دوستان هدرز و آرک کسی داره فروشی؟

در این میان میتوان به کیت هوای خنک (cold air intake) برای رساندن هوا با حجم بیشتر و خنکتر و استفاده از هدرز و کیتهای اگزوز که خروج دود را راحتتر میکنند، اشاره کرد. علاوه بر موارد فوق نياز به تغيير ECU و جايگزين آن با انواع كامپتيبل با اين موتور الزاميست . هدرزها انواع مختلفی دارند که بر اساس سیستم اگزوز خودرو و همچنین کاربری افراد بر روی اتومبیل آنها نصب میشود. برای دریافت آگاهی بیشتر در خصوص نحوه استفاده از خدمات تخصصی تیم تیونینگ ما و همچنین نصب انواع کیت اگزوز بر روی اتومبیل خود، میتوانید با شمارههای مندرج در وب سایت لوکاپرو تماس حاصل بفرمایید. با کوچکترین فشاری به پدال گاز رینگهای ایتالیاییOZ لاستیک های شهری را به تن آسفالت می مالند. وقتی به چرخه چهار زمانه در چگونگی کارکرد موتورهای اتومبیل نگاه می کنید ، می بینید که موتور در هنگام ضربه قدرت تمام توان خود را تولید می کند.

1- مشکلات این اتومبیل 2-مزایـای موتور 2 لیتری آن. آسیب به توربو و سیستم روغنکاری منجر به نشت روغن از توربو به سیستم اگزوز و کاتالیزور شده که باعث بروز نقص در آن می گردد.مورد بعدی که به آن اشاره خواهیم کرد از بهم خوردن نسبت سوخت و هوا در هدرز هایی که به طور اصولی طراحی نشده اند نشئت می گیرد، این که باعث می شوند سنسور اکسیژن پیام اشتباه به ای سی یو خودروارسال کند.وظیفه سنسور اکسیژن که بعد از منیفولد و هدرز نصب می شود(البته که بر روی برخی هدرزها فضایی برای این سنسور تعبیه شده)، بررسی عملکرد موتور از طریق پارامتر های نسبت سوخت و هوا در گاز خروجی میباشد. تعداد زیادی از این سیستم وارد ایران شده و روی خودروهای زیادی هم نصب شده است. هدرز موتور tu5 ساخته شده توسط گروه صنعتی EngineArts با افزایش 75 اسب بخار و کاهش 04 لیتر مصرف سوخت بهترین راه تقویت موتور 206 تیپ 5 و 206 تیپ 6 و 207 است.

قبل از هر چیز از زحمات رییس مصطفی و مرتضی که برای این پروژه زحمت های زیادی کشیدن و در اصل برنامه ریزی و اجرای پروژه با این 2 عزیز بود تشکر فراوان میکنم . ایجاد تغییرات در پیشرانه خودرو مانند انجام عمل جراحی قلب توسط یک پزشک است پس اگر تجربه و اطلاعات کافی برای تیونینگ موتور خودرو خود را ندارید، بهتر است از متخصصان این امر کمک بگیرید، زیرا تیونینگ موتور یک عمل تخصصی است که اگر بهدرستی انجام نشود، ممکن است ضمن نرسیدن به نتیجه مطلوب، خسارتهای مالی زیادی را برای شما به وجود آورد. این خودرو یک پونی کار اسپرت جذاب است برای لذت بردن از اوج سرعت و قدرت روی زمین! به بیان ساده هدرز قطعه جایگزین چدنی فابریک خودرو است که تخلیه دود را به مراتب تسهیلتر میکند؛ همین موضوع باعث این می شود که فشار مضاعف از روی موتور خودرو برداشته شود و به افزایش ۱۰ درصدی توان موتور به علاوه ۱۰ درصد کاهش مصرف سوخت و همچنین کاهش دمای موتور میانجامد. یکی از مهمترین قسمتهایی که شما برای افزایش قدرت پیشرانه روی آن باید متمرکز شوید بدونشک سرسیلندر است. اما چرا؟ قطعاتی که کارخانجات خودروسازی روی خودرو نصب میکنند به علت تیراژ تولید، قیمت تمامشده و سیاستهای فروش از نظر کیفیت در یک سطح قابل قبولی هستند اما آن ویژگیهای ایدهآل که مدنظر ما هست را ندارند و سرسیلندر هم از قاعده مستثنا نیست.

پس از نصب اين موتور پيشنهاد ميكنم براي خودرو هاي خود از ديسك عقب ترمز استفاده كنيد ( نصب كنيد ) البته برخي مدل هاي پارس ( 16 سوپاپ ) خود مجهز به 4 چرخ ديسك هستند . قيمت اين موتور در بازار آزاد به همراه گيرباكس در حدود 4 تا 4.5 ميليون تومان است كه به همراه نصب و تغييرات پيش بيني شده و نشده بايد حداقل 5 تومان فيكس در نظر گرفت . اما نسل ششم، تا حدی از طراحی رادیکال و خاص مدلهای اولیه فاصله گرفته و تلفیقی است از مدرنینه و سنت به سبک فیلمهای علمی و تخیلی آن دوره، از یک سو چهارچوب کلی خودرو به شکل عجیبی حجیم و بزرگ به چشم میآید و از برخی زوایا به ایمپالاهای کوپه نزدیک میشود و از سوی دیگر چراغهای چهار گانه، نسل دوم تاندربرد را یادآور میشود. شمع و واير اسپرت نيز استفاده كنيد به 180 اسب بخار قدرت دست خواهيد يافت . ترجيحا از موتور گيرباكس اين سري استفاده كنيد و از استفاده تنها از موتور بپرهيزيد ! اما به قدرتي خواهيد رسيد كه با اقتدار ميتونيد با يك خودروي بي ام و سري 5 كورس درگ بندازيد و از خودرو خودتون كه نهايت 20 ميليون آب خورده لذت ببريد !

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.