لوله رابط هدرز و منبع اگزوز می باشد

با سلام، یک عدد هدرز استیل برای موتور تی یو فایو TU5 از برند انجین آرتز Engine Arts برای فروش هست. ریمپ ای سی یو به خودرو آسیب نمیرساند مگر آنکه توسط افراد بی تجربه و یا آموزش ندیده انجام پذیرد. در واقع ای سی یو یا کامپیوتر خودرو دنا چند مدل مختلف دارد که عبارتند از بوش ME17 ، بوش ME7.4.9 ، ایزیو و زیمنس که بسته به نوع آن میزان راندمان ریمپ نیز تغییر می نماید. در پی گسترش صنعت تیونینگ در ایران، استفاده از هدرز و سایر قطعات فنی مربوط به تیونینگ به تدریج در ایران فراگیر شدهاست و چندی است که زمینه لازم برای تولید چنین قطعهای در ایران نیز به وجود آمدهاست. این شرکت تاکنون موفق به ساخت هدرز برای خودروهای تولید انبوه موجود در ایران نظیر پراید، پژو ۲۰۶، خانواده پژو ۴۰۵ و امثالهم شدهاست. ایسیو های زیمنس به سفارش ایران خودرو توسط کروز ساخته می شوند و ایسیو های خوبی هستند، دستگاه ها به راحتی با آن وفق پیدا میکنند و برای دریچه گاز سیمی طراحی شده است. ایسیو قدیمی که نمونه های آلمانی، فرانسوی و چینی دارد، اندازه آن بزرگ و تکنولوژی قدیمی است، ایسیو سختی است ولی بدلیل ایرادات زیاد، پس از ریمپ، مشتری تغییرات را به خوبی درک می کند، دستگاه ها با آن تطابق کامل دارند.

در مجموع ایسیو جالبی نیست و هنوز دستگاه های تعمیراتی با آن وفق پیدا نکرده اند. توان برخی از موتورها القایی بسیـار بزرگ که تا دهها هزار کیلو وات مـیرسد و از جمله استفادههای این موتورها مـیتوان بـه کمپرسور های خطوط لوله و تونلهای باد اشاره کرد. اندازه آن بزرگ است و ایرادات کمی دارد. این بوش توسط چین تولید می شود و اندازه کوچک قدرت پردازش بالا دارد، دریچه گاز متناسب با آن برقی است و از نمونه آلمانی اقتباض شده است. این ایسیو را چین تولید میکند و اندازه خیلی کوچکی دارد قدرت پردازش بالا دارد، دریچه گاز متناسب با آن برقی است. مرکز ریمپ کاراک با 20 سال تجربه در برق انژکتور و تعمیرات ایسیو و برنامه نویسی اطمینان لازم را به مشتریان میدهد که کار شما توسط افراد با تجربه انجام میپذیرد. در تاریخی که این مقاله نوشته می شود می توان گفت هزینه ای بالغ بر 380 تا 470 هزار تومان بستگی به نوع ایسیو و خودرو شما باید در نظر گرفت. موتور ملي پروژه اي مشترک بين مرکز تحقيقات موتور ايران خودرو (I.P.C.O) و … اگر روغن سوخته باشد احتمالا قطعات داخلی موتور نیاز به تعویض دارند یکی از آنها ممکن است ارسال روغن موتور به سراسر کشور رینگ پیستون و یا اویل پمپی باشد که ضعیف یا خراب شده است.

یعنی حد فاصل دایره داخلی و محیط خارجی لاستیك. میگین هدرز ماشین فابریک تاثیر نداره یعنی دوتا فابریک باشن یکی هدرز داشته باشه یه جور راه میرن ؟ درود به همه ی دوستان همراه،مدتی نبودم پوزش، اینم صدای پسرم تامی با هدرز ومنبع وسط APM40 ومنبع اسپرت دولول APM40D، صداش واقعا کیفیتی و شنیدنیه بخصوص وقتی ماشین دور میشه و مث دولول های بازاری صداش بلند و رومخی نیست اصلا! سپس لوله خرطومی هوا به جای خودش برمیگردد. سطح فشار هوا – دامنه موج، بلندی صدا را تعیین میکند. حالا کیفیت بسیار بالا را به معجون خود افزوده ایم و نسل سوم را به بازار فرستادیم. مهمترين قطعه تشكيل دهنده اين كيت تقويت كننده است كه ولتاژ برق را در حدود 10 برابر قويتر ميكند تا هرگز در بخش جرقه هيچ خلالي ايجاد نشود.بزرگترين مشكل كيت هاي ام اس دي بهاي خيلي بالاي انهاست كه عده زيادي به اين دليل از نصب اين قطعه خودداري مي كنند. هستید، باید این قطعه را از شرکتهای سازنده لوازم افتر مارکت بخواهید. البته در نظر داشته باشید برخی لوازم افترمارکت وجود دارد مانند هدرز ، کیت مکش ، شمع ، وایر ، کوئل ، پیستون و…

مثلا میرن یه میل میندازه یا شمع و وایر عوض میکنه دوس داره صفر تا صدش از ۱۴ بشه ۱۲ . تیون و تقویت موتور اصول داره ستاپش مهمه.مچ کردن قطعاتش مهمه. یکی از جالبترین کارهایی که اگزوزها انجام میدهند، کاهش صدای گازهایی است که در احتراق موتور تولید میشوند. ذرات خاک و دیگر می توانند از خارج از محفظه احتراق و از موتور معمولی وارد شوند، اما تنها یک راه این آلاینده ها می تواند حذف شود و این کار با فیلتر روغن بنز موتور شما وجود دارد. لوازم یدکی بنز فیلتر روغن بنز سواری. فیلتر هوای بنز در سایت کارکالا کابین خودرو و یا فیلتر هوای بنز کولر در قسمت های مختلف خودرو با توجه به نوع خودرو قرار گرفته است. زیرا بسیاری از قطعات کابین این خودرو به منظور سبک سازی جهت شرکت در مسابقات درگ، باز شده است. مثلا در مورد موتور ما بسیاری از جزئیات را نمیدانیم و مجبور بودیم از آنهایی که از این موتور استفاده کردهاند اطلاعات بگیریم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *