هدرز رو گير نياورديم

وقتی که سوپاپ دود باز میشود گازها با فشار بالایی از موتور خارج شده و وارد لوله اولیه هدرز میشوند. 7. نوار نسوز سرامیکی: این نوار نسوز از الیاف سرامیکی تشکیل شده است و می تواند در دمای ۱۰۵۰ تا ۱۲۶۰ درجه سانتیگراد مقاومت الکتریکی را تحمل کند. درنهایت جوشکاری تیگ (آرگون) بسیار تخصصی توسط جوشکاران حرفهای آن است. در یک تعریف کلی میتوان هدرز 405 تیو فایو را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. مدتی پیش فرصتی دست داد تا یکی از آخرین بازماندگان ششمین نسل از صاعقه فورد را تجربه کنیم. نباشد سیلندرها برای تخلیه گاز خود از یکدیگر نیرو بگیرند، این نیرو صرف افزایش راندمان موتور خودرو میشود. این لولههای کوچک باعث میشوند گاز خروجی از سیلندرها هنگام خروج به عقب پس نزند. در بخش بعد خواهیم دید که صدا خفه کن چگونه طراحی می شود تا امواجی را تولید کند که تا جایی که ممکن است باعث تداخل ویرانگر شوند .

عایق کردن اگزوز یکی از موارد مهمی است که باید رعایت شود و به وسیله این کار می توانید گرمای ورودی که به موتور وارد می شود را کاهش دهید. البته به گفته مهندسان مگا موتور و سایپا، فعلا این ویژگی ها مربوط به نسخه های اولیه پیشرانه M15GSI است و می توان در نسخه تجاری با توجه به نوع خودرو، قدرتی در بازه ۸۹ تا ۹۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۵ تا ۱۳۸ نیوتن متر از این پیشرانه دریافت کرد. در حال حاضر ترمزهای مسابقه ای ویلوود و کمک های قابل تنظیم ، سیم کشی و کیت کلاچ ریس برای این اتومبیل در نظر گرفته شده است ضمناً کار بسیار خوبی که بر روی این M5 انجام شده طراحی و ساخت هدرز و سیستم اگزوز می باشد که علاوه بر صدای بسیار زیاد از راندمان خوبی نیز برخوردار است. یکی از مهم ترین موارد ترموداینامیک گاز می باشد.

نوارهای نسوز کاربرد های بالایی دارند که بسته به الیافی که در آن به کار برده شده در موارد مختلفی از آن استفاده می شود.در مواردی که به عایق بندی الکتریکی بالایی احتیاج باشد از این محصول استفاده می شود و در این زمینه کاربرد فراوانی دارد. حجمزنی پیشرانه پراید از این جهت ساده است که لیستی متنوع از پیستونها و شاتونها برای آن در دسترس است و حتی میتوان به سراغ سرسیلندرهای 16 سوپاپ برای آن رفت. قیمت مگان نیز در مدل ۲۰۰۰ گیربکس اتوماتیک آن به ۹۰ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان و در مدل ۲۰۰۰ گیربکس معمولی به ۸۷ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان کاهش یافته است. ولی چون هزینـه آن گران هست فقط درون موتورهایی کـه قدرت زیـاد دارند استفاده مـیشوند. بهبود قدرت خروجی پیشرانه و کاهش مصرف سوخت میشود. تعویض مجموعه سرسیلندر نیاز به تغییر کامل سیستم سوخترسانی (انژکتور و برنامه و یا تغییر کاربراتور) جهت تامین سوخت اضافی داشته و نیازمند مچکردن پورتهاست. حال به اطلاعات لازم برای تغییر پارامترهای ایسیو به صورت کاملا ایمن دست پیدا کرده ایم به طور مثال میدانیم برای فلان خودرو خاص حد بهینه افزایش آوانس جرقه زنی حداکثر 5 واحد است، نه بیش تر و نه کم تر.

طرح نوسازی قطعات فرسوده به موتور، سیستم تعلیق، سیمکشی کامل و بخشهای دیگر فنی نیز سرایت کرده و تا حدود 70 درصد از قطعات موتور با نمونههای نو جایگزین شدهاند. هدرز قطعهای فنی برای تیونینگ و تقویت موتوراست که بخشی از سیستم اگزوز خودرو محسوب میشود. مقايسه اي بين تندر E و پژو صندوق دار V. تیپ بخاطر موتور تی یو فایو در سربالاییها کم میاره من خودم سمند تی یو فایو داشتم از نظر مصرف. البته این کار نقطه ضعفی هم برای خودرو در پی خواهد داشت و این نقطه ضعف در سربالاییها خود را نشان خواهد داد به طوری که خودرو سریعاً انرژیاش را از دست میدهد.استفاده از شمعهای با کیفیت بالا هم به افزایش شتاب خودرو کمک میکند. همانطور که می دانید سرعت حرکت گازهای گرم بیشتر از گازهای سرد می باشد; نوار نسوز فیبرگلاس که کار عایق کردن اگزوز را انجام می دهد می تواند حرکت گازها در اگزوز را سریع تر کند که این کار باعث می شود سوخت بیشتری جذب شود و هوا به محفظه احتراق می رود. در نهایت به این نکته باید اشاره کنیم که هدرز برای هر کسی کاربرد نداره و هیچ دلیلی برای استفاده معمولی در شهر نداره.هدرز برای افرادی که بیشتر در کویر رانندگی میکنند یا افرادی که مسابقه میدهند به کار میاد و یا افرادی که کلا رو فشار از ماشین برای کاربرد های مختلف استفاده میکنند پیشنهاد میشه.اگر برای این که ماشین کمی بهتر تو شهر راه بره و گاز بخوره میخواین ببندین هزینه بیخود هستش.چون شما بهترین هدرز رو هم نصب کنین بهد ۵٠ هزار تا باید موتور تعمیر کنید.برای این که در شهر نفس ماشین بهتر باشه کافیه کاتالیزور های ماشین رو تعویض یا خالی کنید تا ماشین نفس بهتری داشته باشه و استاندارد تر باشه.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *