چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

نکته قابل توجه در این قسمت، عدم استفاده از نشان تجاری هیوندای است که در آن زمان این موضوع برای بسیاری جالب تو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

نکته قابل توجه در این قسمت، عدم استفاده از نشان تجاری هیوندای است که در آن زمان این موضوع برای بسیاری جالب توجه بوده و شناسایی آن را کمی دشوار میکرد. اين مديريت مصمم است با استفاده از اين ابزار و ترويج آن مشاركت كاركنان را در زمينه هاي گوناگون فعاليت ها، بهبود بخشيده و با شكوفا كردن خلاقيت هاي فردي و گروهي موجبات استفاده از توانايي ها و ظرفيت هاي بالقوه كاركنان را فراهم آورد بي ترديد در اجراي موفقيت آميز اين سيستم، همفكري، مشاركت و مساعدت كاركنان نقش اساسي و تعيين كننده خواهد داشت.

بعد از این که محل نشتی را پیدا کردید بهتر است به روش های زیر آن را ترمیم کنید. اگر در زیر خودرو هستید و خودرو روشن است، حتماً مراقب باشید و سعی کنید دست های خود را خیلی تکان ندهید تا از برخورد احتمالی آنها با خودرو جلوگیری شود.

را حس کنید اما مواظب باشید که فلز را لمس نکنید اگر می توانید زیر اتومبیل بروید و زیر خودرو به خصوص مکان هایی که لوله به قسمت های دیگر متصل است را چک کنید.

اگر پس از بیرون کشیدن گیج روغن (زمانی که موتور نسبتا گرم است) متوجه شدید که روغن به رنگ شیری (نسکافهای) در آمده و شمایل عادی ندارد، به احتمال زیاد واشر سرسیلندر سوخته و آب موتور به سمت مجاری روغن راه پیدا کرده است.

در حقیقت ، رنگ فنلاندی Tikkurila برای صندلی موتور سیکلت سالاد ، سپس رنگ های آبی و سبز تیره استفاده شد. به دلیل تشابه لوازم و قطعات یدکی ، با توجه به مشخصات فنی قطعات بکار رفته در خودروی شما ممکن است این کد کالا قابل استفاده و یا موجود برای ماشین شما نباشد.

به این منظور در طراحی اگزوز، سعی میکنند از هدرزها یا لولههایی با انتهای گشاد و آزاد استفاده کنند. را خریداری کنند. بنابراین بعید است زونتس v250 با این قیمت بتواند در بازار ایران به یک موتورسیکلت فراگیر و پرفروش تبدیل شود.

3. در کنار تمام این نشانه ها، حتماً زنگ زدگی ها را نیز در نظر بگیرید. شرکت Pogea ریسینگ رینگ ها با طرح های مختلفی را برای آبارث 595 هرکولس در نظر گرفته ولی همگی آنها سایزی معادل 18 اینچ دارند.

3. سوراخ های بزرگتر، با یک اپوکسی و پچ های بزرگتر وصله زده می شوند. 1. خراشیدگی ها یا سوراخ های کوچک می توانند با اپوکسی ها (epoxy)، وصله ها یا پچ های کوچک تعمیر شوند.

2. به دنبال نشانه هایی نظیر خراش، ترک خوردن یا شکستگی، فرسودگی و یا سوراخ شدگی باشید. یک پوشش کمکی با یک کهنه در انتهای tail pipe داشته باشید. با دیجیاتو همراه باشید تا بر جنبههای مختلف این خودرو اشراف کامل پیدا کنید.

و اما اگر میخواهید راه های کاهش صدای اگزوز ماشین را بشناسید، این مقاله را بخوانید. 1. اگر احتمال می دهید که ممکن است بدانید در چه نقاطی اگزوز سوراخ شده و نشتی داشته باشد، در ابتدا همان نقاط را بررسی کنید.

آخرین مطالب