قیمت هدرز پراید – ویکی پدیا ، دانشنامه آزاد

در ابتدای کار، با استفاده از قطعات شرکت Gibson (هدرز و اگزوز) و Magnuson (سوپرشارژر) و اعمال تغییراتی در پیشرانه حجیم این خودرو، قدرت پیشرانه سیلورادوی موردنظر به ۵۲۵ اسببخار افزایش پیدا کرده است. در این نوشتار به سراغ تنها وانت آپاچی مدل 1956 با حوض بار کوچک (دم کوتاه) میرویم تا ببینیم این خودرو با طول عمری بیش از 6 دهه چه تواناییهایی دارد. پیکاپهای تسک فورس از سال 1955 تا 1959 که سری آپاچی جای آن را گرفت، ادامه یافت. این مجموعه قرار بود جای سری ادونس دیزاین (Advance Design) را بگیرد و این کار را به درستی انجام داد. مکمل این بخش کاپوتی عضلانی با حجمهای اغراق شده است که در کنار شیشهای بزرگ خمدار با قوسی زیبا، از آن یک خودروی کلاسیک تمام عیار ساخته است. گلگیرهایی بزرگ و عضلانی که با ترکیب پلهای در حد فاصل کابین و قسمت بار قرار گرفته صحنهای چشمنواز را ساخته است.

در بخش کناری نیز شورولت سعی بر آن داشته این بخش را نیز همچون بخش جلویی، عضلانی جلوه دهد. این پیشرانه 4.3 لیتری، اولین پیشرانه V8 شورولت در یک پیکاپ بود. اما نکته بسیار جالب این بخش، وجود پلهای است که به هنگام باز کردن در دیده میشود که افزون بر جذابیت بصری، کمک شایانی برای ورود و خروج از کابین 3100 کرده است. همچنین این خودرو همچون بنز Cکلاس به سقف پانوراما مجهز نیست و از یک سانروف کشویی و تاشو با محافظ بهره میبرد. این مدل 3100 نه از پیشرانه V8، بلکه از پیشرانه محبوب شورولت در آن زمان یعنی مدل 235 تریفتمستر 6 سیلندر خطی با جعبهدنده 4 سرعت دستی بهره میبرد. من زیاد درباره ی لوازم اسپرتی که رو بدنه ماشین استفاده میشه صحبت نکردم چون بیشترشون رو پراید نمیاند مثلا اگه پشت پراید بال عقب نصب کنیم نه تنها قشنگش نمیکنه بلکه به اصطلاح خزش هم میکنه یا خفاشی کردن در های پراید باعث دلقک نشون دادنتون میشه تازه همه ی اینها پر هزینه هستند . این مولکول های فشرده، مولکول های همجوار موجود در لوله را نیز، فشرده میکنند و منطقه کم فشار پشت سر ترک میکند.

تجهیزات دیگر نیز که فلزی هستند، تکمیل کننده این بخش هستند. با این حال تیم تیونر برای تکمیل کار از ترمزهای PFC، رینگهای Mamba و تایرهای Hercules نیز استفاده کردهاند. این بدان معنا است که برای انتقال قدرت به محور جلو، باید پلوس خلاص کن را از حالت Free روی Lock قرار داد و دنده کمک را روی یکی از حالات 4H یا 4L قرار داد. این دیواره در روی لاستیك به صورت درصدی از پهنای لاستیك بیان شده است. برای نمونه، مالک شورولت آپاچی مورد بررسی ما، آقای سامان حاج صالح، این اتومبیل را 100 میلیون تومان خریداری کرده و مبلغی بالغ بر 200 میلیون تومان را برای بازسازی و مرمت آن هزینه کرده است. این قطعه برای خودرویی مانند پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۱.۵ میلیون تومان خواهد بود که البته این مورد مربوط به نمونه کارکرده است و نمونههای نو قیمت بالاتری دارند. این فشار منفی تا جایی پیش میرود که فشار مورد نظر از فشار جو هم کمتر میشه و در نتیجه گازها تمایل به خروجشون کمترشده شاهد افزایش فشار خروجی هستیم.

انواع جزء قطعات تقویت کننده موتور میباشد و هم چنین زیر دسته قطعات اسپرت و تیونینگ هم هست. خانه قطعات و مجموعه های اصلی خودرو قطعات موتور و گیربکس … به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، با توجه به اینکه هنوز برخی از اجزای اطلس به تولید انبوه و رسمی نرسیده و از سویی معرفی عمومی برای این هاچ بک کراس خانواده X200 سایپا برگزار نشده است، بعضی از قطعات مانند تریم داخلی، چراغ ها، سپرها و… این شرکت فعالیت خود را در سال 1917با اولین محصول فورد که مدل T بود آغاز کرد. فیلتر روغن بنز از لحاظ کیفیت باید در سطح قابل قبول و استاندارد باشد چرا که عدم کیفیت لازم در این محصول موجب بروز خسارات جدی به موتور فیلتر روغن بنز اتومبیل می گردد . درون کابین شورولت سیلورداو نیز به دلیل بهرهمندی از داشبورد با کیفیت و سیستم صوتی کارآمد، کار را تا حدودی برای تیم متخصص آسان کرده بود. داشبوردی از جنس فلز با طرحی ساده، اما جذاب که هم رنگ بدنه در کابین جا خوش کرده است. همچنین ناگفته نماند رنگ برنزی و زیبای رینگهای سفارشی ترکیب بینظیری با رنگ مشکی این پیکاپ ایجاد کرده است. این کیت شامل کویلاورهایی (ست کمکفنر و فنر قابل تنظیم) از برند King در جلو و عقب و فنرهای شمشی سیستم تعلیق عقب از برند Atlas بود که جلوه خاصی به سیلورادوی مشکی رنگ داده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *