ساخت انواع هدرز تمام استیل

تو خیابون لایی می کشند و معمولا تو ماشیناشون هم از منبع اگزوز خبری نیست چون هدرز های اگزوز گرون هست ترجیح می دن که کلا منبع اگزوز رو بردارند. چون بابام اینو تازه عوض کرده و نمیشه به اون صورت دستکاریش کرد . لوازم یدکی و قطعات جانبی پژو 405 بـه صورت کلی و جزئی و با پایین ترین قیمت ها درون این بخش عرضه مـی شود. موتور کامل پژو 405 قیمت- نیـازمندیـهای ویـان ,-G SCAN GSCAN-جدید ترین دیـاگ 7 اینچ لمسی- با اقساط بلند مدت -برنامـه دانلود و تبدیل ECU پردازش موتور-مرکز… چرا پژو ۲۰۶ ؟ چرا که حجم و قدرت موتورها بیشتر شده و سعی میکنند از این خروجیهای دوگانه استفاده کنند تا بتوانند عملکرد بهتری بگیرند. • این تیونر تگزاسی در حال حاضر یک نسخه ارتقاء یافته ای به نام HPE1000 را برای مدل های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ Challenger SRT Hellcat Redeye ارائه می دهد که باعث می شود در هنگام تخته گاز رفتن ۱۰۳۵ اسب بخار قدرت را با در دور موتور ۶۵۰۰ دور در دقیقه و ۹۴۸ نیوتن متر گشتاور را در دور موتور ۴۵۰۰ به اختیار شما در می آورد.

آخرین محصول باراباس، Brabus EV12 مدل 1010 معروف به «بارن سیاه پوش» است که با 800 اسب بخار قدرت و حداکثر سرعت 380 کیلومتر بر ساعت، خود یک شاهکار مهندسی محسوب میشود. طرح 2 پروژکتور دایرهای کوچک و در کنار هم از طرحهای معروف «باراباس» است. دوست عزیز اگه این همه شما با ایرانخودرو در ارتباطی که اطلاعاتت رو میگی از ایرانخودرو گرفتی باید به عرضت برسوونم ! درحالحاضر شرکت آپکو (وابسته به ایرانخودرو) به تیونینگ انواع محصولات این شرکت و ستکو (وابسته به سایپا) به تیونینگ انواع پراید میپردازند. بهعلاوه مرکز تیونینگ منصوری برای دستیابی به بهترین هندلینگ، ایجاد تغییر را در مجموعه تعلیق هم در دستور کار خود قرار داده است. نیترواکساید به دلیل ویژگیهای شیمیایی خاصی که دارد، افزودنی سوختی بسیار جالبی است. این سوخت بسیار قوی است و هنگام تزریق به موتور، سرعت و شتاب مهلکی را بهوجود میآورد. میباشد همچنین هزینه وارد کردن روغن موتور به داخل کشور از طریق گمرک بسیار زیاد است و این هزینه برای فروشنده به صرفه نخواهد بود ، توجه داشته باشید به هیچ عنوان اعتمادی به حرف فروشندگانی که میگویند این روغن موتور آلمانی است یا این روغن موتور ساخت فلان کشور است نکنید. و آن به این دلیل است که در صورت گرفتگی و پر شدن فیلتر هوای بنز از آلایندگی ها در عملکرد موتور میتواند تاثیر بگذارد.

این شرکت تا به حال انواع زیادی را از اتومبیلها تیون کرده است، از جمله بنز، پورشه، بیامو، بنتلی، استون مارتین، اما شاهکار کمپانی منصوری تیونینگ موتور و بدنه خودرویی است که هیچ کمپانی دیگری جرات نزدیک شدن را به آن نداشته است؛ یعنی «بوگاتی ویرون» افسانهای. شدت جریان دینام نیز از 57 آمپر به 100 آمپر ارتقاء پیدا کرده است ! با تزریق آن توسط انژکتور، به سرعت از حالت مایع به گاز در میآید. بنابراین باید کل سیستم سوخت رسانی که شامل پمپ سوخت و شلنگهای آن است، با نوع ضخیمتر و حجیمتر جایگزین شود. حرارت ناشی از احتراق، اکسیژن این ترکیب را آزاد و آن را به مخلوط سوخت و هوا اضافه میکند. زمانی که موتور در حال کار است، حرارت کافی برای تجزیه این ترکیب در آن تولید میشود. حال پیش از رونمایی از این خودرو، مشخصات فنی و برخی از امکانات سایپا اطلس معلوم شده است. سیستم تعلیق این خودرو نسبت به نسخه معمولی در حدود ۱۰ درصد سفت تر شده است. به باراباس لقب مادر غولهای صنعت اتومبیل را هم دادهاند؛ شاید به این دلیل که در هر مدل نوآوری و فناوری پیشرفته و جدیدی را ارائه داده است. این داستان درباره مردی است که کلاه افتابی میفروشد و یک روز و با ترفندی جالب با استفاده از نقطه ضعف میمون ها…

گاز از طریق شلنگ تحت فشار به مجرای تفس موتور تزریق میشود. «فراتر از سنت، فراتر از مسابقه»؛ این شعار همیشگی کمپانی «منصوری» است؛ یکی از بزرگترین کمپانیهای تیونینگ و طراحی پلتفرم در دنیا که توسط یک ایرانی تاسیس و اداره میشود. او همچنین موسس کمپانی Mp design است که از بهترین تولید کنندگان قطعات اسپرت در دنیا محسوب میشود. تخصص منصوری در زمینههای تقویت موتور، بهبود آیرودینامیک، به کارگیری رینگهای آلیاژی سبک وزن و ایجاد تغییر در داخل اتاق با استفاده از لوازم دستساز است. در دورهای پایین موتور، سوپاپ بنزین مدت زمان بیشتری باز میماند، به این دلیل، در دورهای پایین میزان ورودی نیترواکساید به درون موتور بیشتر از دورهای بالاست. یکی از اشکال متداول آنها بین کاربراتور و مانیفولد ورودی سوخت نصب میشود و در این محل سوخت نیترو را تزریق میکند. نوع دیگر، سیستمی است که از طریق لولههای مجزا، نیترو را از مخزن آن، به گذرهای مانیفولد ورودی میپاشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.