علت استفاده از هدرز چیست؟

عملکرد هدرز پراید یورو 4 فولادی به چه طریق است؟ حالا با همین ماشین های داخلی چه طور می شود این عشق سرعت را ارضا کرد؟ پمپ بنزین این کامارو به طور استاندارد 5 psi می باشد که با هدف سوخت رسانی بهتر با نوع high performance 9 psi ، تعویض شده است . قیمت خودرو در روزهایی به سر می برد که می توان گفت هیچ ثباتی ندارد و بسیاری از جوانان و افراد مختلف جامعه توانایی خرید خودروهای وارداتی را ندارند و به همین دلیل این افراد ممکن است به سمت تقویت خودرو بروند و در این مسیر انواع قطعاتی وجود دارد که میتوان از آنها برای افزایش شتاب استفاده کرد. میشه حجمش رو برد بالا با تراشکاری؟ طول عمر آن هم معمولا کمتر است؛ چون برای رسیدن به قدرت مناسب باید در دورهای بالا کار کند. میل سوپاپ های تقویت شده با درجه ی بالا به جهت افزایش مدت باز بودن سوپاپ ها که به دنبال آن ورود سوخت بیشتر به جهت احتراق قوی تر و خروج دود سریع تر به دلیل افزایش راندمان ، کاربراتور بهینه سازی شده ، فیلتر های اسپورت با صفحات موثر تر و قدرت مکش بالاتر ، تقویت سیستم برق رسانی و تجهیز مجموعه به سیستم MSD به دلیل افزایش قدرت جرقه شمع ها و چندین تغییر دیگر که در این مقاله نمی گنجد ، در کمال ناباوری قدرت موتور را به 320 اسب بخار رسانده است تا با کمال تعجب همانطور که در ابتدای مقاله عرض کردیم فقط 80 اسب بخار قدرت کمتر از سوپر اسپورت فراری 360 در اختیارمان قرار گیرد و 5 اسب بخار قدرت بیشتر از فورد موستانگ GT2010 که در شماره قبل به تست ان پرداختیم را تجربه کنیم !

با وجود افزایش 140 اسب بخار قدرت موتور ، از دیگر قسمت هایی که تغییر آن ضروری به نظر می رسید ، تقویت سیستم خنک کننده بود که در اینجا استفاده از سیستم رادیاتور بهینه سازی شده آلومینیمی با فن برقی ، انتخاب خوبی بوده است . در هنگام رانندگی قسمت برآمده روی کاپوت به وضوح جلوی چشمانمان است ، که نه تنها در کاهش زاویه دید تاثیری نداشته ، بلکه به درستی ، قدرت و جسارت آنچه را که کامارو بالدوین موشن می خوانیمش ، به ما یادآور می شود . همچنین برای قسمت عقب هم از کاسه ترمز GTI که متعلق به نمونه آئودی این اتاق است استفاده شده که مشکلی در سیستم ترمز وجود نداشته باشد. مهم است که ما چه حجمی از هوا و با چه سرعتی وارد محفظه احتراق و از آن خارج کنیم. نصب تراکشن بار در هدفمند کردن شتابگیری و گرفتن بازی دیفرانسیل نقش موثری داشته تا جایی که شتاب 0 تا 100 را می توان به راحتی هر چه تمام تر در مدت زمان حدود 4/6 ثانیه تجربه کرد ! کارایی هدرز به چه گونه است؟ لاستیک های GT مخصوص COOPER COBRA نیز در اندازه 235/69 R15 در جلو و 295/50 R15 در عقب ، رینگ ها را در بر می گیرند تا با مقاومت بالایی که در برابر سایش و گرما از خود نشان می دهند ، راننده را برای انجام هر گونه نبرد نمایشی و حتی مسابقات اتومبیلرانی ، آسوده خاطر کند .

داشبورد ، فرمان ، صندلی های جلو و عقب ، روکش درها ، کنسول و . گیربکس کامارو بالدوین موشن ضریب دنده های بسیار مناسبی دارد و تا حد بسیار بالایی از هدر روی گشتاور جلو گیری می کند تا بیش از450 پاوند فوت گشتاور را به سمت دیفرانسیل ضد لغزش کلاچ دار هدایت کند ! با این وجود ، هندلینگ بالای کامارو بالدوین موشن را نمی توان نادیده گرفت . در اینجا قدرت حرف اول را می زند و مسائلی چون آیرودینامیک و هندلینگ در مراحل بعد قرار می گیرند . اگر لطف کنید درمورد پولیش هم توضیح بدید ممنون میشم یعنی چی کجا رو پلیش میزنن ایا بعد از یه مدتی دوباره به حالت اول برمیگرده یا نه؟ بیان این نکته نیز خالی از لطف نیست که اگر تیونینگ خودرو ، حرفه ای و بر پایه علم و منطق باشد ، همواره یک محصول را بسیار برتر از آنچه پیش از این انتظارش را داشتید ، می یابید .

در عبور از ناهمواری های سطح خیابان سیستم تعلیق بهینه سازی شده بسیار کارآمد نشان می دهد . فرمان کامارو نرم و راحت است و بازخوردهای سطح مسیر را به دستانم منتقل می کند . کیتهای مکش هوا به علت قرارگیری در مسیر جریان آزاد هوا و همچنین فضایی دورتر از موتور خودرو، علاوه بر افزایش حجم هوای ورودی، هوایی خنکتر نسبت به حالت قبل را به سمت پیشرانه خودرو میفرستند. هدرز و فیلتر هوای اسپرت عامل کلیدی که می تواند راندمان موتور اتومبیل شما را افزایش دهد افزودن جریان هوای ورودی و بهبود تخلیه گازهای خروجی از موتور است . می توانید جریان هوای وارد شونده به موتور را بیشتر کنید که کار و هزینه بسیاری می خواهد. از همین رو مجموعه گیج های سه گانه ، فشار بنزین ورودی به کاربراتور بر حسب PSI ، میزان برق تولیدی توسط دینام بر حسب ولت و آمپر دمای آب بر حسب فارنهایت ، در این کامارو نصب شده اند که مجموعه عقربه نشان دهنده آن ها را می توان در جلوی اهرم دنده ، به صورت سه دایره درجه بندی شده با ترکیب رنگ سفید و مشکی ، مشاهده کرد . موتور هشت سیلندر 350 cid کامارو با حجم 5700 سی سی در نوع استاندارد حدود 180 اسب بخار قدرت تولید می کند .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.