ماشینهای پای پرواز

البته برای شستن حولههای دستی میتوانید از ماشین لباسشویی کمک بگیرید اما بهتر است شستن حولههای بزرگ را به خشکشویی بسپارید و این اشتباه رایج هنگام استفاده از ماشین لباسشویی را مرتکب نشوید. از مدیرکل عملیات پرواز فرودگاه امام خمینی پرسیدیم چرا برخی مواقع با وجود نزدیکی هواپیما به ترمینال بازهم از اتوبوس استفاده میشود در حالی که مسافر با دو سه دقیقه پیادهروی میتواند به هواپیما برسد که او در پاسخ گفت: «این یک بحث امنیتی است و قانون میگوید به خاطر مسائل امنیتی به هیچ عنوان نباید مسافر از ترمینال تا هواپیما با پای پیاده برود.» او اضافه میکند اتوبوس یا هر خودرویی در فرودگاه مسیر تعیینشدهای برای ورود به ایرساید دارد و حق این را ندارد که مسیر خود را کوتاهتر کند. ما در رادار با توجه به اینکه جی پی اس ماشین مجهز به سنسور تشخیص واژگونی و تصادف میباشد، این قابلیت را در قالب یک سناریو برای راننده ماشین فراهم میکنیم. قرار دادن لباسهای کثیف و یا آلوده به عرق بدن در ماشین، علاوه بر اینکه میتواند موجب رشد باکتریها و میکروبها در سایر لباسها شود، در درازمدت نیز بوی نامطبوعی در ماشین تولید خواهد کرد. برای حفظ سلامت بافت لباس حین شستشو بهتر است قبل از قرار دادن لباسها در ماشین دکمهها را بازکنید زیرا ممکن است حین چرخش و شستشو به بخشی از لباسشویی گیرکرده و موجب کنده شدن و آسیب به بافت پارچه شوند.

این راننده انتظار دارد هشداری وجود داشته باشد که اگر سانحهای برای او اتفاق افتاد، به افرادی که برای سیستم تعیین کرده اطلاع بدهد. بهتر است لباسهای کثیف خود را در سبدی سوراخدار که امکان ردوبدل شدن هوا در آن وجود دارد نگهداری کنید. برای این کار لباس خود را برای چند دقیقه در تشتی از آب قرار داده و درصورتیکه آب داخل تشت رنگی شد بهتر است از انداختن لباستان در ماشین لباسشویی خودداری کنید و با این کار سایر لباسهایتان را از رنگی شدن نجات دهید. مسلما ترجیح تمام افراد برای خرید ماشین مناسب سفر، یک اتومبیل لوکس خارجی است. همانطور که میدانید ماشینهای لباسشویی علاقه زیادی به خوردن یک لنگه از جورابهای شما دارند! این باور غلط که استفاده زیاد از مواد شوینده میتواند لباسهایی تمیز به شما تحویل دهد را کنار بگذارید. یکی از نکات مهم برای خرید این ماشین ها، انتخاب انواع مستحکم و همین طور قطعات با کیفیت برای حرکت نرم ماشین است که علاوه بر دوام، آسیبی به کودک نرساند.

دوره ضمانت ممکن است برای اتومبیل های جدید متفاوت باشد. بسیاری از افراد عادت دارند که لباسهای کثیفشان را در ماشین نگهداری کنند و در صورت مشغله زیاد ممکن است این لباسها به مدت یک هفته در آنجا بمانند. بعضی از لباسها ممکن است دارای اجزای فلزی نظیر کمربند، دکمه و زیپ تزیینی باشند که در صورت انداختن مستقیم آنها در ماشین و برخورد مداوم با دیگ لباسشویی، میتوانند آسیبهای جبرانناپذیری به دستگاه وارد کنند. پیش از قرار دادن لباسها در ماشین لباسشویی، در صورت وجود زیپ حتماً آنها را ببندید. یک اشتباه رایج هنگام استفاده از ماشین لباسشویی ، باز گذاشتن زیپ هاست. درست است که پس از یک گردش و یا کوهنوردی سنگین، هیچچیز بهتر از شستن لباسهای گلی حال آدم را جا نمیآورد اما بهتر است دست نگهدارید و با کمک یک فنجان چایی ابتدا خستگی را از تن خود در کرده و سپس گلها را از روی لباستان پاک و اقدام به شستشوی آنها در ماشین لباسشویی کنید. بیمه گزار با پرداخت مبلغ مشخص حق بیمه به شرکت بیمهگر و خرید بیمه بدنه ، وسیلهنقلیه خود را در برابر خطرات و حوادث احتمالی خودرو بیمه میکند.

پاک سرویس در این مقاله قصد دارد با بیان ۱۳ اشتباه رایج هنگام استفاده از ماشین لباسشویی ، بایدها و نبایدهای استفاده از این دستگاه را آموزش داده و شما بهسادگی میتوانید با رعایت این نکات، از خرابیهای احتمالی دستگاهتان جلوگیری و طول عمر آن را افزایش دهید. بهتر است برای جلوگیری از این اتفاق تکههای کوچک پارچهای و یا جورابهایتان را در کیسهای قرار داده و سپس در محفظه ماشین بیاندازید. شما میتوانید برنامهی مشخصی برای شستن لباسهایتان تنظیم کنید تا از استفاده چندباره ماشین لباسشویی در یک روز جلوگیری کنید. وی با بیان اینکه از حدود یک ماه گذشته توزیع این خودرو در نمایندگی ها آغاز شده است، عنوان کرد: حتما به سرعت نسبت به تحویل دهی خودروها اقدام خواهد شد. بهتر است که برنامه منظمی نیز برای شستشوی ماشین داشته باشید و نه اینکه هر بار و بهمحض دیدن قارچهای عزیز درون واشر و یا محفظه ماشین اقدام به شستشوی آن کنید. حولهها نیز مانند پتوها پس از قرار گرفتن در محفظه ماشین لباسشویی و جذب آب، وزن زیادی پیداکرده و مشکلاتی را برای ماشین در حین و پس از شستشو ایجاد میکنند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *