قیمت هدرز پراید – ویکی پدیا ، دانشنامه آزاد

هدرز وظیفه منیفولد یعنی ترکیب و هدایت دود به لوله های اگزوز را انجام می دهد و همچنین با ایجاد فضای اختصاصی بیشتر برای هر سیلندر ، مانع ازدهام دودها در خروجی هدرز می شود ( بر خلاف منیفولد ) و خروج دودها را راحت تر می کند. همچنین گشتاور هم 5 واحد افزایش یافت. همچنین گشتاور این پیشرانه نیز به عدد 23 نیوتن متر میرسید و برای دستیابی به آن باید دور موتور را تا 4750 بالا میبردید. این میزان از قدرت برای یک کوپه خیابانی در آن سالها عدد مناسبی بود زیرا هنوز بسیاری از خودروهای سوپر اسپرتهای آن دوران قدرتی کمتر از 400 اسب بخار داشتند. تا سال 1979 بخش امپاور فقط در حوزه مسابقات فعال بود. از طرفی برای شرکت در مسابقات تورینگ جهان به سراغ پیشرانه 5/2 لیتری رفت و قدرتش را به مرز 300 اسب بخار رساند. امپاور در مدل او2 هم از پیشرانه S14B23 استفاده کرد با این تفاوت که پسوند Evo2 نیز به آن اضافه شد. با این حال ، چند تفاوت بین هدرز اگزوز و منیفولد اگزوز وجود دارد.

هدرز بر طبق اصول مکانیک سیالات طراحی و تولید میشود.این قطعه همان منیفولد چندراهه است که در آن ، برای هرسیلندر یک خروجی مجزا تعبیه شده.این امر باعث میشود تا به محض احتراق و پایین رفتن پیستون، دود حاصل از احتراق در درون موتور بتواند بدون هیچ مزاحمت یا مقاومتی از محفظه ی سیلندر خارج و وارد سیستم اگزوز شود.در نظر گرفتن خروجی های مجزای تخلیه برای هر سیلندر موجب کاهش مقاومت و فشار وارده بر دیوارهها و مجاری خروجی و تخلیه کامل و سریع دود شده که این عمل تاثیری مستقیم بر خنک سازی موتور و بلوک های سیلندر دارد. به هرحال دنیای خودرو ثابت کرده یک اختراع خوب متعلق به همه خودروسازان است. قیمت 3 خودرو سمند، پراید و پژو افزایش یافت13 تیر 1396; قیمت خودروی جایگزین پراید چقدر است؟ در سال 1988 بیامو مدلی ویژه از سری M3 را تولید کرد که به Evolution یا EVO2 معروف است. سلام. دوستان حواله پراید 131 تکسوز یا دوگانه فرقی نداره خریدارم.

6-میل سوپاپ هم تاثیرش خوب بود و دوستان عزیز ازجمله ممل آمریکایی؛ رو ثابت تراشی ش نظرشون چیز دیگه ای بود و میگفتن ثابت تراشی هم بره ولی خود من تراشکار رو موقع انداختن میل سوپاپ چند دقیقه آوردم و چکش کرد و گفت نیاز به ثابت تراشی نداره و نمیخواد.اگر میگفت ثابت تراشی میخواد قطعا میبردم! بعد از پایان کار نقاشی باطری ساز سیم کشی کامل فابریک رو روی خودرو سوار می کنه. فرود جان با این مطالبی که من خدمتت عرض کردم اگر شما فیلتر هوا رو برداری باید توان تولید ی موتور بیشتر بشه یا اگه خروج دود از اگزوز رو کم کنی و یه تست بگیری باید توان تولیدی بیشتر بشه. چون هوای ایجاد شده بشدت داغ میباشد٬قبل از ورود به سیلندر جهت احتراق٬در اثر ترکیب با بنزین پای یک توربو شارژ برقی و یا یک سوپر شارژ دیگر را نیز به وسط میکشند. قیمت شیشه بالابر برقی جلو چپ زانتیا با مسیر یاب شهاب شمس 190 هزا تومان است. تیم تخصصی تیونینگ دکتر ریمپ با چندین سال تجریه در خصوص ریمپ و تیونینگ خودرو های مسابقه ای و شهری و خارجی توانسته است موفقیت های زیادی کسب کند با ما همراه باشید.

به این ترتیب پیشرانه جدید آماده بود تا در دور 6750حدود 192 اسب بخار نیرو تولید کند. در این محصول، ریمپ و چیپ تیونینگ پژو ۲۰۶ TU5با ای سی یو Siemens CBM یورو ۴ آماده شده است. این خودرو با هدف غلبه بر حریفانی همچون پورشه 935 آماده شد؛ اما مشکلات مختلف در تولید این خودرو و البته هزینههای بالای این پروژه باعث شد تولید M1 در سال 1981 متوقف شود. در ابتدا هدف از تولید M3 شرکت در مسابقاتی مثل DTM و رویارویی با حریفانی همچون آئودی و مرسدس بنز بود. این بار پیشرانه حجمش به 5/2 لیتر افزایش یافته بود تا قدرت بیشتری تولید کند. این اعداد و ارقام برای یک سدان 4 در خانوادگی بسیار جذاب بود؛ بهطوری که اگر در سال 1979 مالک یک M5 بودید، احتمالا کمتر خودرویی میتوانست در خیابان از چنگالتان فرار کند. این خودرو میتوانست در 9/6 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند و تا 234 کیلومتر در ساعت نیز سرعت میگرفت.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.