورودی و فیلتر هوای بزرگتر می توان در افزایش جریان هوا تاثیر مثبت گذاشت.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *