افزایش عملکرد پیشرانه و کاهش ۱۰ درصدی مصرف سوخت با هدرز – خبرگزاری بازار

در تعمیرگاه ما هدرز های تخصصی با جنس آلومنایز به فروش میرسد و شما میتوانید قیمت آنها را از فروشگاه کاراک بدست بیاورید. داشبوردی از جنس فلز با طرحی ساده، اما جذاب که هم رنگ بدنه در کابین جا خوش کرده است. اگرچه هیچ ارتقایی بر روی گیربکس استاندارد این خودرو اعمال نشده، اما تغییر نسبتهای گیربکس یکی از دلایلی است که این پیکاپ را در راه و بیراهه عالی نشان میدهد. چنین ترکیبی از قدرت و ارتفاع برای آفرودهای پرسرعت بیابانی بسیار عالی عمل میکند. شورولت سیلورادو ۱۵۰۰ با داشتن پلتفرمی عالی برای انواع تیونینگ، رنگ مشکی، موتور ۶٫۲ لیتری V8، سیستم صوتی قدرتمند Bose به صورت استاندارد به همراه پوشش چرمی تریم داخلی کابین، ادامه کار را آسانتر میکند. این کیت شامل کویلاورهایی (ست کمکفنر و فنر قابل تنظیم) از برند King در جلو و عقب و فنرهای شمشی سیستم تعلیق عقب از برند Atlas بود که جلوه خاصی به سیلورادوی مشکی رنگ داده است. پکیج استاندارد SS با یک موتور 350 اینچی V8 تنها 280 دلار اضافه خرج بر می داشت و شامل سیستم تعلیق ویژه، خطوط قرمزF70x14s و نیز دیسکهای ترمز بزرگتر در جلو می شد. نواها مجهز به رینگهای 14×7 اینچی بودند که با رینگهای 15x7s کاماروها و شولهای ینکو در تناقض بودند اما سیستم هدرز ساخت ینکو و دورسنج موتور نیز به روی نوا SS نصب می شد.

اما نکته بسیار جالب این بخش، وجود پلهای است که به هنگام باز کردن در دیده میشود که افزون بر جذابیت بصری، کمک شایانی برای ورود و خروج از کابین 3100 کرده است. بخصوص که حاصل کار زمانی با ارزش خواهد بود که در تمامی سطوح خودرو تغییراتی اعمال شده باشد و به همین منظور نیز برای تکمیل این پروژه از ۱۰ متخصص کارآمد و ماهر استفاده شده است. در قدم اول شما باید پیکاپی در اختیار داشته باشید که ارزش این کار را داشته باشد! با این حال همراهی چند متخصص جهت مشارکت در فرآیند تکمیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تجهیزات دیگر نیز که فلزی هستند، تکمیل کننده این بخش هستند. فیلتر هوای این اتومبیل به دلیل حجم زیاد هوای ورودی باید هر 50 کیلومتر مورد تعویض قرار گیرد . سر سیلندر ماشین آلمینیومی است که دو سرسیلندر ادل بروک 6400 های پرفورمنس که دهنه سوپاپ های آن بزرگ و به ازای هر پیستون دو سوپاپ را شامل می گردد. یه هیوندای آزرا داریم که با تیون با کیت مکش و تیون بدون کیت مکش تفاوتش رو می تونید ببینید.

فکر می کنم بهتره این طرز فکر رو عوض کنیم! صدا یک موج فشار است که از نوسان فشار هوا تولید می شود. نواهای ینکو با دو جعبه دنده قابل سفارش بودند: یک مدل چهار سرعته ی با ضریب دنده ی نزدیک به هم با سر دنده ی هرست و مدل دیگر یک گیرباکس توربو هیدراماتیک با دو راهنمای تعویض دسته دنده که با دیفرنسیال با ضریب 4.10:1 هماهنگ شده بودند. همچنین به احتمال زیاد اطلس با پیشرانه M۱۵ توربو ( مشابه به شاهین ) به بازار معرفی می شود و جعبه دنده ۵ سرعته دستی ۵F۱۸ بر روی آن نصب می گردد. جعبه دنده خودکار 4 سرعت اوردایو دار با کد 700 به همراه کیت B&M، ترکیبی مناسب با پیشرانه 350 اینچی است. نصب ترمزهای PFC پیش از سوار شدن رینگهای برنزی Mamba M-19انجام گرفته و این رینگهای زیبا نیز با تایرهای Hercules Terra Trac M/T بیست اینچی پوشیده شدهاند. همچنین ناگفته نماند رنگ برنزی و زیبای رینگهای سفارشی ترکیب بینظیری با رنگ مشکی این پیکاپ ایجاد کرده است. این نمونه روی مدل های 240 اس اکس مدل از 1990 تا 1998 و همچنین آلتیما از 1993 تا 1997 نصب شد.

کیتهای مکش هوا به علت قرارگیری در مسیر جریان آزاد هوا و همچنین فضایی دورتر از موتور خودرو، علاوه بر افزایش حجم هوای ورودی، هوایی خنکتر نسبت به حالت قبل را به سمت پیشرانه خودرو میفرستند. اگرچه شاید «فیلتر هوا» بعد از طی مسافت یاد شده همچنان تمیز به نظر برسد، ولی باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود. علایم مربوط به یک فیلتر هوای بنز کثیف متفاوت بوده ولی اغلب با افزایش مصرف سوخت همراه است. برای سفارشیسازی یک پیکاپ تنومند فول سایز در مدت زمان ۵ روز تنها به سه چیز خیلی مهم نیاز دارید. در هر صورت اگرچه برای تیونینگ این پیکاپ تنومند و آماده سازی آن در ۵ روز تلاشهای زیادی صورت گرفته است، اما به گفته تیم متخصص، آنها در روند کار دچار مشکل خاصی نشده و این نشان از پتانسیل بالای این پیکاپ فول سایز آمریکایی برای یک تیونینگ تمام عیار است. این مورد بودجه خاصی نمیپذیرد و هر میزان که بخواهید میتوانید هزینه کنید و با هزینه بیشتر میتوانید نتیجه مطلوب تری دریافت کنید. با این تغییر شتاب 0 تا 100 کیلومتر این خودرو با 1.1 کاهش به زیر 10 ثانیه خواهد رسید و اختلاف خود را با اتاق موتور TU5 بیشتر کرده و به شتاب پارس ELX نزدیک میکند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.