هدرز را از کجا تهیه کنیم؟

خروجی موتور هم بوسیله هدرز های پیچیده به سیستم اگزوز منقل می شود. گوگل دسترسی به اندروید مارکت مثل خیلی از سرویس های دیگر را از ایران مسدود کر. در حالی که وقتی صحبت از خودروی مسابقه ای و مسابقات اتومبیلرانی می شود, قطعا پیشرانه های هیبریدی و الکتریکی نمی توانند هیجان کافی را به راننده و تماشاچیان بدهد. در طول تاریخ پر فروغ شورلت کامارو در ایران ، تنها دو دستگاه کامارو بالدوین موشن به کشور راه پیدا کرده اند و فقط یک نمونه در پایتخت ، سر پا و قابل استفاده است . شورلت کامارو با همان کیت استاندارد بدنه نیز ، بسیار چشم نواز و قدرتمند جلوه می کند ، چه برسد به اینکه ، کیت بدنه بالدوین موشن ، زینت بخش آن باشد . طراحی عضلانی و مجموعه فنی قدرتمند ، خیلی زود تمام نگاه ها را به سوی نیویورک و تشکیلات جنرال موتورز خیره کرد .

البته در آن سال ها نیز افرادی بودند که موتورهای قدرتمند و طراحی خشن کامارو ، حس قدرت طلب آن ها را ارضا نمی کرد و اینجاست که نقش تیونر ها پر رنگ می شود . در نهایت اینکه همه گازها و دودهای تولید شده از سیلندرها بعد از عبور از منیفولد، رابطها، کاتالیست و منبع اگزوز، وارد یک لوله پخشکننده دود اگزوز شده و به خارج اتومبیل هدایت میشوند. ديگه توي اين مدت خيلي سرم شلوغ بود و تهيه اين لوازم هم زمان برد گفتم همه را بيام يكجا بنويسم. اول از همه انجین با تغییر سر سیلندر از حالت OHV خارج میشه و ۴ سوپاپ میشه. عمل هدایت کردن هوای تازه به سیلندرها و خارج کردن گاز ناشی از احتراق در خودرو ها توسط قطعه ای به نام منیفلود که عموما از جنس چدنی هستند انجام میپذیرد.این قطعه از چند لوله مجزا برای هر سیلندر تشکیل نشده است و میتوان براحتی متوجه شد که تراکم فشار گاز در این قطعه براحتی بوجود می اید و حتی بدلیل دیر خنک شدن موتور هزینه های گزافی را به بار خواهد اورد.

اما کامارو مورد بحث ما که در شیراز روزگارش را می گذارند ، در ابتدا یک کامارو 1978 استاندارد بود ، که با سلیقه و مهارتی که صاحبش به خرج داده است ، با صرف هزینه ی 26 میلیون تومانی ، به تمام آپشن های اورجینال فنی و ظاهری محصولات بالدوین موشن ، مجهز شده است ، تا در مجموعه ی سه عضوی کاماروهای بالدوین موشن موجود در ایران قرار گیرد و حالا آمده تا در صفحات این شماره ماهنامه خودرو امروز ، گرد و خاک به پا کند ! تومان7,500.00. 298 در انبار. 26-04-2021·در نهایت در بازار سیاه این زن 50 هزار روپیه (670 دلار، 480 پوند) برای خرید یک سیلندر (مخزن) اکسیژن پرداخت کرد. فروش آنلاین سیلندر قفل کوروش مدل 2155 ، خرید آنلاین قفل و سیلندر با کیفیت ، فروش انواع ابزار آلات با قیمت مناسب در فروشگاه پخش کالای مرکزی. از آنجایی که این نسل کامارو از نوع کوپه دو در است ، اتاق به سمت عقب متمایل شده تا قسمت جلو کشیده تر شود و وجود فضای زیاد در این مجموعه ، امکان ایجاد هر تغییری را فراهم آورد . ایجاد فروشگاه لوازم یدکی اینترنتی توانستیم در هر نقطه از کشور با قیمت مناسب در دسترس مصرفکنندگان گرامی باشیم.

این موارد در چهارچوب اصول تیونینگ علمی تعریف شده است. هدرز نیز از چندین لوله استیل مجزا برای هر درگاه سیلندر تشکیل شده است و دارای لوله های بزرگتر و بلندتری نسبت به منیفولد میباشد که براحتی میتواند بعد از بالا امدن پیستون سرسیلند عمل خارج کردن گاز را سریعتر انجام دهد . قیمت کیت سیلندر اکسیژن در دهلی کد جستجو بر اساس شماره ,28-04-2021· سیلندر قلمی پنوماتیک فنر برگشت esnu-16-25-p-a فستو ،جک پنوماتیک قلمی فنر برگشت مدل esnu فستو یکی از انواع جک های قلمی است . با استفاده از میل سوپاپ و فنر سوپاپ ریسینگ ایدلبروک. منیفولد هوا با ایدلبروک ریسینگ عوض میشه. کاربراتور با نمونه هولى (برند هولى) نمونه ۷۵۰cfm عوض میشه. مشتری محترم این کالا محصول اصلی شرکت چری (مدیران خودرو )میباشد مراقب خرید قطعات غیر اصلی با کیفیت پایین باشید. به همین علت است که شرکت ها اقدام به ساخت هدرز کردند. اما هدزر و ساخت اصولی ان اسان نیست. لوله های هدرز با دستگاه هایی همچون سی ان سی با ظرافت بسیار بالا جوش داده شده اند تا در یکجا جمع شوند و به یک لوله خروجی تبدیل شوند (محل تجمع لوله ها کالکتور نام دارد) و این قطعه بعلت ساختار درونی صاف و صیقل داده شده جریان گاز را براحتی از خود عبور میدهد و تراکم فشار در محل کاکتور ها بوجود نمیاید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.