هدرز را از کجا تهیه کنیم؟

هدرز های انجین آرت تا چقدر افزایش شتاب را برای خودرو به همراه دارد؟ برای پیشگیری از آسیبهای بیشتر، حتماً با امداد خودرو تماس گرفته و در صورت لزوم خودروی خود را توسط جرثقیل به محل موردنظر منتقل کنید. اگر در خودروی شما، واترپمپ و پولی آن در دسترس باشد، بازی بیشازحد پولی یا شفت؛ نشاندهندهی خرابی بلبرینگ واترپمپ است. روغن استاندارد موتور پراید با غلظت ۲۰W50 و کیفیت SF یا SG است. این یک تقلید مناسب است، زیرا روغن به همان اندازه فیلتر روغن بنز برای موتور شما اهمیت دارد که خون بدن انسان است. واضح است که اگر ترموستات خرابشده و کلاً مانع جریان مایع رادیاتور بشود، در زمان کوتاهی دمای موتور بالا رفته و داغ میکند. از موارد دیگری که میتوان به آن اشاره کرد استهلاک واشر واترپمپ است که بهصورت نشت مایع رادیاتور قابلتشخیص میباشد. مهمترین ویژگی IS جدید، طراحی زیبا و بسیار مدرن این خودرو است که اتفاقا ذات ژاپنی و رگههای مشترک با هموطنان ساموراییاش، به خوبی در ظاهر آن موج میزند. شاید جذابترین آپشن کابین IS جدید، صفحه کیلومتر شمار از نوع الکترولومینسنت باشد.

با این تغییر شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر این خودرو با ۱.۱ کاهش به زیر ۱۰ ثانیه خواهد رسید و اختلاف خود را با اتاق موتور TU5 بیشتر کرده و به شتاب پارس ELX نزدیک میکند. نكته جالبي كه در مورد كوپه وجود دارد اختلاف قيمت 300 هزار توماني گيربكس اتوماتيك و دستي آن است. داغ کردن و جوش آوردن هم مثل ایرادهایی دیگری که از خودروی شما سر میزند، در صورت تشخیص زودهنگام و عیبیابی؛ با صرف هزینهی کمتر و آسیب ناچیزتری قابلحل شدن است. اصلا شاید بشه گفت انگیزه اصلی خیلی از افرادی که ماشین دو دیفرانسیل می خرن طبیعت گردی یا آفرود باشه. و نکته دوم در زمان تعویض روغن استفاده از شوینده موتور است ، شوینده موتور ماده پاک کننده بسیار قوی میباشد که قبل از تعویض روغن بایستی درون موتور ریخته شود که در نهایت کافی است بعد از این کار موتور 20 دقیقه کار کند (بهتر است ماشین رانده شود) این ماده علاوه بر اینکه داخل موتور را کاملاً پاک میکند میتواند صافی کارتر را نیز پاک کند که در نتیجه این کار پمپاژ روغن به نحو احسنت انجام خواهد شد. در ابتدا کولر ماشین خود را خاموش کرده و بخاری را روشن نمایید، سپس در سریعترین زمان ممکن در موقعیتی بیخطر پارک کرده و موتور را خاموشکنید.

بایستی سرنشین و بار کمتری حمل کرده و یا تا غروب خورشید در موقعیتی امن منتظر بمانید. اگر تسمهی فن پاره شده و یا جدا شود، بلافاصله دمای موتور افزایش زیادی پیدا خواهد کرد. باید توجه داشت که تمام این اطلاعات از منابع غیر رسمی در اختیار رسانهها قرار گرفته و برای همین نمیتوان تا زمان رونمایی، اطلاعات دقیقی را مورد سایپا اطلس به مخاطبان اعلام کرد. این نشانها شامل پلاکی است که توسط جان هنسی امضاء شده و نشانه اصالت و اعتبار این خودرو بوده و بر روی فضای داخلی و بر روی موتور قابلنصب است. صندلیهای اسپرت و در برگیرنده این خودرو بسیار راحت هستند و در نمونه سفارشی، با چرم پرفراژدار روکش شدهاند، که در مقابل جذب بو مقاوم است. اجزاء و قطعات دیگری هستند که در پکیج HPE575 ارائه میشوند که شامل نصب آرم و نشانهای هنسی است. 2016 Ford Mustang Shelby GT350 HPE575 اکثر بستههای ارتقاء دهنده هنسی بهمنظور مسابقهای شدن خودروهای ماسل آمریکایی با نصب سوپرشارژر بر روی موتور 5.2 لیتری V8 آغاز میشود که قدرت موتور را حداقل تا 808 اسب بخار افزایش میدهد.

همچنین نمونه F اسپرت که از کیت بدنه مخصوص بهره میبرد، بسیار وحشیتر و اسپرتتر از نمونه معمولی به نظر میرسد. بخش عمدهای از این هزینه صرف ساخت کیت بدنه شده است که اکثر قطعات آن دستساز بوده و توسط مالک تولید شدهاند، از جمله سپر عقب و جلو، بال و دیفیوزر. شما خودتان در خودرو شاهد بودید که این خودرو در عبور از پیچها هیچ شباهتی به خودروهای هم سن و سالش ندارد. همیشه (خصوصاً در فصل گرما) باید نیمنگاهی به آمپر آب داشته باشید، تا در صورت مشاهدهی عبور عقربه از وسط درجهبندی نشانگر؛ بلافاصله اقدامات لازم را انجام دهید. میل سوپاپ:یکی ازاساسی ترین تغییرات در تقویت خودرو تعویض میل سوپاپ است.باتعویض میل سوپاپ بانمونه های اسپرت وبهینه سازی شده در میزان لیفت ودیوریشن سوپاپ ها یامقدار وزمان باز وبسته بودن سوپاپ ها تغییراتی ایجاد میشود که منجر به بهبود تنفس وتخلیه موتور میشود.البته هرمیل سوپاپ دریک دور خاص تاثیر خود را میگذارد،اگرلیفت ودیوریشن میل سوپاپ بالا باشد تغذیه موتور خودرو بهتر انجام میشود ولی به یاد داشته باشید که میل سوپاپ های بالیفت ودیوریشن بالا منجر به نوسان وبد کار کردن موتور دردورهای پایین میشود لذا میل سوپاپی را انتخاب کنید که هم قابلیت عبور ومرور در شهر را داشته باشد وهم روی قدرت تولیدی خودرو تاثیر بگذارد.بهتر است برای کاریی بیشتر میل سوپاپ فنر سوپاپ ها را هم با آن تعویض کنید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.