رجوع به ماشین کردن شود

اگر دستگاه تست باتری دارید ، باتری خودرو خود را بررسی کنید تا متوجه شوید باتری دارای شارژ است یا خیر . رشد و توسعه قدرت سخت افزاری دستگاه های موبایلی باعث شده تا توسعه دهندگان زیادی تلاش کنند با انواع و اقسام بازی های مسابقه ای در مارکت اندروید، توانایی های بازی سازی خودشان را به رخ بکشند و با ارائه کردن بازی های پر زرق و برق شان، با بازی های بزرگی مثل Asphalt و Need For Speed رقابت کنند. برخی باتری های خودرویی مانند باتری اوربیتال پریمیوم دارای چشمی ای به نام اندیکیتور هستند که رنگ سبز آن نشان دهنده داشتن شارژ کامل باتری است و رنگ سیاه ان نشان دهنده خالی بودن باتری و رنگ سیاه بیانگر زمان تعویض باتری است . به طور مثال هنگامی که باتری پراید استارت نخورد می توانید چشمی باتری را چک کنید و از وضعیت باتری مطلع شوید . دلیل دیگری که باعث استارت نخوردن ماشین می تواند باشد ، خراب بودن دینام خودرو است . در چند سال گذشته بازار خودروهای چینی در ایران بسیار داغ بوده است که با تنوع بالای خود مشتریان زیادی را کسب کردهاند.

وقتی دو سال قبل واردات ماشین آلات معدنی به خاطر تحریم و بحران ارزی ممنوع شد و قرار شد برای خرید ماشین آلات ارز از کشور خارج نشود، دغدغهمندان تولید وطنی از ته دل شادمانی کردند، مفری برای ایستادن تولید روی پای خود فراهم آمده بود و هپکو که در دهههای گذشته قبل از خصوصیسازی و دست به دست شدن، غول تولید ماشین آلات معدنی بود و تولیدات آن به خاورمیانه و کشورهای شرقی صادر میشد، میتوانست دوباره به روزهای اوج خود بازگردد. کارگران هپکو در بیانیهای در ارتباط با ورود ماشین آلات مستعمل اعلام کردند: آیا واقعا اوضاع معادن کشور به حدی بغرنج شده که واردات تعدادی دستگاه مستعمل با هزینه هنگفت تنها راه چاره موجود است؟ هرچند از نظر قدرت موتور و تجهیزات از تیبا ۲ نباید انتظار بالایی داشت، ولی قیمت این ماشین با توجه به اوضاع اقتصادی مناسب بوده و یک گزینه خوب برای بررسی شرایط فروش اقساطی خودرو و اقدام به خرید است.

دور زدند. یکی از آخرین نمونههای آن نیز دستورالعملی است که وزارت صمت در نوزدهم اردیبهشت خطاب به استانهای مختلف ابلاغ کرده است؛ در این دستورالعمل آمده وفق مواد ۱۰۹ و ۱۱۰ آیین نامه اجرایی معادن، شرایط و ضوابط واردات ماشین آلات (آنهم ماشین آلات مستعمل) ابلاغ میگردد. بدون تردید مافیای قدرتمندی پشت واردات ایستاده است؛ سودهای انبوه دلاری در کار است و به نظر میرسد در آستانه روی کار آمدن دولت جدید تلاش برای آزادسازی کامل واردات و مجوز گرفتن برای وارد کردن هرچه بیشتر ماشین آلات معدنی و راهسازی ادامه دارد و حتی این تلاش شتاب گرفته است. جلسه پشت جلسه برای آزادسازی واردات! به گزارش خبرنگار ایلنا، بلند شدن صنایع تولیدیِ زمین خورده نیازمند الزاماتی است؛ نمیتوان فقط صرفا شعار داد که ما حامی تولید هستیم و از صنایع داخلی حمایت میکنیم بعد از آن سو، گلوی تولید را با واردات بیرویه و بیضابطه بفشاریم! دهم خردادماه، معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه طبق ماده ۱۰۹ و ۱۱۰ امکان واردات ماشین آلات معدنی نیست، گفت: معادنی که ظرفیت استخراجی پایینی دارند باید ماشین آلات خود را از داخل تامین کنند و معادنی که از ظرفیت استخراجی بالایی برخوردار هستند میتوانند ماشین آلات دست دوم تا ده سال را وارد کنند و از هفته پیش ثبت سفارش واردات این خودروها آغاز شده است.

سود چه کسانی در واردات است که این چنین سفت و سخت پای دور زدن ممنوعیتها ایستادهاند و برای واردات سر و گردن میشکنند؟ اما در عمل چه رخ داده است؛ واردات انبوه ماشین آلات دست دوم به بهانه نیاز شدید معادن کشور! او با اشاره به جلسه دهم مرداد خانه معدن و با بیان اینکه «در آخرین روزهای دولت دوازدهم به دنبال شلیک آخرین تیرهای واردات بر قلب تولید هپکو بوده اند» به ایلنا میگوید: این جلسه صرفاً برای وارد کردن فشار بیشتر بر هپکو و جلوگیری از رونق گرفتن آن برگزار شده است. اتاق خودرو به عنوان یکی از قوی ترین فروشندگان اتاق کامل خودرو با بیش 40 سال سابقه در این حوزه در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد، شما در هر نقطه از ایران که باشید می توانید با مراجعه به سایت اتاق خودرو و همچنین تماس با کارشناسان ما به صورت اینترنتی و تلفنی از خدمات مشاوره ای سایت اتاق خودرو استفاده کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.