علت استفاده از هدرز چیست؟

هدرز انجین آرتز برای عموم خودروهای داخلی تولید میگردد از جمله پژو 405 ، پرشیا ، سمند ، 206 و… هدرز یا Headers موضوعی شناخته شده در بین علاقمندان به تیونینگ موتور است که البته عموم مردم هم برخی آن را نیز شنیده اند. یکی دیگر از مزایایی به کار گیری از هدرز تاثیر کم آن بر صدای تولیدی پیشرانه و سیستم اگزوز است. نکته بسیار مهم: اعداد و ارقام و نتیجه های گفته شده بر مبنای کیت مکش و هدرز با کیفیت و اورجینال می باشد همچنین ریمپ تخصصی. فروشگاه ملت یدک تامین کننده مجموعه لوازم مصرفی فیلتر روغن بنز و قطعات یدکی اورجینال کلیه مدل های اتومبیل مرسدس بنز در ایران. فیلتر روغن سوناتا. کد محصول: AF973 دسته : فیلترروغن-سبک. برای دسترسی راحت تر فیلتر هوای بنز به کتابچه راهنمای خودرو فیلتر هوای بنز در کرج مراجعه فرمایید. برای کاربراتور این ماشین از یک مدل دمون ریسنگ 750cfm 4دهانه استفاده شد که دارای دو پمپ شتاب است . زمانی که میخواهید حرکات نمایشی اجرا کنید بدون شک بهتر است باد لاستیک ها بیشتر باشد همچنین اگر درگ شما کوتاه نیست و میزان سرعت در آن اهمیت دارد بهتر است میزان باد لاستیک را بیشتر کنید چراکه شتاب بیشتر خواهد شد (به دلیل چسبندگی کمتر) که البته ناگفته نماند در زمان شروع شاید هرزگردی شما بیشتر شود که با کمتر کردن میزان گاز اولیه میتوانید این موضوع را رفع کنید.

رول بارهای مخصوص مسابقات به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که پس از واژگونی خودرو ، جان راننده و سرنشینان آن حفظ شود. در بسیاری از مسابقات داخلی قهرمانی کشورمان بارها دیده شده که به یمن تجهیزاتی مانند رول بار ، رانندگان اتومبیلهایی که واژگون شده اند هیچ گونه آسیبی متوجه شان نشده و در بعضی از موارد دوباره به مسابقه برگشته اند . به همین دلیل است که بسیاری از رانندگان متوجه می شوند موتور با هدر قدرت و گشتاور بیشتری دارد. اگر به چهره خودرو نگاهی بیندازید، با توجه به خطوط کناری این خودرو متوجه میشوید که از مدلهای جدید دنا است و باید بگوییم خودرویی که زیر تیغ بردهایم دنا پلاس توربو است. پاسخ : قطر سنتر جدید بیشتره. پاسخ : رامین تیبایی بستم. از میان همه چراغ های هشدار چراغ فشار روغن بیشترین خطر را برای آسیب مکانیکی جدی فراهم می آورد. همانطور که در مطلب قبلی گفتیم ، هدرز ، فشار حرارتی که منیفولد فابریک بوجود می آورد را از موتور بر می دارد این امر برای قطعات نوعی خستگی بوجود می اورد و اصحلاک را بالا می برد که هدرز آن را کاهش می دهد بعلاوه مصرف سوخت را نیز بدلیل راندمان حجمی کاهش می هد.

هدرز چیست؟ کاربرد و نقش آن در موتورها چیست؟ ما را در اینستاگرام دنبال کنید سردبیر. نکته: اگر فایل .htaccess به صورت پنهان باشد، احتمالاً باید با کمک FTP گزینه “Show Hidden files” را فعال کنید. در ضمن من هم علامه دهر نیستم دوستان و اساتید محترم هرجا از حرفام و نوشته هام دچار ایراد بود لطفا سریعا اصلاح کنید. ضمن اینکه داخل آبکاری شده و صیقلی آنها نیز بی اثر نخواهد بود. که شامل دو عدد زیرسپری و دو عدد زیررکاب است.در بعضی مدلها زیر سپر با سپر یکی شده که آنرا سپرفلاپ نیز گویند. ناک پدیده خطرناک که منجر به نابودی موتور می گردد با ریمپ بطور کامل رفع می شود. بنابراین طراحی و ساخت هدرز یک فرآیند وقت گیر و پر هزینه محسوب می شود.از این رو تقریبا تمامی کارخانجات خودروسازی از نصب هدرز بر روی محصولات ارزان قیمت و شهری خود صرف نظر کرده و انجام این کار را به متخصصان مراکز تیونینگ واگذار میکنند. قطعهای فنی از مقدمات شروع تیونینگ و افزایش شتاب و قدرت موتوراست که بخش اصلی اگزوز محسوب میشود. هدرز به انگلیس headers قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگزوز خودرو محسوب می شود .

اگر علاقه مند به یادگیری تیونینگ هستید و میخواهید با دانش بالا و پر قدرت تیونینگ را آغاز کنید، این دوره سکوی پرتابی ای است برای شما تا وارد دنیای تقویت موتور و تیونینگ شوید. و یک فیلتر هوای تمیز به موتور شما کمک می کند تا به راحتی نفس بکشد، در حالی که آن را از ذرات هوادهی فیلتر هوای ام جی محافظت می کند. توربو فن مکانیکی را متاسفانه در ایران به روش نادرستی استفاده میکنند یعنی در نصب آن اشتباهاتی وجود دارد ، این قطعه مکانیکی بایستی مستقیماً به دریچه گاز وصل گردد و جلوی فن کاملاً رو به هوای باز باشد یعنی نباید فیلتر هوا همراه با این قطعه نصب گردد. یعنی کار برای تولیدکننده ایرانی نشد ندارد و برای تمام خودروها امکان تولید هدرز وجود دارد. شرکت ها و یا کسانی که به طور حرفه ای اقدام به ساخت هدرز برای اتومبیل میکنند تمام پارمتر های موجود همان موتور رو در نطر گرفته و اقدام به ساخت و طراحی هدرز کرده. به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.