با این چند روش ماشین شما همیشه صفر میماند!

وقتی دو سال قبل واردات ماشین آلات معدنی به خاطر تحریم و بحران ارزی ممنوع شد و قرار شد برای خرید ماشین آلات ارز از کشور خارج نشود، دغدغهمندان تولید وطنی از ته دل شادمانی کردند، مفری برای ایستادن تولید روی پای خود فراهم آمده بود و هپکو که در دهههای گذشته قبل از خصوصیسازی و دست به دست شدن، غول تولید ماشین آلات معدنی بود و تولیدات آن به خاورمیانه و کشورهای شرقی صادر میشد، میتوانست دوباره به روزهای اوج خود بازگردد. دور زدند. یکی از آخرین نمونههای آن نیز دستورالعملی است که وزارت صمت در نوزدهم اردیبهشت خطاب به استانهای مختلف ابلاغ کرده است؛ در این دستورالعمل آمده وفق مواد ۱۰۹ و ۱۱۰ آیین نامه اجرایی معادن، شرایط و ضوابط واردات ماشین آلات (آنهم ماشین آلات مستعمل) ابلاغ میگردد. دهم خردادماه، معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه طبق ماده ۱۰۹ و ۱۱۰ امکان واردات ماشین آلات معدنی نیست، گفت: معادنی که ظرفیت استخراجی پایینی دارند باید ماشین آلات خود را از داخل تامین کنند و معادنی که از ظرفیت استخراجی بالایی برخوردار هستند میتوانند ماشین آلات دست دوم تا ده سال را وارد کنند و از هفته پیش ثبت سفارش واردات این خودروها آغاز شده است.

طبق قانون، در صورت بروز حادثه، بیمهگر موظف است حداکثر تا 5 روز کاری از تاریخ رخداد حادثه، به یکی از مراکز پرداخت خسارت مراجعه کند یا حداقل از طریق پست سفارشی این موضوع را اطلاعرسانی نماید. از این رو همكاران ما در این مجموعه در تلاشند با ارتقاء روز افزون سطح علمی كارشناسان فنی، در كنار مشتریان گرامی در جهت گسترش ارائه خدمات به موقع، مطابق با استانداردهای روز دنیا در این صنعت بپردازد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمائید. این مجموعه در اسفند ماه سال گذشته از خوشحالی روی پای خود بند نبود که بالاخره تکلیف بدهی ۱۲۰۰ میلیارد تومانی آن به نظام بانکی کشور مشخص شده و با تسویه این بدهی میتوان مجوزهای قانونی برای ساخت ماشین آلات معدنی دریافت کرد اما در عمل، در بیش از چهار ماه سپری شده از سال جدید، هیچ قرارداد ارزشمند و بزرگی با هپکو اراک تنظیم نشده است و هرچه کارگران و کارشناسان این مجموعه فریاد زدهاند، راه به جایی نبردهاند. همچنین تلاش شده است با ثبت كلیه مراحل ارائه خدمات در دفترچه گارانتی محصولات، گامی در جهت افزایش دقت و تسهیل دریافت خدمات توسط مشتریان گرامی برداشته شده باشد. بعد از آن، واردات ماشین آلات مستعمل از بنادر کشور آغاز شد؛ سوم مرداد کارگران هپکو اعلام کردند: دامپتراکها (کامیونهای غولپیکر) که امروز از بندر شهید رجایی برای معادن کشور خریداری و وارد کشور شده است همان دامپتراکهای ۱۰۰ تن است که هپکو بارها و بارها به مسئولان در جلسات مختلف اعلام نموده که توانایی تولید آنها را دارد و حتی از طرف مدیریت و مهندسی شرکت اعلام شده است که توانایی تولید تناژ بالاتر از ۱۰۰ تن نیز داریم اما به دلیل عدم استقبال خریداران داخلی جهت ایجاد نقدینگی و پیش پرداخت و مشکل کمبود نقدینگی شرکت و تامین شارژ مالی از طرف تامین اجتماعی تاکنون نتوانستیم تولید داشته باشیم.

در كنار توليد ماشين آلات شيشه دوجداره كارن ماشين با راه اندازي مركز خريد و فروش ،ماشين آلات استوك شيشه دوجداره و ماشين آلات استوك UPVC در جهت خدمت رساني به شما مشتريان محترم گام بر مي دارد. در كنار تولید ماشین آلات شیشه دوجداره كارن ماشین با راه اندازی مركز خرید و فروش ،ماشین آلات استوك شیشه دوجداره و ماشین آلات استوك UPVC در جهت خدمت رسانی به شما مشتریان محترم گام بر میدارد. شرح فعالیت: كلینیك خدمات پس از فروش كارن ماشین در تلاش است كه با پشتیبانی فنی و ارائه خدمات با كیفیت به مشتریان، در جهت رضایتمندی آنها گام بردارد. اگر میزان خلافی شما بیشتر از یک میلیون تومان باشد حتما در اسرع وقت با مراجعه به سامانه خلافی قبضینو اقدام به پرداخت مبلغ جریمه قبض خلافی نمایید، چون برای جریمه بیشتر از یک میلیون امکان توقیف خودرو شما وجود دارد و در صورت توقیف خودرو باید علاوه بر جریمه خودرو هزینه ترخیص از پارکینگ را نیز پرداخت نمایید.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول خانواده 206 نیز در هفته سپری شده رشدی 4 میلیونی را تجربه کرد و قیمت آن به 270 میلیون تومان رسید. این واحد علاوه بر خدمات گارانتی و وارانتی به صورت حضوری، با ارائه یك خدمت ویژه به صورت هفتگی نیز با مشتریان در ارتباط بوده تا با ایجاد تعامل مستمر و سازنده، در زمینه حل مشكلات گامی برداشته باشد. کارگران هپکو اراک مدتهاست که از مسئولان وزارت صمت، خانه معدن و نمایندگان مجلس درخواست دارند واردات ماشینآلات معدنی را متوقف کنند؛ حداقل از زمانی که تکلیف تهاتر بدهی ۱۲۰۰ میلیارد تومانی این مجموعه در اسفند سال قبل مشخص شد، کارگران یکصدا فریاد زند حالا زمانش فرا رسیده که واردات را متوقف کنید و از هپکو حمایت نمایید تا بار دیگر روی پای خود بایستد و رونق بگیرد. مدلهای ساده آن، فقط قابلیت خواندن از روی سیدی، حافظه فلش و ورودی AUX را دارند. جنس بدنه این ماشین اسباب بازی از پلاستیک با کیفیت و مقاوم ساخته شده که قابلیت تحمل وزن تا ۴۰ کیلوگرم را دارد. 4-پرس حرارتی چهار سر اقتصادی بهمراه میز کار با قابلیت پرس 4 سر شیشه بصورت همزمان (ظرفیت : 400 قطعه با 3 کارگر ساده). هادی فاضلی از مدیران و کارشناسان باسابقه هپکو با ۲۷ سال سابقه کار است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.