هدرز در واقع مانیفولد بهسازی شده است

هدرز باعث افزایش راندمان موتور میشود. هرچند که گفته میشود اگزوزها برای این کار ساخته شدهاند، اما کارهای دیگری هم از آنها ساخته است. صدای غیر عادی از انتخاب روغن موتور مناسب برای ریو. در بعضی از محصولات غیر استاندارد، عدم وجود سوکت بخار روغن میتواند باعث از بین رفتن سوپاپ و سرسیلندر به دلیل تجمع رسوبات روغن شود. خرید آنلاین فيلتر روغن جنسيس/سورنتو/موهاوي/آي ايكس55 از فروشگاه اینترنتی بامیلو با قیمت 170000 ریال. تولید این خودرو سیتروئن، تا سال ۲۰۰۲ ادامه پیدا کرد و پس از آن با سیتروئن C5 جایگزین شد. در واقع اگر تنها یکی از تغییرات صورت گرفته در خودرو با تغییرات و اصلاحات اعمال شده در سایر بخشهای آن هم خوانی و هماهنگی کامل نداشته باشد، ممکن است مشکلاتی برای خودرو یا رانندهی آن به وجود بیاید. افزون بر تمام مواردی که به آن اشاره شد، باید عملیات تیونینگ خودرو را زیر نظر افرادی که در این زمینه از تخصص لازم و کافی بهره میبرند به انجام رساند. اما بدون اعمال تغییرات روی این خودروها و نصب سپرهای آفرودی، این خودروها برای یک بیراهه نوردی تمام عیار آماده نخواهند شد. بسته به هدف شما می شود تمام این کارها را انجام داد یا اینکه فقط بعضی از آن ها را روی موتور اجرا کرد.

اما هدرز نشان داده شده فضای بسیار زیادی را اشغال می کند و البته تولید آن سخت تر از منیفولد بوده و هزینه بیشتری در بر دارد. اما از آنجا که جای خالی چنین خودرویی در بازار ایران به شدت احساس میشد، سایپا تصمیم به تولید آن در کشور گرفت. موضوعی که در تولیدات اتومبیلهای داخلی ما به دست فراموشی سپرده شد و آن را به سادگی به دست کارگاهها و مغازههای اسپرتینگ خیابانی انداخت. همانطور که از عنوان این خطا برمیآید، شما برای رفع آن میبایست زمان فایلهایتان مانند تصاویر، HTML، CSS و جاوا اسکریپت را در حافظه پنهان وبسایت اضافه کنید. به طور کل میتوان گفت که تغییرات فنی ایجاد شده در یک خودرو تنها برای رسیدن به سرعت بیشتر و شتاب بهینهتر صورت نمیگیرد و شاخصهای دیگری همچون بهبود کنترل و افزایش قدرت آن و همچنین افزایش قابلیتهای موثر در ترمز اتومبیل را نیز شامل میشود. ضمن اینکه زانتیا در نسخه ۶ سیلندر به تعداد اندکی در بازار ایران عرضه شد اما مشخص نشد که به چه دلیل، عرضه آن متوقف شد.سیتروئن زانتیا به دلیل جذابیت ظاهری در کنار تواناییهای فنی بالا توانست به یکی از موفقترین خودروهای تولید داخل تبدیل شود و با وجود قیمت نسبتا بالا، ۹ سال متوالی بر روی خط تولید باشد.

سیتروئن زانتیا به دلیل طراحی جذاب و تواناییهای فنی بالایی که داشت توانست به سرعت به یکی از خودروهای محبوب بازار اروپا تبدیل شود به طوری که در طول سالهای تولید، سیتروئن موفق به فروش ۱.۲ میلیون واحد از آن شد. روشی که مهمترین نشانههای آن شتاب، سرعت و زیبایی است. به عنوان مثال فرض کنید که شما موتور خودروی خود را تا حد امکان ارتقا دهید و به موجب این امر سرعت خودرو تا حد قابل توجهی افزایش یابد. در طول تاریخ پر فروغ شورلت کامارو در ایران ، تنها دو دستگاه کامارو بالدوین موشن به کشور راه پیدا کرده اند و فقط یک نمونه در پایتخت ، سر پا و قابل استفاده است . سیتروئن زانتیا در بازارهای جهانی با چند موتور مختلف قابل خریداری بود اما نسخههای در نظر گرفته شده برای بازار ایران، از موتور ۱.۸ لیتری و ۲.۰ لیتری بهره میبردند. سایپا زانتیا ویژگیهای خاصی دارد که در همان سالهای ابتدایی ورود به ایران، مورد توجه قرار گرفتند از جمله قابلیت تنظیم ارتفاع خودرو و نیز حرکت بر روی سه چرخ. زانتیا توانست در بازار ایران، به یک خودرو محبوب تبدیل شود که یکی از مهمترین دلایل آن، موتور قدرتمندی بود که در شتاب و سرعت، حرفهای زیادی برای گفتن داشت.

چرا که استفاده از هر قطعهای برای انجام این کار مناسب نخواهد بود. آقا مازیار خسته نباشید من چندروز پیش ماشینو برا تعویض آب رادیات بردم مکانیکی همینطور که شلنگهای بخاری رو باز کرده بود از ورودی شیلنگ آب رو انداخت برا شستشو داخل موتور و بمنم گفت ماشینو روشن کنم خواستم ببینم ضرری نداشته ؟ ۶۰ هزار تا کار کرده مدل ۹۶ تعویض کنم تسمه تایم رو؟ برای اندازه گیری فشار درون سیستم اگزوز در ابتدا و انتها قبل از مافلر میتونید به این صورت عمل کنید که لوله اگزوز رو سوراخ کرده و یک مهره در محل سوراخ جوش داده. زانیتا رو میخوام تقویت کنم شما چه پیشنهادی میکنید؟ اگر چه هنوز نمی دانم چرا کمپانی کیا بر روی این اتومبیل از سیستم Dual Exhaust استفاده نکرده است . بهینه سازی برای کارایی بالا نیاز به تغییر اجزای زیادی از موتور دارد. مثلاً کاهش ارتفاع خودرو، استفاده از لاستیکهایی با فاق کوتاه یا چراغهای بیش از حد قدرتمند، میتواند مشکلات زیادی را در خیابانهای شهری ایجاد کند. در استارت شتاب گیری اگر قدرت زیادی به محور عقب واردد گردد در ابتدا باعث نشستن قسمت عقب خودرو و سپس پرتاب آن رو به بالا می گردد . شاید بشه فرمون سورن رو بست ولی ضبط باید با نوع اینترفیس دار عوض بشه .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *