ماشینهای پای پرواز

فعالان بازار خودرو بر این نکته نیز تاکید می کنند که نوسان نرخ دلار و عبور قیمت دلار از کانال 26 هزار تومان نیز از جمله عواملی است بر بازار خودرو اثرگذار بوده است. با توجه به تنوع خودروهای موجود داخلی و خارجی در بازار خودرو و نوسان قیمت ها و نیاز مشتریان، خرید خودرو نسبت به قبل سخت تر شده است.اگر تصمیم به خرید خودرو دارید اما هزینه ی لازم را برای خرید خودروی مورد نظر خود را ندارید، نیازی به نگران پرداخت یک جا هزینه خودرو را ندارید. ماشین نو (شرکت قطعه یاب هوشمند خودرو به شماره ثبت ۵۲۶۹۰۸) اولین بازارچه آنلاین لوازم یدکی خودرو است که در سال ۹۴ با برند “ماشین نو” با تمرکز بر سه اصل جامعیت محصولات با کیفیت، عرضه قطعات با قیمت مناسب و سهولت در فرآیند خرید در تهران تاسیس شد. به گزارش “ورزش سه”، فرمول یک مدت هاست که به دنبال افزودن بر جذابیت مسابقات و رقابت نزدیکتر بین تیم هاست و به همین منظور تغییرات گسترده ای را در قوانین و همچنین ماشین ها از فصل 2022 اعمال خواهد کرد. با توجه به استقبال بالای مردم از خودروی دنا، ایرانخودرو تصمیم به اعمال تغییراتی جزیی و اضافه کردن امکانات رفاهی به خودرو دنا گرفت و محصولی جدید به نام «دناپلاس» را روانهی بازار کرد.

نسخه 2022 بسیار “خنثی” تر از نسل فعلی با طراحی های بسیار پیچیده طراحی شده است، به این معنی که وقتی راننده ای از عقب به اتومبیل دیگری نزدیک می شود، از نظر آیرودینامیکی کمتر تحت تاثیر جریان هوای کثیف، قرار خواهد گرفت. نصب این وسیله بسیار آسان است و پایه آن روی دیوار قرار خواهد گرفت. هنگامی که حجم برف در سطوح پروازی کم باشد، از این خودرو استفاده میشود که برف را جذب خود کرده و به اصطلاح آن را میخورد تا سطوح پاک شود. اما در 2022 فرمول یک به استفاده از چرخ های 18 اینچی با لاستیک هایی با ضخامت کمتر رو می آورد و ظاهری مدرن تر و تهاجمی به اتومبیل ها خواهد بخشید. این خروجی ها در سال 2022 بار دیگر مجاز شده اند و منطقه ای کلیدی در آزادی عمل تیم ها برای بهرهبرداری بهینه از طراحی جدید خواهند بود. ممکن است مقایسه کف یک ماشین F1 فقط با توسل به عکس هایی که از زاویه بالایی ماشین منتشر شده است، عجیب به نظر برسد، اما حتی از این منظر هم شما می توانید تفاوت واضح شکل بین کف های دو ماشین 2021 و 2022 را ببینید.

با نگاهی به مشخصات دو اتومبیل مشخص است که ماشین 2022 تراشیدهتر و تر و تمیزتر است، به خصوص در اطراف دو طرف کاکپیت که در آن بارجبوردهای فعلی و سایر تشکیلات آیرودینامیکی دیده شده در ماشین 2021، که برای تاثیر گذاشتن بر جریان هوا در امتداد ماشین طراحی شده اند، دیگر وجود ندارند. از نظر ظاهری شباهت های بسیار کمی بین بال عقب ماشین 2021 و نسخه 2022 وجود دارد. با وجودی که به نظر نمی رسد اما وزن اتومبیل ها پنج درصد افزایش می یابد و از 752 کیلوگرم به 790 کیلوگرم می رسد. درست است که قیمت بنزین و قطعات مصرفی اتومبیل افزایش یافته و در نتیجه هزینه سفر با ماشین بیشتر از گذشته شده است اما با این وجود هنوز هم سفر با ماشین شخصی یکی از ارزانترین راههای رسیدن به مقصد مورد نظر است. این دستگاه در تمامی جهتها صورت را اصلاح میکند و بسیار کارآمد و باکیفیت است. خسارتهایی که در حین فرار از پلیس برای خودرو پیش میآید؛ البته درصورتیکه گریز از پلیس توسط فردی باشد که به صورت غیرقانونی و بدون اجازه مالک خودرو، اصطلاحاً خودرو را تصرف کرده باشد، بیمهگر خسارات وارده را پوشش میدهد.

جدیداً دستگاههای دارای قابلیت اتصال بلوتوث نیز عرضه شدهاند که میتوانند به صورت بیسیم به تلفن همراه متصل شوند. همچنین برای اولین بار از باله های چرخ استفاده خواهد شد که راه حل دیگری برای کمک به حفظ جریان هوای تمیز است. شما در مسیر سفر جاذبههای فراوانی میبینید و در صورتی که از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنید نمیتوانید از این زیباییها به اندازه کافی لذت ببرید. اگر در فکر خرید یک خودروی ایرانی مناسب مسافرت هستید و هنوز در تصمیمگیری تردید دارید پیشنهاد ما به شما سپندخودرو است. داشتن ترمز ایبیاس، ترمزهای دیسکی خنکشونده جلو، سیستم ضد سرقت و ۴عدد ایربگ، امنیت سفر را برای شما در جادهها به یادگار میگذارد. تفاوت دیگر وجود قالپاق است، که قبلاً در F1 استفاده می شده، اما اکنون برای تمیز نگه داشتن جریان هوا و محدود کردن آنچه تیم ها می توانند در زمینه آیرودینامیکی در اطراف لاستیک انجام دهند، اجباری شده است. تشخیص تفاوت در اینجا آسان است. از طریق سپریس میتوانید در هر تاریخی و از بین لیست خودروهای موجود، ماشین مورد نظرتان را اجاره کنید. بارها برای ما پیش آمده که به مسافرت رفتهایم و بعد از اجاره ویلا یا هتل تصمیم میگیریم چند روزی بازگشتمان را به تعویق بیندازیم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.