چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

اگر علاقه به موزیک دارید باندهای BOSE این خودرو کاملا نیاز شما را برطرف میکند و از کیفیت و خروجی صدای قابل قب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

اگر علاقه به موزیک دارید باندهای BOSE این خودرو کاملا نیاز شما را برطرف میکند و از کیفیت و خروجی صدای قابل قبولی نسبت به سایر خودروهای همرده برخوردار است.

ترمز شما ممکن است گرفته شده باشد، بدون اينکه شما مطلع باشيد. در هنگام پایین آمدن از یک شیب شما پای خود را از روی پدال گاز برمیدارید و این یک حالت ترمز موتوری ایجاد کرده و از افزایش سرعت جلوگیری میکند.

در اين خصوص كارخانههاي پيشرفته اتومبيلسازي توجه خود را به سيستمهاي الكترونيكي كنترل موتور متمركز نمودهاند. از دهه1960 آلاینده های خروجی از موتور ها توسط آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا کنترل شده است. بصورت کلی هدف از راه اندازی سامانه های تهویه پارکینگ، تخلیه و کنترل حرارت ، دود و محصولات ناشی از حریق و همچنین تهویه گازهای سمی ناشی از کارکرد موتور خودروها و اگزوز وسایل نقلیه می باشد.

هوراکان به لطف گشتاور بالایی که توسط موتور خورجینی 10 سیلندر تولید میشود، جاده های پر پیچ و خم را با اقتدار بیشتری پشت سر میگذارد، حتی اگر باد مخالف بوزد و شرایط جوی نامساعد باشد. FW-190-A4: این نسخه دارای همان موتور و جنگ افزار نسخه قبلی است ولی در زمینه بیسیم و زره ارتقا یافته بود.

یکی از این علایقی هم که دارند، شنیدن صداهای مختلف اگزوز است؛ یعنی دیگر دوست ندارند که به یک صدا اکتفا کنند و هر بار دوست دارند صدایی خاص از اگزوز ماشینشان بشوند.

بوي سوخت مصرفي خودرو در اگزوز ديده مي شود يا قطراتي از آب در اگزوز وجود دارد. امروزه اين محدوديتها باعث شده است كه كارخانههاي توليدكننده اتومبيل به يك انقلاب تكنيكي دست بزنند تا از يك سو مصرف كننده كه انتظار دارد اتومبيلي با مصرف كم و راندمان بالا داشته باشد، و از سوي ديگر قانون كه انتظار حداقل آلودگي را دارد را راضي نگه دارند.

در این بین برخی از مناطق تهران بیش از سایر مناطق دارای آلودگی صوتی است مانند منطقه ۹ و منطقه بازار تهران که گفته می شود میزان آلودگی صوتی این مناطق به ۷۰ دسیبل می رسد.

فاصله که گرفتین جوری که صورتتون حفظ بشه … ذرات آلودهكنندهاي كه زائيده فعاليت بشر ميباشند، معمولاً به چهار طريق ايجاد و وارد هوا ميگردد. بعضي از واحدهاي صنعتي را نيز ميتوان مسئول ايجاد هيدروژن سولفوره موجود در هوا دانست؛ ولي به نظر ميرسد كه هيدروژن سولفورهاي كه توسط صنعت وارد هوا ميگردد در مقام مقايسه با كل مقدار هيدروژن سولفوره منتشر شده در هوا اهميت چنداني ندارد.

با ايجاد آلودگي محيط و افزايش خودروها، لزوم ايجاد محدوديتهاي قانوني در ميزان گازهاي آلاينده خروجي اجتناب ناپذير است. گروه بین الملل: از نظر فنی، این اولین نگاه ما به آلپینا XB7 به روز شده است. وظیفه این قطعه موجود در اگزوز هم ایجاد شکست طول موج است و هم باعث می شود تا CO2 خروجی شکسته و 10 الی 17 درصد آن به H2O و O2 تبدیل شود .

زمان تعليق اين ذرات در هوا ممكن است از چند ثانيه تا چندين ماه به طول انجامد. استانداردهاي اروپا براي آلايندهها از پيچيدگيهاي زيادي برخوردار بوده است. در جدول شماره 3 تا 5 استانداردهاي اروپايي و آمريكايي گازهاي آلاينده خودروها ملاحظه ميگردد.

آخرین مطالب