ساخت انواع هدرز تمام استیل

هدرز بلنداستیل و خیلی با کیفیت همراه با تمام متعلقات. سيستم تخليه چند تا كار اصولي رو انجام ميده كه اونا عبارتند از: 1. تمام گازهاي مضر و گرم رو در مرحله تخليه از موتور خارج ميكنه 2. با استفاده از منبع كاتاليزور صداهاي نابهنجار موتور رو به صداي نرمال و قابل تحمل در مياره 3. در ماشينهاي جديد و مدرن با استفاده از كاتاليزورهاي مناسب مواد مضر رو ميگيره و از آلوده شدن هوا جلوگيري ميكنه سخت افزار براي درك بهتر مطلب كه واقعآ كار اگزور چيه بهتره كه اول يه مروري داشته باشيم روي گازهاي خروجي از موتور بعد از سوختن سوخت هوا و بنزين يه مقداري از هيدرو كرين نسوخته ( بنزين )، منو اكسيد كربن، دي اكسيد كربن و فسفر ( و در هنگام استفاده از نايتروس اكسيد نيتروژن و دي اكسيد سولفور ) با فشار بسيار زياد پيستون از محفظه احتراق خارج شده و وارد مانيفولد يا هدر ميشوند گرماي اين گازها بسيار زياده به طوري كه از حرارت جهنم چند درجه گرمتره ( البته اگه سرسيلندر رو زياد تراش بدين ) مانيفولد يا هدرز در يك نقطه وارد يك لوله مشترك ميشوند كه بازم به اشتباه همه خيال ميكنند اين لوله بايد بزرگ و قطور باشه، پس شما ديگه احتياج ندارين براي ماشین چهار سيلند 4 تا لوله بكشين، تا آخر اين كار توسط يك لوله انجام ميگيره كه قطعآ بايد طبق محاسبه و درست انتخاب بشه.

این قطعه که از بخشهای اصلی موتور محسوب میشود، نقش فونداسیون موتورهای احتراق داخلی را بازی میکند. به لطف تغییرات هنسی پیشرانه 6.2 لیتری هشت سیلندر سوپرشارژ هلکت دوج در این پیکاپ قادر به تولید بیشینه قدرت 1012 اسب بخار و بیشینه گشتاور 1314 نیوتن متر شده است. پاسخ به این سوال دربهای روشن جدیدی را به روی شما میگشاید، آیا هدف شما از تیونینگ خودرو فقط کلکلهای خیابانی یا به نوعی دورگیری روانِ خودرو در سطح شهر است؟ ۴- تا حالا شده تو ترافیک وحشتناک گیر کرده باشید و تنها خواستتون اومدن عزرائیل باشه و بعد از چند دقیقه میفهمید عزرائیل هم چند تا ماشین عقبتر تو ترافیک گیر کرده و بعد از اینکه ازش نا امید شدید خواستتونو عوض میکنید و میگید ای کاش ماشینم یه مرسدس اس کلاس بود تا الان ماساژورشو روشن میکردم تا ترافیکو احساس نکنم؟ ۶- یکی از سیستمهایی که نه تنها تو پراید بلکه تو ۲۰۶- ۴۰۵و… برای پراید رینگ بزرگتر از ۱۶ اینچ نندازید چون جلوبندی پراید همینجورش همش عیبه چه برسه رینگ سنگین روش بندازیمو …

چرا که سیلندرها، سرسیلندر، پیستون، شاتون، کارتل، رینگ و میللنگ را در خود جای میدهد. چنانچه اطلاعات تماس فروشنده در متن آگهی وجود نداشت، لطفا ویدئو زیر را مشاهده فرمایید. بر روی این کانکشن یا لوله سوزن پاشش واترمتانول را میبینیم که این سیستم و دستگاه به صورت دستساز بوده و نکته دیگر وجود بلوآف یا سوپاپ اطمینان برند HKS است که برای تخلیه گاز اضافی تعبیه شده است. بـه سیم پیچهای روتور جریـان مـیدان جدایی اعمال مـیشود که تا یک مـیدان مغناطیسی پیوسته ایجاد شود، کـه در موتور سنکرون وجود دارد، موتور بـه صورت همزمان با مـیدان مغناطیسی دوار ناشی از برق AC سه فاز ، بـه گردش درون مـیآید. به طور کلی موتور بسیاری از اتومبیلهای امروزی همین آرایش خطی دارند. ۱۱- یکی از سیستم های به درد بخور برای یه ماشین سنسوره دنده عقبه . یه ای رست به انگلیسی اخرش بذارید و بهتره مدلهای ۱۰۰ تومنی به بالا رو انتخاب کنید . امروزه تمام ماشینای جدید یه چیزی به نام کنسول گذاشتن پشت ترمز دستی تا اگه دستمون اینجوری شد بزاریمش روش تازه بعضیاشونو میشه باز کرد و وسیله توش گذاشت و خیلی هاشون هم حکم یخچال رو دارند .

۷- اگه گفتید موقع رانندگی بیشتر به چه چیزی نگاه میکنیم ؟ مکانیسم ورییبل که به تازگی در هر دو سوپاپ ورود و خروج به کار گرفته می شود به اضافه تعداد بیشتر سوپاپ و همین طور اور هد بودن و استفاده از دو میل سوپاپ زمینه ورود اکسیژن بیشتر و خارج شدن سریع تر گازها خروجی هم نتوانسته این محدودیت زمانی را کاملاً جبران کند . اطلاعات بیشتر فیلترروغن مینی بوس بنز. در صورتی که از تعویض مکرر فیلتر هوای بنز با قیمت ویژه و کیفیت بالا خود خسته شده اید و تمایلی به خرید مجدد فیلتر ندارید. فقط از جلو تصادف داشته که شاسی ضربه ندیده.جلوی کاپوت و گلگیر فقط رنگ شده است.کاپوت تعویض نیست. شوکهای جلو برای اولین بار در این خودرو بکار رفتهاند و بازوهای کنترلی نیز از آلومینیوم ساخته شدهاند. نشانگرهای جلو داشبورد: مدل های تا 300 هزار تومان هم در بازار موجود است. پژو 405 اس ال ایکس: قمیت جدید 24 میلیون و900 هزار تومان با 6.9 درصد افزایش. ام وی ام 315 : 36 میلیون و 300 هزار تومان با 4.13 درصد افزایش.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.