لوله رابط هدرز و منبع اگزوز می باشد

به نظرم 3 تاش رو عوض کنید.( هدرز و دریچه گاز و میل سوپاپ). ابتدا لوله خرطومی ورود هوا تا درچه گاز باز شده و بعد از باز کردن منیفلد دود چدنی و لوله L شکل زیرین، تکه بالایی هدرز پراید با توجه به دقت فوق العاده ساخت، به راحتی در جای خود نشسته و مهره ها سفت میشوند. با تزریق آن توسط انژکتور، به سرعت از حالت مایع به گاز در می آید. مثلا موتور پراید را می توان با موتورهای مزدا از نوع BP با حجم 1800 سی سی که با شاسی پراید هم خوانی نزدیکی دارد، عوض کرد. دف خود پراید ۱۸-۶۸ هست و کره ای ۱۷-۶۹ و فوردی ۱۶-۷۰ که برای تیونینگ خودرو به صورت تنفس طبیعی یعنی بدون استفاده از سیستم های پرخوران به نظر من بهترین انتخاب مدل فوردی هستش که جدیدا روی پراید وانت نصب شده و شما تنها با تعویض همین قطعه یعنی دف به تغییر بسیار چشمگیری دست پیدا میکنید و شاید این مقدار افزایش شتاب برای اکثر دوستان کافی باشه و دیگه سراغ بقیه موارد نرن. خوب راه حل این موضوع تعویض دیفرانسیل یا همون کرانویل پینیون خودرو با مدل کره ای (البته نه همه ی کره ای ها) یا مدل فوردی هستش.

مدل دستي 300 هزار تومان گرانتر از مدل اتوماتيك است كه البته دليل اين موضوع شش سرعته بودن گيربكس دستي آن است. تا اینجا با عملکرد اگزوز و وظایف آن آشنا شدید. سازنده در اینجا با دانش مکانیک خود ورق را برمی گرداند و از شاتون بلند 6.5 اینچی مارک اسکات با آلیاژ تیتانیوم استفاده کرد و تراکم به یک به یازده برگردانده شد که باعث افزایش مقدار زیادی تورک شد. این سیستم ها براساس مارک و کیفیت، بین 400 هزار تا 5 میلیون تومان قیمت دارند. اسپرت بازها (لقبی که این دسته به خود داده اند) اکثرا جوانانی هستند که بین 20 تا 25 سال سن دارند و بیشتر برای تفریح یا به اصطلاح رو کم کنی دوستان، چنین پول هایی را هزینه می کنند؛ طیف طبقاتی خاصی هم ندارند و از همه قشری در میان آن ها دیده می شود. در کنار جنبه های روانی این قضیه برای جامعه و اینکه تب این هیجان ممکن است تا کجا ادامه پیدا کند، می توان از منظر مصرف زدگی نیز به آن نگریست و تاسف خورد که چرا چشم و هم چشمی و اسراف کاری و هزینه های سرسام آور و غالبا بی مورد، برای زیباتر جلوه دادن اتومبیل به نوعی ارزش در جامعه ما تبدیل شده است.

برند:VOLVO / VW. خودرو(های):. که با افزایش شتاب و توان خودرو و سرعت اولیه در حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد با افزایش قدرت قابل مشاهده میباشد . در این سطح از تیونینگ – پاشش سوخت و مقادیر جرقه زنی تغییرات اساسی انجام میشود که با افزایش شتاب و توان خودرو و سرعت اولیه در حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد با افزایش قدرت قابل مشاهده میباشد . تمام قسمت های موتور از آلومینیوم است و تغییراتی جزئی می توان 150 اسب بخار بیشتر را نیز بدست آورد. در ضمن، این تغییرات اتومبیل را از گارانتی خارج می کند. فیلتر روغن سورنتو – خرید فیلتر روغن سورنتو کیا 2008,سورنتو با بهترین قیمت،تحویل فوری، گارانتی و کیفیت اصلی. ضمنا این ریمپ استیج ۳ فقط بروی خودروهای که از سوخت با کیفیت استفاده و ۱۰۰% تقویت مکانیکی موتور را انجام داده اند قابل اجرا است . پیکاب ماشین خوبیه عیب بزرگش کابین عقبشه که جا نداره.اکثر ماشینای شاسی بلندو داشتم.

در یک تعریف کلی میتوان هدرز 206 تیپ 5 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. 4-برای من که توی شهرستان دیگه ای هستم اگه این محصول رو به وسیله یکی از دوستنا از شما خریداری کنم ، میتونم بدم به یه برقکار اتومبیل نصبش کنه؟ سلام راستش چندتا سوال داشتم: 1-قیمت این محصول شما؟ اگر در طراحی و ساخت خودروی شما از قطعهی هدرز 206 تیپ 5 استفاده شود، گازهایی که به سمت اگزوز میروند، با سرعت و عملکرد بهتری از خودرو خارج میشود؛ از طرفی خودرویی که از این قطعه برخوردار است، گشتاور بیشتری دارد. بستن فیلتر هوای اسپرت: بین 50 تا 300 هزار تومان قیمت دارد. بسیاری از قیمت های زیر برای اکثر خودروها، چه داخلی یا خارجی یکسان است. موتور نوع n a tu jp حجم سی سی تعداد سیلندر نسبت تراکم بر یک کورس قطر داخلی سیلندر.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *