ساخت انواع هدرز تمام استیل

در سیستم های خروجی با عملکرد بالا از هدرز استفاده میکنند؛ لوله هایی که انتهایی گشاد و آزاد دارند و فشار داخل انباره های اگزوز را کاهش و فشار منفی (معکوس) را در سیستم اگزوز کاهش می-دهند. به وجود آمدن فشار منفی می تواند به دلیل وجود لوله اگزوز بسیار کوچک یا مقدار زیاد مقاومت هوا در صدا خفهکن باشد. شرکتهای خودروساز برای اینکه محصولاتی با حداقل آلایندگی مضر تولید کنند، موظف به استفاده از قطعهای با عنوان کاتالیزور یا مبدل کاتالیست در سیستم اگزوز خودرو شدند. همچنین اصلاً پیشنهاد نمیکنیم که برای ارتقاء عملکرد خودرو، در مبدل کاتالیست آن، سوراخهایی را ایجاد کنید! قابلیت های کوهستانی مناسبی دارد، شتاب اولیه کاملا معمولی است و استفاده از آن به عنوان یک خودروي شهری اصلا پیشنهاد نمی شود. اما این اسطوره دنیای خودروسازی در نهایت موفق به خرید اسب شیهه کشان مارانلو نشد و همین موضوع یک جنگ پیدا و در عین حال پنهان را میان فورد و فراری رقم زد. جنس این نوع منیفلد از فولاد مخصوص یا استیل بوده و داخلش صیقلی تر و طراحی قطر و طول لوله ها و دیگر اجزای آن بسیار دقیق تر و حرفه ایی تر می باشد .

موتور خودرو در طی زمان دچار تغییراتی می شود که تنها یک راننده حرفه ای و یا بهاصطلاح یک اتومبیل شناس متوجه آن میشود. به همین دلیل کارشناسان فنی خودرو از لاستیک بهعنوان پاشنه آشیل اتومبیل یاد می کنند. سایپا کوییک S در بخش امکانات به دو کیسه هوا، جلو آمپر جدید، ترمزهای دیسکی جلو و کاسهای عقب، ترمز ABS، EBD، فرمان طرح D، پنل جدید تنظیم ارتفاع چراغ و برف پاککن عقب، تهویه الکتریکی دستی، چراغ روشنایی روز، کامپیوتر سفر، نمایشگر تعویض دنده، سنسور پارک عقب، دما سنج محیط، بلوتوث، ریموت جدید، بازشو درِ صندوق عقب از روی ریموت و داشبورد، سامانه مدیریت یک پارچه خودرو، شیشهها و آینههای برقی و… و بدنه X4 2015 در محل، خرید و فروش X4 2015 به صورت سفارشی، تعویض روغن و سرویس دوره ای و نصب انواع آپشن X4 ۲۰۱۵ در محل. بهتر است خنک-ترین هوای ممکن در سیلندر وجود داشته باشد، زیرا وقتی احتراق انجام می شود، هوای داغ با حجم بالایی در سیلندر به وجود می آید. برای احتراق مناسب سوخت در داخل سیلندر خودرو، لازم است که به مقدار کافی هوای تمیز تأمین شود. سر سیلندر و بادامک ها را تعویض کنید؛ استفاده از یک سر سیلندر جدید که چهار سوپاپ در هر سیلندر دارد جریان هوای ورودی و خروجی را به مقدار زیادی بهبود می بخشد و می تواند قدرت را بیشتر کند.

بنابراین فیلتر هوای خودرو خود را در زمان های مشخص تعویض کنید تا از ایجاد مشکل برای موتور خودرو پیشگیری کرده باشید. تأثیر این امر بر واکنش دریچه گاز، عملکرد موتور و مصرف اقتصادی سوخت قابل توجه است. به کمک این سنسور دمای هوای ورودی اندازه گیری می-شود و در صورت لزوم با باز کردن دریچه هوا در مسیر شیپوری، خنک کاری انجام می شود و اگر دمای هوا پایین باشد، مسیر این هوای خنک کاری بسته می شود تا هوای ورودی به کمک لوله های خروجی گاز داغ بهصورت غیرمستقیم گرم شود و تبخیر بنزین در هوای سرد بهخوبی انجام گردد و از بد کار کردن خودرو جلوگیری شود. کاهش دمای هوای ورودی؛ دما هوای ورودی بهواسطه متراکم کردن آن افزایش می یابد. وظیفه اگزوز خروج گازهای حاصل از احتراق در موتور و بی صدا کردن آن جهت راهنمایی به عقب خودرو میباشد. کدام روغن موتور برای پاترول مناسب تر است ؟

تعویض روغن موتور و فیلتر روغن -فیلتر هوا-فیلتر کابین.فیلتر روغن مرسدس بنز | را در قفسه بازار مشاهده کنید و بادیگربرند فیلتر روغن مرسدس بنز. اگر فیلتر هوا تعویض نشود، تجمع ذرات آلوده سبب بسته شدن منافذ عبور هوا شده و جریان هوای عبوری از فیلتر محدود می گردد و عبور هوا از میان آن سخت و سخت تر خواهد شد. اگر فشار باد لاستیک پایین تر از میزان اعلامشده باشد باعث لغزش یا جابجایی بیش از حد تایر در ناحیه تماس با جاده شده و درنتیجه سبب افزایش حرارت بیشازحد آن می شود. کم شدن شتاب خودرو، ضعیف ظاهر شدن آن در مناطق کوهستانی و در سراشیبی و یا سربالایی ها از نتایج کم توجهی به موتور هر خودرو است. استفاده از اجزائی با آلیاژ سبک؛ قطعات سبک وزن به بهتر کار کردن موتور کمک می کنند. همچنین با بزرگ کردن حجم سیلندر می توآن جابجایی را افزایش داد. پورت و پولیش سر سیلندر هم بستگی داره کی برات انجام بده ولی حداقل 300-400 تا 1 میلیون هزینه داره .. ولی اگر بتونی خودت مطالعه کنی و اطلاعات فنی خوبی داشته باشی و خودت انجام بدی این قسمت هزینه صفر میشه !

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.