2021-5-16 صدای اگزوز ماشین پراید

این اجازه می دهد تا برای یک مدت طولانی به رانندگی در اطراف شهرستان، رفتن به یک سفر طولانی و در مورد در حال اج

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

این اجازه می دهد تا برای یک مدت طولانی به رانندگی در اطراف شهرستان، رفتن به یک سفر طولانی و در مورد در حال اجرا خسته نباشید.

در میان لیست گسترده ای از تنظیم همچنین می توانید صدا خفه کن تک جریانیف و بهبود عناصر سیستم تعلیق برای "کاوازاکی Ninjia 250" را انتخاب کنید. و او کاملا نمی مانند یک جانور به عنوان "کاوازاکی 250 نینجا" جلوگیری کرده اند.

ممکن است که به یک "کاوازاکی نینجا 250"، پارامترهای فنی و غیره ارتفاع، کمی جذاب تر و اسپرت. 7. رگلاتور فشار در سیستم تزریق سوخت به درستی وظیفه خود را انجام نمی دهد، لذا فشار سوخت بیشتر از حد استاندارد می باشد، حتما فشار سوخت را با یک گیج فشار چک کنید و در صورت نیاز رگلاتور فشار را تعویض کنید.

بعد از آن باید حد مجاز آلایندههای هوا مشخص شود. کلاچ عمل هموار، به طوری که بدون خستگی راننده در مچ دست، به عنوان مدل های ورزشی که در آن تماس انتقال است بسیار سخت تر است.

احساس ترس نمی خواهد در سوار عمل در هنگام دور زدن با ترمز - تجزیه تصادفی چرخ در رانش حداقل است. همه توابع CPR هستند "بدون فشار"، انجام شده بدون منحرف سوار.

برای انجام این کار را به راحتی حذف صندلی مسافر، و به جای آن نصب یک پوشش پلاستیکی برای مطابقت با رنگ پایه از موتور سیکلت. 48 ـ خط كمكي: خط عبوري است كه به منظور تغيير سرعت، انجام حركات گردشي و يا افزايش ظرفيت راه، در كنار خط عبور ايجاد ميشود.

نکته: در برخی موارد مشتریان گرامی سایلنسر خود را بر حسب اندازه و موقعیت و ابعاد مختلف نیاز داشته و لذا به صورت سفارشی شرکت بهسان دیزل و مطابق با نیاز شما ساخته شود. برای رانندگی در مسیر نیز بسیار راحت است - این فرود حس اعتماد به نفس در کنترل از دوستان دو چرخ حفظ می کند، که به راحتی اجازه می دهد تا شما را به مانور تیز.

باید پشت فرمان - به نظر می رسد که شما نمی خواهد مدیریت، Sportbike با، و کارگران جاده های معمولی.

این سلول های کوچک هر کدام دارای مواد تشکیل دهنده ای هستند که برای از بین بردن آلودگی دود حاصل از احتراق سوخت بکار میرود. کاتالوگ لوازم جانبی برای این دوچرخه نگاه کنید، ممکن است به تجهیز هدف از غرور خود را تنظیم جلو اتومبیل شیشه دودی، لغزنده، موجب صرفه جویی در پلاستیکی در افتد.

مهم ترین سوالی که ممکن است در باره این قطعه بپرسیم این است که “اگزوز چکار میکند؟ در (DFMEA) آثار خرابی همیشه می بایست بر حسب سیستم، زیر سیستم یا قطعه ای خاص (که تحت آنالیز است) بیان شود.

آخرین مطالب