تقویت و بهینه سازی خودرو -تقویت سیستم تخلیه با هدرز

این عكس سنتر پراید یورو 4 هستش كه بصورت 1 تیكه به هدرز وصل شده و قطعه جایگزین كاتالیزور لازم نیست. با اینکه در سایت پدال قصد نداریم درباره خودروهای از رده خارج و قدیمی مطلب بنویسیم، و با اینکه پراید چیزی نیست که حرف تازه و گوشه ناشناخته ای برای هیچ راننده ایرانی داشته باشد و چه آنها که این خودرو را داشته اند و چه آنها که از این موهبت به سلامتی نصیبی نبرده اند، بخوبی با همه مشکلات پراید آشنایند، اما به احترام نویسنده این مطلب که زحمت نگارش این متن ارسالی را کشیده اند، یک بار دیگر پراید را مرور می کنیم! در حقیقت، صدایی که از موتور میآید، ترکیبی است از اصوات با بسامدهای متفاوت و به دلیل این که این بسامدها به بستگی به دور موتور دارند،صدای موتور هیچ وقت بسامد معینی ندارد. 7- اگه گفتید موقع رانندگی بیشتر به چه چیزی نگاه میکنیم ؟

زشتترین و حال بهم زن ترین چیزی که من دیدم فرمونه پرایده و معلوم نیست از چند تا دمپایی بازیافتی ساخته شده و دوست ندارم موقع رانندگی این عامل استفراغ همش جلوی چشمم باشه . 3- یکی از چیز های جالبی که من در مورد لوازم جانبی پراید دیدم شیشه بالابر اتوماتیکه . پس میشه گفت خرید فرمون برای پراید یکی از واجبترین کارهاست . دلیلش خیلی پیچیدست ولی خلاصش اینه که گاهی لنتها به دیسک چرخ برخورد میکنند و داغ میشند برای رفع این مشکل باید از لنتهای استاندارد – مارک معروف – بدون ازبست ( این گزینه برای کسایی هستش که درگیر مزخرفات سلامتی کرهٔ زمینند) و گاها گران قیمت استفاده کرد اینم حداکثر قیمتش 10 تومن میشه. لازم به ذکر است که تغییر رنگ سپرهای این خودرو از حالت پلاستیکی به رنگ سفید موجب شده تا ظاهر کلی این خودرو کمی گیراتر از قبل شود. در کابین کوییک G شاهد هستیم که طراحی بخش میانی داشبورد تغییر کرده و محل قرارگیری دکمهها متفاوت شده است. با تغییر مشخصات ساختاری میلسوپاپ، میتوانیم حرکات سوپاپها را کنترل کنیم و درنتیجه، موتور میتواند به دورهای بالاتری دست پیدا کند و خودرو شتاب بیشتری بگیرد.

این خودرو به پیشرانه M۱۵ مجهز است که با حجم ۱٫۵ لیتر، ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید میکند. به عبارتی هدرز به خروج راحت تر گازهای خروجی از اگزوز کمک میکند. هدرز استیل، خمکاریهای مهندسیشدهای دارد که به عبور سریعتر گازهای خروجی کمک میکند و درنتیجه، سبب بهبود عملکرد موتور میشود. برای همین نمیتوان برای کوییک S قیمتی در بازار آزاد را مدنظر گرفت و از سویی متقاضیان این خودرو باید آگاه باشند که هرگونه خرید و فروش کوییک فیس لیفت به مدت سال از صدور سند، غیر قانونی است و در صورت بروز مشکل امکان رسیدگی قانونی برای آن وجود ندارد. از دیگر مجموعه تغییرات رادیاتور آب میباشد که به نمونه بزرگتری تعویض شده یا عملیات خنککاری هرچه بهتر صورت گیرد. این کار نه تنها جنس خوب با قیمت مناسب تر گیر میاد بلکه یه جورائی کمک هست به بچه هایی که دارن واسه این حرفه که اصلا بهش توجه نمیشه کار میکنن! اما با توجه به برنامههای این شرکت برای نسخه فیس لیفت کوییک، احتمالاً در نیمه دوم سال جاری تولید انبوه کوییک G به عنوان نسخه فول آپشن دندهای این هاچ بک کراس فیس لیفت آغاز گردد.

رینگ برای ماشین درست مثل لباس برای ادم میمونه ممکنه یه لباس تو تنتون زار بزنه ممکنه شمارو به طرز وحشتناکی خوشتیپ کنه پس موقع خرید رینگ به این مساله توجه کنید. می توانید از مارک KN تولید آلمان که دارای کیفیت بالایی است، استفاده کنید. اگر فرمان شما در حین چرخاندن صدا تق تق میكند باید هر چه زودتر نسبت به تعمیر جعبه فرمان اقدام نمایید زیرا این صدا هشدار برای رفتن به سوی بریدن فرمان است كه یكی از بدترین اتفاقات ممكن در حین رانندگیست. زیرا در فاصله ستل های 1990 تا 1996 فقط روی نیسان 300 زد اکس و در فاصله سال های 1989 تا 2000 روی فرلیدی زد نصب شد. چیزی دوربر 300 تومن . برای هیدرولیک کردن پراید برید نمایندگی و با حداکثر 300 تومن از دست این مشکل خلاص شید اگر هم خودتون مهندس بودید چه بهتر خودتون نصبش کنید. این مشکل از کمک فنر های پرایده و بهتره تعویضشون کنید فقط اینجا من یه نکته رو به گم که 70 درصد عمر کمک فنر به رانندگی ما به سنگی داره نه به نوع کمک فنر مثلا تا یه دست انداز میبینید پاتونو رو گاز نذارید تا بعد از رد کردن دست انداز یه ربع تو اسمون پرواز کنید .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.