هدرز در واقع مانیفولد بهسازی شده است

ما دارای مبدلهای مناسب مستقیم هستیم که بخشی از مونتاژ لوله یا خروجی منیفولد است و همچنین مبدلهای با هدرز. در ریمپ خودرو پراید با موتور های استاندارد که هدرز و کیت مکش و.. سیستم تعلیق شورولت 3100 در عقب از نوع یکپارچه فعال با فنرهای شمش و کمک هیدرولیکی و در جلو از نوع محور یکپارچه صلب غیرفعال با فنرهای شمش و کمک هیدرولیکی است که ذات باربری خودرو را به تصویر میکشد. جدیدترین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی اعلام شد در حالی که هنوز قیمتهای جدید برخی خودروهای داخلی در کشور به صورت رسمی اعلام نشده است، برخی نمایندگیهای فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا از ابلاغ قیمتهای جدید محصولات این شرکتها خبر دادند. خوشبختانه این روز ها با داغ تر شدن تب بازسازی خودروهای خاص، کلکسیونرها توجه بیشتری به سگمنت وانت نشان میدهند و چند دستگاه وانت آمریکایی دیگر از سایر برندها در زیر تیغ بازسازی قرار دارند. بهتر است اول به تعریف اکتان بپردازیم، اکتان یعنی مقاومت یک سوخت در برابر اشتعال، بنابراین اعداد اکتان پایین تر یعنی سوخت در محفظه احتراق زودتر منفجر میشود.اکتان بنزین معمولی در ایران 84 تا 87 و بنزین سوپر 88 تا 90 است بنابراین با عدد استاندارد روز تفاوت های چشمگیری دارد.

اما هدرز نشان داده شده فضای بسیار زیادی را اشغال می کند و البته تولید آن سخت تر از منیفولد بوده و هزینه بیشتری در بر دارد. اما این پیشرانه نیز فابریک نیست. تا کنون تنها یک مدل 3100 بازسازی شده دیگر در وضعیت ظاهری و فنی قابل قبول با پیشرانه فابریک در ایران موجود است که از نوع سابربن (ون اتاق دار) به رنگ مسی است که در شیراز نهگداری میشود. فهرست نوآوریهای خودرو البته به همینها ختم نمیشد، بلکه 1955 اولین سالی بود که پیشرانه افسانهای V8 بلوک سیلندر کوچک شورولت معرفی میشد. در تقویت موتور اتمسفریک، بدون تغییر کلی در موتور با اجرای یک سری اصلاحات، موتور را به راندمان بهتری میرسانیم. ناگفته نماند که سیستم ترمز خودرو مورد بررسی نیز در جلو نمونه کاسهای بوده است که برای افزایش مانورپذیری با نمونه دیسکی جایگزین شده است. در حالت کلی سواری با شورولت 3100 تقویت شده مورد بررسی خودروبانک بیشتر جنبه کسب لذت از ترکیب ظاهری زیبا و خوش رخ و البته مجموعه فنی بسیار قدرتمند است که بیشتر مناسب اخر هفتههای تعطیل و گردهماییهای خودرویی است. شورولت تسک فورس (Task Force) در 1955، پیکاپهای جدیدی را معرفی کرد که از تمام ویژگیهای مورد نیاز یک پیکاپ، افزون بر شاسی بسیار قدرتمندی بهره میبردند.

سطوح کرومی، فندرهای بزرگ، چرخهای باریک و ویژگیهای آیندهنگرانهای که به شدت محبوب بودند. اگر به هر دلیلی در عملکرد فن رادیاتور اختلالی ایجاد شود، موتور خودروی شما داغ کار خواهد کرد. اگر در طراحی و ساخت خودروی شما از قطعهی Headers استفاده شود، گازهایی که به سمت اگزوز میروند، با سرعت و عملکرد بهتری از خودرو خارج میشود؛ از طرفی خودرویی که از این قطعه برخوردار است، گشتاور بیشتری دارد. شرکت GalionAllsteel Body با به دست آوردن بخشی از سهم بازار در حوزه خودروهای کار و تجاری، توانست نام خود را به عنوان اولین سازنده وانت و کامیون در آمریکا ثبت کند. موتور B5برروی خودروهای مزدا۳۲۳ و فورد لیزر کارایی خوبی به نمایش گذاشتهاست.مدل دیگر B5 که ۱۶ سوپاپ و تک میل سوپاپ است نیز دارای سریهای مختلف میباشد که تنها یک سری آن از کاربراتوری است ، توان و گشتاور تولیدی این موتور به ترتیب ۹۱ اسب بخار و ۱۲۲ نیوتن متر است.سریهای دیگر آن که انژکتوری هستند میتوانند قدرتی در بازه ۸۰ تا ۱۰۰ اسب بخار تولید کنند و درکنار آن گشتاورشان نیز بین ۱۱۸ تا ۱۳۲ نیوتن متر متغیر است . در پایان جا دارد تا از سامان حاجیصالح، مالک محترم شورولت تسک فورس 3100 به منظور در اختیار قرار دادن خودرو و وقت ارزشمند برای تهیه این گزارش نهایت قدردانی را به عمل آوریم.

این خودرو باتوجه به قدمت و سگمنت تولیدی و البته تعداد بسیار انگشت شمار آن در کشور به هیچ وجه جنبه مادی و کاربردی روزانه ندارد و بدون شک خودرویی کلکسیونی است. يا يه مدلي بگير به خروجي بيشتري داشته باشه. 12- شده تا حالا موقع رانندگی دست راستتون به شدت احساس خستگی کنه و نیاز داشته باشه که روی یه چیزی بذاریمش و اخر میذاریمش رو سر بقل دستیتون ؟ با لانچ ناگهانی، این خودرو پیش از ورود پر سر و صدا به دنده 2، خط تیک آف بیست متری از خود به جا میگذارد تا گشتاور تولیدی خود را در جیغ بلند دوبارهای در دنده دوم نیز به رخ بکشد. شورولت تسک فورس با زبان طراحی جدیدی عرضه شد که منعکسکننده زبان طراحی خودروهای سواری این برند بود. این شرکت در زمینه ساخت خودروهای تجاری مشغول به فعالیت بود، که به عنوان اولین پیشگام ساخت خودروهای کار و تجاری در بازار آمریکا شناخته میشد. شورولت به لطف محصولات پرفروشی مثل بل ایر 1956، شاید یکی از مهمترین برندهای آن دوره محسوب میشد. اکنون پس از گذشت یک قرن، وانتها و کامیونها به عنوان یکی از مهمترین خودروها در جابهجاییها و ترانزیت کالا ایفای نقش میکنند. این لوله های کوچک باعث می شوند تا دود خروجی از سیلندر ها در هنگام خروج به عقب پس نزند .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *