هدرز را از کجا تهیه کنیم؟

برای کسب نتیجه قطعی باید علاوه بر ریمپ خودرو استیج 2 تقویت مکانیکی موتور در هدرز و کیت مکش نیز انجام شود. نکتهای که در رابطه با طراحی و ساخت این قطعه اهمیت دارد، زمان و هزینهای است که شما باید برای آن در نظر بگیرید، ساخت هدرز 206 تیپ 5 را میتوان یک فرایند وقتگیر و پرهزینه بهحساب آورد که به همین دلیل بسیاری از خودروسازان آن را بهعنوان یک آپشن در نظر میگیرند که باید بهصورت جداگانه بر روی خودرو نصب شود و از آن بهعنوان یک قطعه فابریک استفاده نمیکنند. که با ریمپ میتوان حداکثر توان و گشتاور را بر روی خودرو ایجاد نمود که باید از بنزین هایی با اکتان بالا استفاده کرد که باعث به وجود آمدن ناک برروی خودرو نشود. اگر بنزین به شکل ناقص محترق شود و وارد منبع اگزوز عقب شود، احتمال انفجارش هم وجود دارد. سپس به وسیله یک مهره که روی ان لوله ای وجود دارد سیستم رو دوباره به حالت اببندی دراورده. در میان پوزه این موتور سیکلت بر آمدگی را مشاهده می کنید که نسبت به نسل قبل بسیار علاوه بر زیبا تر شدن در هرچه بیشتر شدن آیرو دینامیک این موتور سیکلت نقش بسزایی دارد، ورودی های هوای قسمت جلوی این موتور سیکلت که نسبت به نسل قبل تغییر کرده است باعث وحشی تر شدن این موتور سیکلت شده البته برخی می گویند در نسل قبل ورودی های هوا به دلیل اینکه شبیه به نیش مار به بیرون آمده بود، قسمت جلو ابهت بیشتری داشت.

این نوع ریمپ برای استفاده های شهری و مشتری هایی که می خواهند لذت سواری بیشتری داشته باشند، انجام میگردد. 1- ریمپ چانگان ایدو در سطح استیج 1 یا سطح شهری که در این سطح از ریمپ ایسیو در جدول پاشش سوخت و مقدار جرقه زنی تغییرات اساسی ایجاد می شود که منجر به افزایش شتاب و توان خودرو تا مقدار 10 الی 15 درصد می شود از این سطح از ریمپ برای افرادی که تمایل به یک رانندگی لذت بخش در سطح شهری دارند توصیه می شود. این قطعه یا در واقع لوله با بزرگتر بودن نسبت به لوله ی فابریک و کم کردن پیچ و خمها در لوله باعث راحتتر خارج شدن دود از سیلندرها می شود که همین امر باعث میشود تا نیروی کمتری تلف شود. در ریمپ ECU با تغییر پاشش یا زمان جرقه زنی، تغییر مجدد اکتان و… توان موتور برابر با 120 اسب بخار و خروجی گشتاور در آن، برابر با 160 نیوتون متر است. گاز از طریق شلنگ تحت فشار به مجرای تفس موتور تزریق میشود. طراحی ظاهری برانکو به دلیل حجم پردازی روی کاپوت، گلگیر و محل قرارگیری کاپوت روی گلگیر، تا حدودی به نسل اول بلیزر شباهت دارد و شاید در نگاه اول، کمی بزرگتر از بلیزر جلوه کند.

علت استفاده از هدرز چیست؟ به طور کلی هدرز ( ساده و پیچیده شده ) هزینه ساخت بالاتری نسبت به منیفولد خروج دود دارد و به همین علت است که استفاده از منیفولد ، کماکان ادامه دارد. در مرکز تخصصی تیونینگ دکتر ریمپ با استفاده از دستگاهای تخصصی و تسلط کافی به علم ریمپ و تیونگ خودرو. حتی در کشور خودمان نیز مجازات هایی از بازگرداندن خودرو قاچاق به مبدا تا توقیف و جریمه نقدی برای چنین مواردی اعمال می شود. به همین دلیل فایربرد به تنها خودروی پرقدرت باقیمانده در بازار تبدیل شد. تم اصلی طراحی ماستنگ طی دههها ثابت مانده و طراحان مختلف تنها آن را به زبان روز ترجمه کردهاند. در دنده یک همان لرزش همیشگی صفحه کلاچ گرافیت را احساس میکنیم و بعد از راه افتادن و کمی دور گرفتن پدال را تخته کرده و بعد از مکث کوتاهی توربو زیر بار رفته و شروع به بوست دهی میکند و در صندلی فشرده میشویم. عبارت از زوایه دار بودن راستای عمودی چرخها با راستای قائم می باشد. عليرغم پرفروش بودن و ارزاني رانندگي با آن چندان ايمن نيست. با ریمپ چانگان ایدو مصرف سوخت در خودرو کم و بسیاری از معایب موتور خودرو رفع خواهد شد.

که بدون اینکه مصرف سوخت را زیاد افزایش دهیم به حداکثر توان موتور دست پیدا کنیم. اما جدای از موارد نام برده، بسیاری به سراغ نصب توربو روی بلوک استاندارد پراید میروند که به تغییراتی گسترده در اجزای پیشرانه و انتقال قدرت نیاز دارد نظیر تغییر مدل پیستونها، مجموعه میل سوپاپ و سوپاپها و سیستم سوخترسانی جدید که توسط ECU های ادجستیبل راهاندازی میشود. البته این قطعه مکانیکی پارسال برا پراید حدود 200 تومن بود الان حدود 450 تومن هست! در واقع در این مقاله تغییرات پراید بعد از ریمپ را خواهیم گفت که که چه مزایای و چه معایبی برخوردار است. ” قیمت موتور پراید ” . حتما مدارد کامل پلاک ملی باشـه قیمت دور ور 500 باشـه تلفن: ۰۹۱۹۱۴۴۳۳۸۷ مکان: تهران … A – در اين استيج تاخير دريچه گاز به طور کامل مرتفع شده و حداکثر توان و گشتاور ممکن به طور واقعي بدست مي ايد. برای چک کردن سطح مایع رادیاتور، خودروی خود را در محلی صاف پارک نموده و تا خنک شدن کامل ماشین صبر کنید. ریمپ ایسیو خودروهای چری چینی : چگونه ماشین چری تیگو 7 مان کپ نکند ؟ ریمپ ایسیو ME17 چری تیگو 7 با ایسیو لاک ، استیج 1 : در این نوع ریمپ خودرو تیگو بر روی میزان پاشش سوخت، تعداد جرقه زنی ، گشتاور و دریچه گاز برقی آن به نحوی کار می شود که با افزایش توان خودرو ، نزدیک به 12% افزایش بازده نتیجه شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *