چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

«چرا. رفتم. چند جا برای کار رفتم. بسیار مراقب باشید در هنگام نصب این هر چند , همانطور که شما می توانید آنها ر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

«چرا. رفتم. چند جا برای کار رفتم. بسیار مراقب باشید در هنگام نصب این هر چند , همانطور که شما می توانید آنها را به راحتی له .

شركت قطعه سازان ميثاق با هدف خودشكوفايي كشور در توليد قطعات خودرو و ايجاد اشتغال ، در سال 1362 و با مديريت جناب آقاي علي فراهاني ، از بنیانگذاران صنعت اگزوز تاسيس گرديد . امروزه سیستم اگزوز یک صنعت است.

۷ میلیون تومان جریمه و مصادره کل بار و ۳۵۰ هزار تومان هزینه آزاد کردن ماشین از توقیف، عیدی زنی بود که در یکی از اتاقهای خانه همسر یک شهید، مستاجر است و نان آور خانه است و هیچ درآمدی جز یارانه ۹۰ هزار تومانی که هر ماه به حسابش واریز میشود ندارد.

مامور مبارزه با قاچاق جادهای، دلش برای مریم نسوخت که اگر ماشین نباشد و اگر درآمد شوتی نباشد، مریم چطور باید عفیف و نجیب بماند اما صاحبخانهاش وقتی از توقیف ماشین باخبر شد، گفت: «سه ماه اجاره معوق حلالت باشه.

ترس مریم و تمام شوتیهای بوشهر از «بنز سبز» است؛ بنز سبز ماموران مبارزه با قاچاق جادهای که یک باره از ناکجایی از راه میرسد و شوتیها را محاصره میکند و ماشینشان را قفل میزند.

یک ویژگی بسیار خاص در چارجر مورد آزمایش به سیستم انتقال قدرت AWD یا چهار چرخ متحرک آن مربوط می شود که چسبندگی بیشتر را به قیمت وزن بالاتر برای چارجر به ارمغان آورده است. در واقع این سنسور در عکس سنسور جریان هوا کار می کند.

صدا خفه کن سر و صدای پس زمینه ایجاد می کند ، اما می توان آن را کاهش داد و از جلوه ای که می گیرید چشم پوشی نمی شود.

توان خروجی این پیشرانه برابر با ۲۵ اسب بخار در ۹۰۰۰ دور در دقیقه بوده و بیشینه گشتاور حاصل از آن نیز به رقم ۲۱.۵ نیوتن متر در ۷۵۰۰ دور در دقیقه میرسد.

همانطور که میدانید، هر کدام از دستگاه هایی که امروزه وارد بازار فروش می شود، عملکرد مشخص و معینی دارد، و بر همین اساس، این دستگاهها در بازار، مورد داد و ستد قرار می گیرند.

همانهایی که مریم را در مسیر دلوار به شیراز گرفتند و مریم به پایشان افتاد که ماشینش را توقیف نکنند که نان یک خانواده، گروی چرخیدن چرخهای این ماشین قسطی است اما وسط جاده تنگ ارم که اگر فریاد بکشی، انعکاس واژگانت در بنبست دامان زاگرس گیر میافتد، انعکاس التماسهای مریم را هم هیچ کس نشنید.