قیمت هدرز پراید – ویکی پدیا ، دانشنامه آزاد

این هدرز قابل نصب بروی زانتیا 2000 سی سی 16 سوپاپ میباشد. تعداد سیلندرها, 4. تعداد سوپاپ ها, 16 … تعداد : اضافه به سبد. در اختیار مهندسین قرار میگیرد.طراحی هدرز شامل مراحل بسیاری می باشد که از مدلسازی آن شروع شده و در نهایت به سرامیکی کردن درون لولهها ختم میشود.پس از اولین مرحله (مدلسازی لولهها) تحلیل دینامیکی آنها آغاز میشود تا بررسیهای لازم در خصوص صحت عملکرد طراحی انجام شود. هدرز که در انواع مختلفی تولید میشود، وظیفه دارد تا گاز ایجاد شده از احتراق درون خودرو را، خروج داده و آن را به داخل لوله خروجی اگزوز، هدایت نماید. در این نوع دکمهای کنار فرمان خودرو نصب میگردد تا به این طریق رانندگان بتوانند میزان هوایی که از اگزوز اتومبیل خارج میشود را کنترل کنند. در زمینه ای دیگری نیز صاحب سبک است! این کمپانی مجموعه ای از برترین پلتفرم های پیشرانه را به صنعت خودرو معرفی کرده که مخاطبان حرفه ای ارزش های آنرا بیشتر درک می کنند. چرا که موتور برای احتراق کامل سوخت نیاز به هوای کاملا تازه و اکسیژن دارد و دود موجود مانع داخل شدن هوای تازه به موتور می شود.

فعلا دنبال همون زانتیا 1800 هستم چون 2000 احتمال دود کردنش هست. زانتیا با پیشرانه 2000 سی سی، پرشتاب تر و قوی تر است یا پژوپارس ELX با موتور 1800 سی سی؟ با توجه به تغییراتی که روی این خودرو صورت گرفته، شاید نتوان قیمت دقیقی را برای تبدیل شدن گلف نسل اول به این هیولای کوچک تخمین زد اما در حدود 40 میلیون تومان لازم است تا چنین پیشرانه و بازسازی روی این خودرو انجام شود. شرکت ها و یا کسانی که به طور حرفه ای اقدام به ساخت هدرز برای اتومبیل میکنند تمام پارمتر های موجود همان موتور رو در نطر گرفته و اقدام به ساخت و طراحی هدرز کرده. از طرفی تیراژ تولید برخی از موتورها بقدری زیـاد هست که شرکتهای زیرمجموعه کمپانی خودروساز مادر، حتما از هر قطعه آن (مثل منیفلد چدنی) روزانـه هزاران عدد تولید کرده و به خط مونتاژ ارسال کنند درون حالی کـه تولید هدرز با این تیراژ تقریبا نشدنی بوده و علت این امر فرآیند پیچیده تولید و قالبها و فیکسچرهای فراوان، درون کنار استفاده بسیـار از ماشین آلات CNC گرانقیمت و در نـهایت جوشکاری تیگ (آرگون) بسیـار تخصصی توسط جوشکاران حرفه ایی آن است.

این بار در بخش خودروهای تیونینگ به سراغ یک مهمان آلمانی مسن رفتهایم که برعکس سنش بسیار چالاک و تند و تیز است. لازم به ذکر است که هزینه کلی جمع کردن این خودرو حدود 150 میلیون تومان شده است که با توجه به زمان اجرای پروژه که پیش از آغاز گرانیها بوده، عدد بسیار قابل توجهی است. سپس با انواع آن آشنا می شویم و رفته رفته به جزئیات طراحی و اصول نصب آن می پردازیم. خودروهای برتر; قیمت انواع خودرو. مواد استفاده شده در کابین، دائما این حس را منتقل میکنند که تجربه کیفیت بالاتری نسبت به سایر خودروهای این کلاس دارند. هنگام اجباری شدن این استاندارد خودروسازان برای ارتقای استاندارد خودروهای ساخت داخل از یورو 2 به یورو 4 مجبور شدند با انجام تهمیداتی مانند افزایش دمای موتور، افزایش تاخیر دریچه گاز و اضافه کردن سنسورهای جدید و … هيوندايي كوپه جزو يكي از طراحيهاي زيباي هيوندايي محسوب ميشود كه توانسته نظر افراد زيادي را به خود جلب كند. درون کابین نیز با همان الگوی همیشگی پسران بد آمریکایی یعنی موستانگ، چلنجر و کامارو مواجه هستیم اما با کیفیتی یک پله بالاتر از گذشته. شتابگیری آن را بیش از پیش بهبود مـی دهد و براحتی و فوق العاده دقیق درون جای خود و به جای منیفلد چدنی مـی نشیند.

جواب اصلی این سوال درون قیمت تمام شده بیشتر یک هدرز نسبت بـه منیفلد دود چدنی است. یکی از مـهمترین سوالهای سالهای اخیر خریداران این هست که اگر این هدرز این همـه مزایـا دارد، چرا خود کمپانی مادر بـه جای منیفلد دود چدنی از هدرز استفاده نمـیکند ؟ شتاب گیری 206 تیپ 5 توربو از این رو موتور ملی EF7 با مشکلات عدیده کیفیتی ، هیچگاه نتوانست با موتور TU5 رقابت کند. فقط میمونه زیر موتور که هنوز قطعاتش رو نخریدم. سمند هم اکنون در مدلهای سمند معمولی ، سمند EL ، سمند SE ، سمند LX و با 3 موتور EF7 … عبارت است از تراشكاری بسیار ظریف سر سیلندر كه موجب كاهش حجم اتاقك انفجار و در نتیجه بالا رفتن نسبت تراكم و بالتبع افزایش قدرت و گشتاور خواهد شد. در پایان باید گفت که تجربه رانندگی با یک خودروی تیون شده بسیار هیجانانگیز و مهیج بوده که میزان آدرنالین خون را به سرعت بالا میبرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.