چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

محیط های درون بازی ( از محیط های شهری و ساختمان ها گرفته تا محیط های کویری و کوهستانی ) همه و همه بسیار زیبا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

محیط های درون بازی ( از محیط های شهری و ساختمان ها گرفته تا محیط های کویری و کوهستانی ) همه و همه بسیار زیبا طراحی شده به طوری که نور پردازی و کیفیت آن کاملا با یکدیگر هارمونی دارند.

در واقع راکستار اسطوره داستان پردازی است و همیشه سعی میکند در کمرنگ ترین کاتسین ها، داستان بازی را به بهترین شیوه ممکنه کارگردانی کند تا گیمر از آن هم لذت ببرد.

شخصیت پردازی کاراکتر ترور از روی شخصیت Steven Ogg طراحی و صدا گذاری شده است که یک بازیگر کانادایی است، که در فیلم ها و سریال های متفاوتی ایفای نقش کرده است.

دو رقم آخر تعیین کننده آن است که چند قطعه قبل از این قطعه در روی اگزوز بسته شده است. پس از قرار دادن در بانک ها و اتصال آن با آداپتور جلو (با کمک موجودی)، آن را به قرار دادن بر روی شیشه و لوله سوراخ شده پشت جلد پشت و همه چیز با موجها یا پیچ ها (عکس را در سمت چپ ببینید).

اگر از گیمر های قدیمی باشید میدانید که در ابتدا قرار بود سری محبوب بازی GTA یک نوع ماشین بازی نظیر ( NFS heat و forza ) باشد، اما به دلیل اشتباهی درون کدنویسی بازی، باعث میشد که هر وقت پلیس شما را شناسایی میکند، دیوانه وار به دنبال اتومبیل شما افتاده و خود را محکم به ماشین شما بکوبد!

فرانکلین هم به دلیل این که از کودکی در یک نمایندگی ماشین های گران قیمت کار و در پایین شهر زندگی کرده، در مهارت رانندگی، تیراندازی و دزدی تبحر خاصی دارد. این موتورسیکلت دارای سیستم سوخت رسانی پیشرفته تری نسبت به هوندا بود که هم در قدرت تولیدی اثر مثبت داشت و هم مصرف سوخت بهتری را با وجود پیشرانه حجیمش به ارمغان آورده بود.

برای رسیدن به این هدف، روشهای مختلفی وجود دارد که علاقهمندان به تیونینگ خودرو، استفاده از کیت اگزوز را برمیگزینند که اتفاقا این راه، چندان به نفع محیط زیست نیز نخواهد بود.

این مشکل برای برخی خودروها طبیعی است. در این مورد اگر این قطعه ترک خورده باشد و یا تاب برداشته باشد باید برای تعمیر واشر سرسیلندر آن را به تراشکاری برد و آن را تعمیر نمود. به طور کلی چکه کردن آب از اگزوز خودرو می تواند دلایل زیادی داشته باشد که در این مطلب می توانید با دو مورد از دلایل عمده خروج آب از اگزوز ماشین آشنا شوید.

در این حالت بخار خروجی بسیار داغ است و این عمل میعان کاملا طبیعی در نظر گرفته می شود و طبیعتا این امر نباید منجر به ایجاد نگرانی در مورد مسائل فنی خودرو شود و این امر کاملا عادی است.

ماده 140 ـ وسيله نقليهاي كه در مسير مجاز در حال حركت است بر وسايل نقليه متوقفي كه در حال شروع حركت به جلو يا عقب، گردش و يا دور زدن هستند حق تقدم عبور دارد. تا حد امکان با خودرو خود جاده خاکی نروید، زیرا امکان پرتاب سنگ از زیر لاستیک به طرف اگزوز به دور از انتظار نیست.