هدرز را از کجا تهیه کنیم؟

در سیستم های خروجی با عملکرد بالا از هدرز استفاده می کنند؛ لوله هایی که انتهایی گشاد و آزاد دارند فشار داخل انباره های اگزوز را کاهش و فشار منفی(معکوس) را در سیستم اگزوز کاهش می دهند. استفاده از سیستم توربو شارژ یا سوپر شارژر در تقویت موتور خودرو نیز نقش دارند. هدرزها انواع مختلفی دارند که بر اساس سیستم اگزوز خودرو و همچنین کاربری افراد بر روی اتومبیل آنها نصب میشود. پروتکشن یا ضربه گرهایی که در قسمت کناره این موتور سیکلت می بینید فابریک نیستند و مالک برای نصب آنها مجبور شده تا فلاپ ها را سوراخ کند و پروتکشن را به شاسی پیچ کند تا در زمانی که این موتور سیکلت به زمین خورد این پروتکشن ها که نمونه کوچک تر آن هم در عقب موتور برای محافظت از شاسی موتور سیکلت قرار دارند، نگذارند تا فلاپ های این موتور سیکلت بشکنند. مشکل اصلی این بود که قطر و طول این هدرزها برای موتور 427 مناسب بود ولی شکل هندسی آنها به ما اجازه نمیداد هدرزها را به راحتی نصب کنیم چون جعبه فرمان و چند قطعه دیگر در مسیر هدرزها قرار داشتند. در قسمت عقب کابین هیچ صندلی ای وجود ندارد چون کل مجموعه کابین عقب و صندق بار به نصب یک سیستم صوتی بسیار پیشرفته و قدرتمند اختصاص یافته است که اتاق جمع و جور پراید را بدل به سالن اپرا کرده است.

با نصب مجموعه ی این قطعات بر روی خودرو می توانید توان جرقه و سیستمهای الکتریکی را به طور چشمگیری افزایش دهید. می توانید با موازی کردن یک پکیج خازن ۱۶ ولتی با باطری ماشین و دادن سیم مثبت کوئل دوبل از همان خازن، جرقه را افزایش دهید. همچنین می توانید با تعویض رینگ های آهنی به آلومینیوم سبک، تعویض سیستم ترمز کاسه ای به دیسکی سوارخ دار، حذف ابزار و لوازم اضافی از صندوق عقب، تعویض جنس شیشه های اتومبیل و سایر موارد از این قبیل، وزن اتومبیلتان را کاهش دهید. می دانیم که برای برق کشی در یک خودرو، سیم مثبت مصرف کننده به قطب مثبت باطری متصل می شود و سیم منفی مصرف کننده به بدنه ی خودرو متصل می شود و از طرفی قطب منفی باطری به بدنه گیربکس متصل شده تا از سیم کشی اضافی در سیستم جلوگیری شود و بتوان از تنه ی موتور برق گرفت! همانطور که گفته شد، سیم مثبت مصرف کننده به قطب مثبت به صورت مستقیم متصل است و احتمال خرابی بسیار کمی را داراست اما قطب منفی باتری که به بدنه گیربکس متصل است باعث می شود بعضی مواقع برق به خوبی در جریان نباشد وهمه ی توان مورد نیاز مصرف کننده، به آن نرسد،پس باید اقدام به تقویت قطب منفی باتری یا اتصال بدنه خودرو کرد!

برای عضویت در گروه، روی آن کلیک نمایید. 7برای بزرگنمایی و دانلود تصویر کلیک کنید. 1- اگر موتور شما تمرینی هست و آن را درون کارگاه پیچیده اید حتما با اتصال ستاره راه اندازی کنید و مطلقا از مثلث استفاده نکنید. از مزیت که این به هدرز اصلی داره اینه که دیگه نمیخواد برای لوله اگزوز دنبال واسطه برگردی،اخه قسمت دوبل به یکش به لوله اگزوز زیر جعبه دنده نمیرسه و باید لوله سرش کنید ولی این یکی همون قسمت جلو ماشین فیت فابریک میشه. چرا کارخانههای ماشین سازی خودشان کیت مکش فابریک تولید نمیکنند؟ یکی از اقدامات در راستای تیونینگ و تقویت قدرت موتور نصب کیت مکش رونیز در کنار هدرز می باشد. خودرو هایی که مصرف برقشان زیاد است و مدام از کولر یا چراغ های پر مصرف استفاده می کنند، با تقویت اتصال بدنه، می توانند قدرت خودرو را بالا ببرند. واسه منم عصری اینجوری شد کلا استارت نمبخوره صدا تق تق از تو استارت میاد مشکلش چیه؟

اگر صدا کمتر شنیده شود جنس بنزین مرغوبتر و دارای اکتان بالاتر است یا آور می شودم این روش نیاز به تجربه و قضاوتی درست است. البته افزودن این قطعه و سیستم به خودرو، به دانش تخصصی نیاز دارد. این قطعه افت ولتاژ برق خودرو را که بر اثر مصرف بی رویه سیستم و نورهای زنون از برق خودرو می باشد ، جبران کرده و نور خودرو را افزایش می دهد . نوعی تقویت کننده برق خودرو که موجب افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت می شود و از سوی دیگر یک قطعه مناسب کسانی هست که بروی خودرو سیستم و یا نورهای زنون بسته و برق زیادی را ازخودرو می کشند. در مجموع میتوان گفت که نیسان رونیز یک شاسیبلند قدیمی است که توانسته با تکیهبر تواناییهای فنی، ابعاد مناسب و کیفیت مناسب قطعات به یکی از محبوبترین شاسی بلندهای دو دیفرانسیل بازار تبدیل شود.متأسفانه هیچ نتیجهای از تستهای امنیتی نیسان رونیز وجود ندارد؛ این موضوع زمانی نگرانکنندهتر میشود که بدانید نیسان رونیز نه تنها فاقد ترمزهای ضد قفل است، بلکه به کیسه هوا و ترمزهای دیسکی عقب نیز مجهز نشده است؛ بنابراین کمی سخت میتوان به امنیت این خودرو اطمینان نمود! یکی از اقدامات در راستای تیونینگ و تقویت قدرت موتور سوناتا و به دست آوردن اسب بخار نصب هدرز می باشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.