افزایش عملکرد پیشرانه و کاهش ۱۰ درصدی مصرف سوخت با هدرز – خبرگزاری بازار

دنا پلاس TC7 دنده ای سفارش آپکو به سامانه واتر متانول ، کیت مکش، هدرز تقویتی ، نرم افزاری اجرایی جدید ، تریم داخلی چرم و نشانگر تخصصی سامانه توربوشارژر (در صورت سفارش مشتری) مجهز است. 6- ECU جدید. راستش در مورد این مورد اطلاعاتی ندارم. این وضعیت در هنگامی که این خودرو 4 سرنشین داشته و راننده در تابستان کولر خودرو را هم روشن میکند، تقریبا غیر قابل تحمل میشود ! سپس موتور کوچک را به قسمت دیگر چوب بستنی بچسبانید. نکتهی دیگری که در رابطه با ساخت هدرز پرشیا موتور زانتیا ELX باید به آن اشاره کرد، دستگاههایی است که در ساخت آن به کار میروند؛ دستگاههایی که در این موضوع به کار میروند را میتوان دستگاههای مخصوص به خمکاری لوله در نظر گرفت، همچنین توجه داشته باشید که جوشکاری و تمام اقداماتی که در طراحی و ساخت این قطعه انجام میشود، در کیفیت نهایی قطعه تاثیرگذار هستند. در این هدرز 2 جایگاه برای نصب سنسور اکسیژن در نظر گرفته شده که در مدلهای تک سنسوره یکی توسط کور کن فابریک (که همراه هدرز ارائه میشود) بسته میشود.

در واقع بعد از نصب هدرز، توربین تغییر تنظیم شونده را روی سراگزوزها نصب میکنند. اتفاقا عمو سعيد كه فنرها را ديد گفت كمكها را كمي سفت تر گرفته كه ماشين بازيش كم بشه. شکل هدرز به صورت لوله هایی است که ابتدا به صورت سه و یا چهار لوله مجزا از یک طرف متصل به یک فلنج فلزی شده و از طرف دیگر لوله ها به هم متصل شده و در نهایت تشکیل یک لوله کلفت تر را میدهند و در آخر نیز یک فلنج کوچکتر بروی آن لوله نهایی متصل میشود. این موتور از لوازمی چون چرخ دنده VORTEX به علاوه زنجیر رنتال بهره می برد که علاوه بر شتاب بالا دنده ها هم زودتر پر می شود و هرچه دنده زنجیر بزرگتر باشد دور موتور کاسته می شود، پس از آن باید به اگزوز کربنی Akrapovic و فیلتر هوای K&N اشاره کرد، شمع های ایریدیوم و پاور داینو جت هم از جمله لوازم این موتور سیکلت به شمار می روند و همه این لوازم دست به دست هم می دهند تا قدرت بالایی برای پر افتخارترین 600 سی سی کشور به ارمغان آید. تفاوت هدرز با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟

اما آیا میدانید کیت اگزوز چیست؟ بیشتر بدانید علت صدای انفجار از اگزوز چیست؟ در شکل زیر ، داخل یک منبع اگزوز استفاده شده را مشاهده می کنید. برای اندازه گیری فشار درون سیستم اگزوز در ابتدا و انتها قبل از مافلر میتونید به این صورت عمل کنید که لوله اگزوز رو سوراخ کرده و یک مهره در محل سوراخ جوش داده. تولید میشود، اما آنچه که باید مد نظر داشت این است که کیت اگزوز هر خودرویی، براساس نوع خودرو و سگمنت آن در طراحی موتور متفاوت خواهد بود. معمولا مانیفولد ها فابریک از چدن ساخته می شود که دارای ابعاد کوچک و جمع و جور هستند که این مساله باعث راحت جای دادن اون در محفظه موتور میشه. همونطور كه تو عكس معلومه قطر لوله ها كاملا بزرگتره. Silencer و خمش هایی در لوله اگزوز استفاده کنیم.تا یک خودرو با قابلیت تردد شهری داشته باشیم. در بعضی اوقات برای خروج بهتر دود ، دو عدد خروجی در هر منبع اگزوز قرار می دهند. بعضی از آنها قیمت فیلتر هوای بنز هم به شکل فیلتر هوای بنز پنبه ای در کارتریج قرار دارند.

این روش برای بیشتر ماشین ها جواب .. تعویض فیلتر. افزایش هستیم. در مبحث سیستم تخلیه گازه ها ی سوخته شده مطلب مهمی وجود دارد به عنوان فشار خروجی. در چه خودرو هایی امکان نصب هدرز TU5 وجود دارد ؟ همانند مدلی که در فورد F-150 وجود دارد. اما یه عامل به شدت محدود کننده می باشد و اون هم صدا بسیار بلند و گوش خراشی است که تولید میشود. این نوع ساخت یک عامل محدود کننده در خروج گازها هستند که تنها نکته مثبت همان راحتی در جای دادن قطعه در فضای موتور و صدای کم میباشد. تکرار کنید. دور موتور های مختلفی رو امتحان کنید. در شکل زیر ، داخل یک کاتالیسور نو و استفاده نشده را مشاهده می کنید. کیارش محمدباقر اضافه کرد: با نصب هدرز یکی از مزایایی که راننده از آن بهره میبرد این است که بدون نیاز به ایجاد تغییری در پیشرانه خودرو، موتور بهتر دور میخورد و دیگر نیازی به این نیست راننده در سربالایی پدال گاز را تخت گاز فشار دهد. یکی از مزیتهای خرید این محصول این است که موتور اتومبیلتان یک قدم به خودروهای عضلانی (ماسل کارها) نزدیک خواهد شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.