هدرز را از کجا تهیه کنیم؟

همچنین برای خروج بهتر دود از اگزوز، هدرز دست ساز برای این خودرو نصب شده بود که صدای بسیار دلنشینی و وحشتناکی را تولید میکرد. تولید انواع فوم ضربه گیر و اسفنج. نمایندگی لاستیک Wilson انگلستان در ایران لاستیکی که تحت استاندارد های کلاس A تولید می شود . مصرف گارانتی طلایی ( ضمانت تعویض ) ضماتت نامه 5 ساله در سراسر ایران و… اتفاقا من ده سال پیش یه تلویزیون آوردم بدون گارانتی 42 اینچ هنوز بعد از ده سال … سر سیلندری که برای ماشین خودم میخواستم ببندم هنوز آماده نبود. اگر مشتریان بخواهند، میتوانند بیامو X6 خود را برای حرکت در مسیرهای ناهموار تقویت کنند. قیمت باور نکردنی کمترین قیمت کولرگازی اسپلیت در بازار فروش مستقیم و بدون واسطه … بانوب بازار اینترنتی بندر گناوه. فروشگاه لوازم خانگي بندر گناوه … لوازم تقویت و تیونینگ · اما هدرز که در حقیقت یک قطعه از لوازم جانبی یا لوازم تقویت موتور بوده بجای منیفولد دود معمولی موتور نصب شده که با طول بیشتر و آرایش بهتر نسبت به منیفولد، باعث کاهش تداخل دودهای خروجی از هر سیلندر با یکدیگر و کمتر شدن فشار بازگشتی دود شده که در نهایت راندمان و توان موتور را بالا میبرد. بااحتیاط کاپوت را بالا زده و تا سرد شدن کامل موتور صبر کنید.

با این تغییر شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این خودرو با ۱.۱ کاهش به زیر ۱۰ ثانیه خواهد رسید و اختلاف خود را با اتاق موتور TU5 بیشتر کرده و به شتاب پارس ELX نزدیک میکند. هدرز باعث می شود که میزان افت راندمانی که توسط منیفولد اگزوز رخ می دهد کاهش یابد به عبارتی هدرز به خروج راحت تر گازهای اگزوز کمک می کند .هدرز برای هر سیلندر یک لوله کوچک تخلیه دود فراهم می آورد. هدرز پراید یورو 4 یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. آنچنان که در منابع مختلف مصرف سوخت تاندربرند با این پیشرانه بین ۲۰ الی ۲۹ لیتر در هر صد کیلومتر عنوان شده است و به دلیل همین مصرف زیاد نیز چراغ هشدار دهنده خالی شدن ظرفیت باک، در سال ۱۹۷۴ به تجهیزات استاندارد تاندربرد افزوده شد و اندکی بعد امکان انتخاب پیشرانه سری ۴۲۹ (۷ لیتر حجم) نیز به عنوان مدلی کم مصرف تر برای خریداران مقتصد به وجود آمد. پیشرانه استاندارد پراید مدل B3 از خانواده سری B مزدا است.

تفاوت هدرز پراید یورو 4 با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ تفاوت هدرز فولادی پژو 405 با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ در یک تعریف کلی میتوان هدرز فولادی پژو 405 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز فولادی پژو 405 از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود. به صورت کلی می توان گفت که اگر به دنبال افزایش توان پیشرانه با اندکی تغییر صدا هستند ، هدرز به عنوان یکی از بهترین پیشنهاد می باشد که می توانید تهیه کنید .

اما اگر دنبال صدای اسپرت هستید حتما منبع رو با مدل مستقیم عوض بکنید مال خود 405 هم خوبه تراکم سوراخ هاش هم بد نیست اما طول تروی اش کمه17-18سانتی میشه! و البته عقب ماشین هم دستخوش تغییر شد و از سپر پارس و جا پلاک دوو سیلو استفاده شد. برای هدرز و ست اگزاست هم اینجا گیر نمیاد و باید از خارج از کشور سفارش خرید بدید. بعد از هدايت گازها به خارج و ورود اونها به يك لوله مشترك ميرسيم به مرحله كاتاليزور، تو اين مرحله كاتاليزور صداهاي نابهنجار و بي نظم رو منظم ميكنه و ميفرسته بيرون گازهاي خارج شده از موتور با فشار بسيار زيادي از موتور خارج ميشوند اگر ما بخواهيم بدون گذاشتن سيستم تخليه اين گازها رو از موتور خارج كنيم يه فاجعه با قدرت 150 ديسيبل صدا درست كرديم كه دقيقآ مثل شليك كردن تير تفنگ در هر جرقه شمعه ! فشار بازگشتی زمانی رخ میدهد که هنگام خروج دود ناشی از احتراق، فشار درون لولههای هدرز بیشتر از فشار در داخل سیلندر باشد ، فشار بازگشتی ناشی از اشتباه در طراحی و ترکیب لولههاست. اگر چراغ روغن روشن بماند به این معنی است که اویل پمپ روغن موتور تحت فشار را از دست داده که این موضوع ممکن است، منجر به قیمت روغن موتور آسیب جدی به موتور شود که ظرف فقط چند ثانیه رخ می دهد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز