هدرز – ریمپ، ریمپ ایسیو، آموزش ریمپ، تجهیزات تعمیرگاهی کارپلاس

به عبارت دیگر در شرایطی که خواهان تقویت پیشرانه خودروی خویش و کاستن از میزان مصرف سوخت سوای تولید سر و صدای بیشتر میباشید، نصب هدرز یکی از شایسته ترین تعیین ها خواهد بود. همچنین این پیشرانه را میتوان بهراحتی مورد تغییرات قرارداد تا خروجی بالاتری از آن گرفت که نصب هدرز و توربوشارژر از آن جمله هستند که این افزایش قدرت بسته به مقدار تغییرات میتواند از ۵ اسب بخار تا بالای ۱۰۰ اسب بخار برای یک خودرو با استفاده شهری باشد. یکی از اصلیترین کارهایی که این روزها روی ماشینها انجام میشود، اقدامات ظاهری از قبیل دودی کردن شیشهها، کم کردن ارتفاع و اقدامات این چنینی است. در این محصول روشن شدن فن دور کند از دمای حدود ۹۶٫۸ در حالت فابریک به دمای ۹۱٫۸ درجه کاهش داشته و در دمای حدود ۸۶ درجه خاموش میشود. موجودی: در انبار. کد محصول فيلتر روغن اوليه ولوو. فیلتر روغن بنز Mercedes Benz. این ویژگی باعث میشود تا حساسیت بیشتری نسبت به کیفیت روغن و سوخت داشته باشد. همانطور که گفته شد از این نوع نوار در حرارت های بالا استفاده می شود و تا ۶۵۰ درجه سانتی گراد در مقابل حرارت مقاومت می کند.

پیشرانه TU5 هرچند این روزها درگیر مسائل و مشکلاتی شده است که ناشی از کفیت پایینتر ساخت آن است اما در کل میتوان به این پیشرانه هنوز همرتبه مناسبی داد هرچند که این پیشرانه در مقایسه با پیشرانههای روز دنیا دیگر یک پیشرانه بهصرفه با بازده بالا و مصرف مناسب قلمداد نمیشود؛ اما در کل این پیشرانه نسبت به حجم خود بازده خوبی داشته و قدرت و گشتاور مناسبی با مصرف سوخت پایین در اختیار راننده میگذارد. پیشرانه این خودرو حتی در مقایسه با دیگر پیشرانه گروه PSA موجود در کشور، بالاتر است که البته با سیستم کاری در نظر گرفتهشده و طراحیشده برای آن سازگار است؛ اما این گرمای بالا باعث میشود تا نسبت به کیفیت روغن کمی حساس باشد. پیشرانه TU5/JP4 یک موتور دو میلسوپاپ بالا با ۱۶ سوپاپ است که قدرت و گشتاور خوب در مقایسه با پیشرانههای موجود در کشورمان یکی از برگهای برنده آن است. پادکست چهارم این هفته چای با طعم آچار با موضوع فورد ماستنگ راش منتشر شد پونی کار فراموش نشدنی پادکست ماستنگ ، فورد موستانگ اکوبوست راش مدل ۲۰۱۷ از آن دسته پونی کارهایی است که هرگز فراموش نمیشود بلکه با همان میزان محبوبیت از نسلی به نسل دیگر منتقل میشود.

جهت بهبود روند انتقال این قدرت عظیم که صرفاً از طریق چرخهای جلو به جاده منتقل میشد، این بیتل قدرتمند مجهز به یک دیفرانسیل لغزش محدود شده است درحالیکه ارتفاع سیستم آن کاهش یافته و لاستیکهای آن با نمونههایی مخصوص حرکت در نمک جایگزین شده است. سلام.دوستان مگان مدل ۹۱ دارم به تازگی تو بین ۹۰تا۱۱۰کیلومتر صدای ووووو ووووو به صورت غیر ممتد شنیده میشه .میشه راهنمایی کنید ایراد از چیهستش؟ برای راه دوم میتوانید یک پژو پارس اسپرت آماده خریداری کنید که شما را ملزم به جستجو برای آن میکند. این مورد بودجه خاصی نمیپذیرد و هر میزان که بخواهید میتوانید هزینه کنید و با هزینه بیشتر میتوانید نتیجه مطلوب تری دریافت کنید. در نسخه فولآپشن ساینا فیسلیفت که با کد G شناخته میشود، میتوانید سیستم صوتی را به وسیله دکمههای روی فرمان تنظیم کنید؛ امکانی که در مدل پایه وجود ندارد. ضمن اینکه این موتور دارای استاندارد آلایندگی یورو ۳ است که میتوان آن را به استاندارد یورو ۵ نیز ارتقا داد. این پیشرانه از ابتدای معرفی در کشورمان بهواسطه بازده خوب و شتاب مناسبی که به پژو ۲۰۶ میداد بهعنوان پیشرانه پرطرفدار و دوستداشتنی معرفی شده است و این در حالی است که این روزها نمونه ایرانی شده آنکه به پیشرانه TU5 ایرانیزه معروف است، در حد و اندازههای مدلهای قدیمی آن نیست.

این موتور خاص حالا از پیستونهای ساخت کمپانی ویسکو، سرسیلندر با سوپاپهای بزرگتر، کاربراتور ۷۷۰ CFM از برند Holley و چند قطعه تیونینگ دیگر بهره میگیرد. قطر دهانه و کورس پیستون این پیشرانه ۱۶ سوپاپه با دو میلسوپاپ در بالا به ترتیب برابر با ۷۸.۵ میلیمتر و ۸۲ میلیمتر است و بر طبق آنیک نمونه دیزلی نیز ساخته شده است. در بحث موتوری که اصل موضوع تیونینگ است کارهای فوق العاده زیادی میتوان انجام داد، مثلا بستن هدرز روی ماشین که یکی از کارهای رایجی است که انجام میشود. به همین علت است که ما این مورد را در میان مهمترین معایب استفاده از موتور تی یو فایو قرار دهیم. این عیب در تعمیر قسمتهایی مثل دینام کاملاً مشهود است که در پایینترین قسمت پیشرانه قرار دارد. نکاتی مثل این میتونه باعث بالا بردن عمر مفید خودرو بشه ! در این میان سیستم اگزوز ساخت سوپر اسپرینت ازجمله اولین و محبوبترینها در کشورمان به شمار میآید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز