تقویت سیستم تخلیه با هدرز

ضمن آنکه تمامی لوازم نام برده اعم از فلایویل سبک، هدرز و شمع و میل سوپاپهای متنوع به سادگی برای پراید در دسترس هستند. روغن و شلنگها فابریک کارتل المینیومی واتر پمپ اویل پمپ فابریک گیرب 92i کد 2y شفت بزرگ دنده ریز کله پلس بزرگ با دیسک و صفحه گرافیت 6 پلیت فنر دار و فلایویل سبک شده هدرز کوتاه با اگزوز تمام استیل تا انتها و ممبع اگزوز فابریک 2000 16 برای اتاق 92 تمام قطعات موتورکرم کاری شده بوده حتی گیرب و دینام در ضمن موتور روشن هست تست شده بخرید (موتور برگه سبز قانونی دارد). در سال 69، 5262 دستگاه نوا SS با موتور 396 375 اسبی به فروش رسیدند در حالیکه مدل ضعیفتر 396 به قدرت 350 اسب بخار نیز فروشی معادل 1947 دستگاه داشت. بزرگترین خبر در سال 69 خبر تولید مدل فوق العاده منحصر به فرد ینکو نوا 427 بود. خیلی از ما با شنیدن اسم شورلت نوا یاد یک سدان شش سیلندر معمولی می افتیم. نواهای ینکو با دو جعبه دنده قابل سفارش بودند: یک مدل چهار سرعته ی با ضریب دنده ی نزدیک به هم با سر دنده ی هرست و مدل دیگر یک گیرباکس توربو هیدراماتیک با دو راهنمای تعویض دسته دنده که با دیفرنسیال با ضریب 4.10:1 هماهنگ شده بودند.

همانند کاماروها و شولهای COPO، ینکو قدرت این مدل را به میزان واقعی 450 اسب بخار افزایش میداد. به جای ان، ینکو نواهای سوپراسپرت 396 را سفارش می داد و خود انجین 427 به قدرت 425 اسب بخار را به روی انها نصب میکرد. دریچه عبور در فیلتر روغن بنز باز می شود تا جریان نفت را هنگامی که روغن بیش از حد سرد است از طریق عنصر فیلتر جریان یابد، یا اگر فیلتر از فقدان تعمیر و نگهداری اشباع شود، اجازه می دهد.تغییرات منظم روغن و فیلتر روغن بنز مهمترین خدمات تعمیر و نگهداری است که می توانید برای طول عمر موتور خود انجام دهید. در یک تعریف کلی میتوان هدرز را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود.

در مرکز ریمپ ecu دکتر ریمپ افزایش شتاب اولیه و ثانویه چشمگیری را برای چری تیگو 5 رقم میزنیم و کار را با گارانتی تقدیم میکنیم ، 2 ثانیه تفاوت در صفر تا صد تیگو ثبت گردید پس ریمپ ای سی یو معادل 12 درصد افزایش بازده در تیگو 5 است که با تقویت سیستم برقی و سوخت رسانی میتوان تا 15% تغییر را انتظار داشت. از دیگر تغییرات این پیکاپ نیز میتوان به استفاده از جلوپنجره RBP Midnight، سپرهای آفرودی جلو و عقب Fab Fours، چراغهای KC قرار گرفته در دو طرف سپر جلو، باربند اسپرت KC HiLites Pro6 مجهز به هشت عدد چراغ KC در جلو و نوارهای LED در اطراف اشاره کرد. با کثیف شدن این قطعه، هوا به اندازه کافی وارد محفظه احتراق نشده و با چرخه سوخت ناقص مواجه میشویم و نسبت سوخت به هوا افزایش یافته که اکثر تولیدکنندگان خودرو توصیه میکنند بدون توجه به تمیز بودن فیلتر هوای بنز، آن را بعد از کارکرد ۱۲ تا ۱۵ هزار مایلی (۱۹ تا ۲۴ هزار کیلومتر) خودرو، تعویض کرد. در واقعیت میتوانیم به افزایش 5 تا 7 اسب بخاری خودرو در ازای ورود هوای خنک به داخل موتور اشاره کنیم.

البته یکی از فاکتورها هوای ورودی موتور است. توان موتور B6 محدود نیست و هرچه بگوییم کم گفتیم ، تست داینو B6 های لوازمی که قدرتشان به ۱۵۰ اسب بخار هم رسیده اند ، این موضوع را تصدیق میکنند. برای اینکه بتوانید در سربالاییها و مواقع اضطراری کم نیاورید حتماً نیازی به خودرویی پیشرفته و گران قیمت ندارید. برای درمان لک و پیسی هرماه به مدت یک هفته از دمکرده بومادران بنوشید. پکیج استاندارد SS با یک موتور 350 اینچی V8 تنها 280 دلار اضافه خرج بر می داشت و شامل سیستم تعلیق ویژه، خطوط قرمزF70x14s و نیز دیسکهای ترمز بزرگتر در جلو می شد. همانند کامارو و شولهای ینکو از این مدل به تعداد بسیار کم(تنها 37 دستگاه)تولید شد. اما با توجه به وزن کمتر نوای 427 (حتی سبکتر از یک کوروت 427) مدل L72 ینکو نوا شاید سریعترین خودروی تولیدی توسط کمپانی ینکو باشد. با این حال قرار دادن یک جفت سابووفر ۱۰ اینچی به همراه یک آمپلیفایر ۹۰۰ واتی JL Audio به صورت هنرمندانه از جمله تغییراتی است که در جهت ارتقا هرچه بیشتر سیستم صوتی انجام شده است. در روز تست این صدا به حدی زیاد بود که به منطقه جنگلی در شمال شرق تهران پناه می بریم که این آلودگی صوتی زیاد موجب مزاحمت مردم نشود .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.