تقویت سیستم تخلیه با هدرز

هدرزی که در بالا مشاهده میکنید تولید شده توسط انجین آرتز میباشد که توسط تیونینگ کارها بهترین هدرز برای پراید شناخته میشود. اين هدرز تا دور 7 هزار نمودار گشتاورش بصورت خطي بالا ميره و خوراك دورهاي بالاست. رکاب: نصب رکاب بین 30 تا 700 هزار تومان خرج دارد. دقت در تولید هدرزهای انجین آرتز دقیقاً مطابق با تولیدات بین المللی میباشد. مطابق با آخرین تستی که بر روی اتومبیل 207 انجام شده است این خودرو قبل از ریمپ سرعتی معادل 175 کیلومتر بر ساعت داشته و بعد از ریمپ سرعت 215 کیلومتر بر ساعت را ثبت کرده است. این خودرو ۲۸۳ میلیمتر از سطح زمین ارتفاع دارد و ارتفاع غوطهوری آن نیز به عددی معادل ۸۵۰ میلیمتر میرسد. برخی از افراد دوست دارند از خلاقیت خود برای ساخت وسایلی که به آنها نیاز دارند، استفاده کنند که ساخت کیت اگزوز نیز شامل همین مورد میشود. مواظب معامله خود با شرکت کرمان موتور باش. شرکت آپکو که مسئولیت سفارشی سازی و تقویت محصولات ایران خودرو را برای مشتریان دارد، صبح امروز نسخه سفارشی دنا پلاس توربو دنده ای را با قدرت ۲۰۰ اسب بخار معرفی کرد. هزینه حمل و نقل ،عوارض گمرک و کارمزد شرکت در مجموع 25 درصد است که اگر به هزینه فوق اضافه کنید رقمی حدود 1500 دلار بدست میاید .که با احتساب دلار 3500 تومان ، بیش از 5200000 تومان در نهایت قیمت آن است.

هرچه وضعت اگزوز در خودرو بهتر طراحی شود، خروج گاز حاصل از احتراق داخلی به راحتی صورت میگیرد و در نتیجه این عمل، افزایش قدرت موتور را شاهد خواهیم بود. بعد از تغییر در اتصالات که البته ایده مالک خودرو بود ما به دو لوله U شکل نیاز داشتیم. توصیه شده توسط کارخانه: مثلا چند وقت پیش دیدم که فردی در موتور . به عنوان مثال، برخی از مدلها میتوانند چند نوع حجم هوای خروجی را برای رانندگان به ارمغان آورند در حالی که برخی دیگر تنها میتوانند یک یا دو نوع حجم هوا ایجاد کنند. 6- ECU جدید. راستش در مورد این مورد اطلاعاتی ندارم. مثلا تاثیر منفی روی پمپ هیدرولیک یا کمپرسور کولر بذاره (من این معایب رو در ماشین خودم هیچ وقت مشاهده نکردم. در خودروهای جدید معمولاً اگر در محل قرارگیری تسمه تایم یا زیر آن مایع خنککننده مشاهده شود، بهاحتمالزیاد واشر واترپمپ نشتی دارد. از نمای کناری که موتور سیکلت را مشاهده می کنیم ر فلاپ های کناری و درست در مقابل رادیاتور برای خنک کردن آن دو شکاف بزرگ در طرفین موتور سیکلت دیده می شود که در قسمت پایین آن هم همین مهم را برای خنک کردن هدرز این موتور سیکلت شاهد هستیم، قسمت پایین فلاپ های آبی رنگ این موتور سیکلت زیبا مشکی می باشد و نوشته نقره ای رنگ Honda خود زیبایی را دو چندان کرده و تضادهای زیبایی را در این موتور سیکلت به وحود آوردند.

همچنین لازم به ذکر است که به کمک همین دکمه رانندگان میتوانند صدای اگزوز را با توجه به سلیقه خود تغییر دهند. لازم است بدانید که با توجه به انواع مختلف توربین در این نوع از کیت اگزوز، دکمهای متفاوت نیز کنار فرمان نصب خواهد شد. حال به طرف دیگر چوب بستنی یک باتری به دو قطب کنار هم وصل کنید و آن را به جاباتری سیم دار متصل نمایید. سپس موتور کوچک را به قسمت دیگر چوب بستنی بچسبانید. سپس یک سرنگ و یک چوب بستنی تهیه کنید و با چسب قطرهای، سرنگ را به چوب بستنی بچسبانید. ام پی تری پلیر کتابی را به گونهای روی چوب بستنی بالا پیستون سرنگ بچسبانید که سر پیستون رو به دکمه روشن و خاموش آن باشد. استفاده از صفحه گرافیتی بی دلیل نیست زیرا صفحه کلاچ های استاندارد توانایی مقاومت در برابر گشتاور بالا را ندارند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، خودروی موجود در تصویر و مراسم برای ایجاد جذابیت های ظاهری با کیت بدنه معرفی شده است. کیت اگزوز در انواع مختلفی مانند کیت اگزوز برقی، کیت اگزوز ریموت دار و …

استفاده میکنند. یکی از همین قطعات جذاب که طرفداران زیادی دارد، کیت اگزوز است. در ابتدا از مالک خودرو آقای (حمیدرضا کمالی) قهرمان اتومبیلرانی و همچنین از تیونر این خودرو آقای (محمد باقرزاده) و تیم همراه جهت همکاری با ما نهایت تشکر را داریم. در خودرو های TU5 قطعه واسط برای سهولت نصب هدرز به خریداران ارائه میشود. تیونرها نیز عاشق توسعه و بروزرسانی پیشرانه های نیسان هستند. The post سانتافه اسپرت در برابر فورد اج و نیسان موارنو appeared first on Reglazh – رگلاژ. ولی این موتورها را یا باید وارد کنید مثلا از دبی یا از نمونه های موجود در داخل خریداری کنید که بهتره از خارج خریداری بشه. در کل بلنتا ارزش خرید بیشتری داره ، هندلینگش کمی بهتره ، هزینه نگهداریش کمتره ، شتاب گیریش بهتره . یکی از مزیتهای خرید این محصول این است که موتور اتومبیلتان یک قدم به خودروهای عضلانی (ماسل کارها) نزدیک خواهد شد. این که با یک محصول درجه یک از لحاظ رانندگی نیستیم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *