اين هدرزها در دورهاي متوسط كارايي نسبتا خوبي دارند

بهمراه این قبیل تغییرات ايجاد تغييرات در ecu ،تغييرات در مانيفولد هوا و یا نصب هدرز و منبع اگزوز به جای نوع فابریک و در موتورهاي مجهز به توربو افزايش حد فشار والو توربو ٫استفاده از intercooler بزرگتر و نصب سوپاپ BLow-off میتواند قدرت موتور را افزایش داد. از طرف دیگر، باید بدانید که تخلیه کامل و سریع سیلندر خودرو از گازهای ایجادشده یا دود اگزوز نیز نقش مهمی در افزایش مکش و تنفس بهتر موتور دارد. قطعا رونیز می تواند بهتر از چینی ها عمل کند. مکانیسم ورییبل که به تازگی در هر دو سوپاپ ورود و خروج به کار گرفته می شود به اضافه تعداد بیشتر سوپاپ و همین طور اور هد بودن و استفاده از دو میل سوپاپ زمینه ورود اکسیژن بیشتر و خارج شدن سریع تر گازها خروجی هم نتوانسته این محدودیت زمانی را کاملاً جبران کند . در بین رقبا سوزوکی ویتارا با اختلاف پس از رونیز قرار می گیرد و گروه وانت ها یعنی ریچ، کاپرا و پیکاپ به دلیل جدا بودن فضای بار از کابین در رده بعدی قرار می گیرند. بنابراین وقتی رونیز را می خرید مطمئن باشید اگر روزی بخواهید آن را عوض کنید ، رونیز بازار دست دوم خوبی دارد و افت قیمت چندانی هم نخواهد داشت.

نسل ششم گالانت که بین سالهای 1987 تا 1992 به بازار عرضه شد، دارای 5 تیپ مختلف بود که در زیر به بررسی هر یک از آنها خواهیم پرداخت. یکی از ویژگی های مهمی که یک ماشین خوب و قابل اطمینان باید داشته باشد این است که اگر مشکلی برای ماشین پیش آمد بتوان قطعات و لوازم آن را به راحتی پیدا کرد. سپس تمامی قطعات و تجهیزات جدیدی که قرار است نصب شوند را تهیه کنید. اگر به استفاده از فیلتر هوای بنز کثیف ادامه دهید، شمعها خراب شده که نتیجه آن عدم روشن شدن ماشین است. از طرفی با توجه به اینکه سقف ماشین پله ای است باربندهای مخصوصی وجود دارد که میتوانید از سقف بزرگ رونیز هم برای قراردادن وسایل خود استفاده کنید. رونیز مخصوصا در صندلی عقب فضای بسیار زیادی دارد و یک صندوق عقب بزرگ هم دارد که بدون هیچ محافظی میتوانید در هر ارتفاعی که مایلید وسایل خود را در آن قرار دهید. اما این یک سیستم انتقال نیرو استاندارد 350 نیست. پرایدهای جدید حدود ۵۰کیلوگرم سنگینتر شده است؛ اما پرایدهای قدیمی با داشتن وزنی بین ۸۲۰تا۸۴۵کیلوگرم (بسته به مدل) یکی از بهترین خودروها برای تقویت محسوب میشوند. تمام اجزاء به صورت جداگانه به متخصصین خودش جهت تست و تقویت ارجاع میشه و در نهایت زیر نظر مکانیک تمام قطعات جمع آوری و تست شده و موتور بیرون از ماشین روشن میشه.

فروشگاه ملت یدک تامین کننده مجموعه لوازم مصرفی فیلتر روغن بنز و قطعات یدکی اورجینال کلیه مدل های اتومبیل مرسدس بنز در ایران. سرویس تک ارائه دهنده انواع فیلترهای با کیفیت خودروهای خارجی و ایرانی و ارسال به کلیه نقاط کشور می باشد. خودرویی که مناسب کمپینگ است و می توانید تمام وسایل مورد نیاز خود را در آن جای دهید. این روز ها هدرز یکی از محبوب ترین وسایل تیونینگ است که با هزینه کم و نصب راحت میتوان به خوبی قدمی در تیونینگ برداشت و توان بالایی کسب کرد. انجام تمامی موارد بالا در کنار هم باعث افزایش توان و عمر مجموعهی پیشرانه میشود، به یاد داشته باشید که تیونینگ یک علم است، آن را به شیوهی صحیحاش بیاموزید و همیشه اینرا بدانید که تزریق آن اسبهای دوستداشتنی به زیرکاپوت مجانی نیست. خودروی زانتیا دارای موتور ۲۰۰۰ سی سی می باشد که توان تولید ۱۳۵ اسب … رونیز با توجه به اینکه حدود ۱۰ سال در خط تولید پارس خودرو وجود داشته ، به وفور قطعات آن پیدا می شود و شما با خیال راحت می توانید رونیز را بخرید و در جاده ها برانید. وايرهاي سيمي و اينتك دست ساز دوباره شد همون پرايد قبلي كه فقط ميتونه از پس يه پارس بر بياد .

آخه توی سرچ ها کاتالیزور پراید رو دیدم که شبیه به همین هست و فقط محافظ زنگ نزدش روش نوشته و علائم مربوط به کاتالیزور هست ولی روی این نیست! فقط منبع وسط رو اگه كپسولي نيست كپسوليش كن! اونجا بود كه ديگه بايد سنتر و مافلر رو بزرگتر ميگرفتم كه هنوز اينكارو نكردم. اگر استاتور را دایره فرض کنیم اندازه گیری قطر آن بطور عملی کاری بسیـار ساده خواهد بود. یکی از تفکراتمان در ابتدای کار سفارش موتور انژکتوی 427 بود. ایسیو های زیمنس به سفارش ایران خودرو توسط کروز ساخته می شوند و ایسیو های خوبی هستند، دستگاه ها به راحتی با آن وفق پیدا میکنند و برای دریچه گاز سیمی طراحی شده است. حتی مورد داشته ایم که خودرو با نصب هدرز معاینه فنی برتر را هم گرفته است. تصاویر ارسالی از مخاطبان اسب بخار نشان می دهد که تولید اولیه و آزمایشی سایپا اطلس در کارخانه تهران آغاز شده و قرار است تا نمونه های اولیه به مرکز تحقیقات این شرکت ارسال شوند. البته باید گفت برای رونیز منیفیولد و یا هدرز های دست ساز مناسبی هم وجود دارد که اگر بخواهید می توانید با نصب آن ها تا ۱۰ اسب بخار به قدرت خودرو اضافه کنید و دیگر در آفرود مشکلی نداشته باشید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *