استعلام، خرید و محاسبه قیمت بیمه بدنه خودرو 🚗

ایران خودرو در نظر دارد تا برای ۵ محصول خود طرح پیش فروش جدیدی ارایه کند. طبق آمار ایران خودرو پژو ۲۰۰۸ تنها ماشین تولید داخل کشور است که توانسته ۵ ستاره از موسسه Euro NCAP دریافت کند. پژو ۲۰۶؛ محبوب دل پسران و دختران ایرانی! سرعت باز شدن ایربگها در کنار مقاومت خوب خودرو در برخورد با اجسام و فشار وارده کم به داخل کابین، شاهین را تبدیل به ایمنترین خودرو ساخته شده توسط مهندسین ایرانی کرده است. اجاره خودرو به تعداد روزهای تعیین شده از سمت شما، در تاریخهای مدنظر شما، قیمت انتخابی شما و با بررسی کامل شخص مهمان از طرف شما انجام خواهد شد. با اندازهگیری این فاصلهها از حداکثر سه ماهواره جی پی اس، گیرنده مکان کاربر را مشخص کرده و آن را بر روی نقشه نشان میدهد. نوسانات قیمت بازار خودرو ایران در چند سال گذشته بسیار شدید بوده و روی قدرت خرید خودرو تأثیر گذاشته است. از طرف دیگر سایپا در ۵ سال گذشته در روند تولیدات خود تغیراتی ایجاد کرده است تا بتواند اعتماد خریداران را جلب کند. اما واقعیت این است که در چند سال گذشته با وجود شرایط سخت تحریمها و تهیه سخت قطعات، تلاشهای خوبی برای بالابردن سطح کیفی تولیدات داخلی صورت گرفته است.

علی جدی، نایت رئیس دوم کمیسیون صنایع و معاون مجلس در گفتگو با تجارتنیوز طرح عرضه رایگان خودرو را رد کرد و گفت: من مصاحبه آقای موسوی را خواندم اما چنین طرحی در کمیسیون مطرح نشده است. عصر خودرو- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی چگونگی ساماندهی بازار خودرو و فولاد توسط وزیر پیشنهادی صمت در این کمیسیون خبر داد. علی موسوی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی برای خودرودارکردن خانوادههای نیازمند خبر داد و گفت که در این طرح تامین خودرو برای هر خانوار پنج دهک پایین پیشبینی شده است. در طرح خودرودار کردن خانوادههای نیازمند پیشبینی شده که برای هر خانوار پنج دهک پایین که جزو خانوادههای نیازمند و آسیبپذیر هستند یک خودرو در نظر گرفته شود. به هر حال پژو ۲۰۰۸ یک خودروی پنج ستاره است و میتوان گفت که از نظر ایمنی هیچ نقصی ندارد. هر چند پژو ۲۰۶ را نمیتوان یک خودرو تماما ایرانی با مهندسی بومی معرفی کرد، اما به دلیل گذشت سالهای متمادی از ورود این فرانسوی خوشساخت به ایران و تغییراتی که مهندسین ایرانی نسب به نسخه اصلی در آن ایجاد کردند، میتوان به ۲۰۶ لقب دورگه ایرانی – فرانسوی داد. هر چند در تصادفات کاپوت ۲۰۶ کاملا جمع میشود، ولی به دلیل حرکت موتور به سمت پایین فشار زیادی به سرنشینان و کابین وارد نمیشود.

شرکت واژه ماشین زاگرس در جهت کمک به عمران و آبادانی کشور و در راستای برآوردن نیازهای ماشین آلاتی فعالان بخش های عمرانی و معدنی اقدام به عقد قرارداد نمایندگی انحصاری با دو شرکت کوبلکو ژاپن و شانتویی چین نموده است گستره ی محصولات متنوع این دو شرکت این امکان را جهت شرکت واژه ماشین زاگرس ایجاد نموده تا در جهت تامین سبد کامل ماشین آلاتی شرکت های مختلف , گام مهم و موثری بردارد. ولی سایپا بعد از بروزرسانی دنا که با نام دناپلاس رونمایی شد، اندکی در این روند تغییر ایجاد کرد. کیفیت بدنه دنا پلاس تقریبا مناسب بوده و امکانات جانبی چون کیسه هوا و ترمزهای تقویت شده سطح ایمنی خوبی را ایجاد کردهاند. همچنین در تست عابر پیاده، این خودرو عملکرد خیلی خوبی داشته و فقط کنارهها و قسمت پایین شیشه جلو تا حدی ضعیف عمل کردهاند و سایر قسمتها نمره قبولی گرفتهاند. در این مجموعه مستند ماشین آلات غول پیکر و چگونگی عملکرد آنها به تصویر کشیده می شود .

کارخانههای خودروسازی داخل کشور تازه در اول مسیر رسیدن به ایمنی بالا برای ماشین هستند. در میان تولیدات کارخانههای خودروسازی داخل کشور پژو ۲۰۶ یکی از ایمنترین ماشینها است که بر خلاف ظاهر ظریف و زیبای خود مقاومت بالایی دارد. پژو ۲۰۶ در در تست تصادف موسسه euroncap توانسته ۴ ستاره از ۵ ستاره را کسب کند که یک امتیاز بسیار بالا میان خودروهای موجود در بازار ایران است. ۱۸- ارتفاع سطح روغن موتور باید بهطور مرتب هر هفته یک بار و یا در هر توقف برای سوخت گیری بررسی گردد. پژو ۴۰۵ چهار میلیون تومان و سمند LX و پژو ۲۰۷ دو میلیون تومان از هفته قبل قیمت بیشتری دارند.همچنین پژو ۲۰۰۸ و هایما S۷ نیز با رشد ۲۰ میلیون تومانی روانه بازار شدهاند. بهطور کل مشتریان ایرانی نگاه مثبتی به پژو ۲۰۶ دارند و این ماشین همیشه در فروش اقساطی ایران خودرو مورد استقبال خیلی خوبی قرار میگیرد. اما اگر تمایل به خرید این خودروی شیک با طراحی مدرن و قیمتی مناسب را دارید، میتوانید از شرایط استثنایی فروش اقساطی اچ سی کراس در سپندخودرو بهرهمند شوید. با توجه به استقبال بالای مردم از خودروی دنا، ایرانخودرو تصمیم به اعمال تغییراتی جزیی و اضافه کردن امکانات رفاهی به خودرو دنا گرفت و محصولی جدید به نام «دناپلاس» را روانهی بازار کرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.