چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

همچنین، کارکرد موتور با دور پایین میتوان فشار روی آن و گرمای تولید شدهای که روی واشر سرسیلندر تأثیر میگذارد ر

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

همچنین، کارکرد موتور با دور پایین میتوان فشار روی آن و گرمای تولید شدهای که روی واشر سرسیلندر تأثیر میگذارد را کاهش میدهد، بنابراین پیشنهاد میکنیم از رانندگی با دور موتور خیلی بالا به مدت زیاد پرهیز کنید. بنابراین به خاطر درک بهتر باید بگوییم که موتورسیکلت های برقی از باتری قابل شارژ مجدد، در واقع از برق، به عنوان منبع انرژی خود استفاده می کنند.

حال برخی افراد اقدام به حذف این قطعه از روی خودرو خود میکنند که در حالت هایی دارا مزایا و معایب مختلف است که در ادامه ذکر خواهیم کرد. البته در سالهای اخیر کیفیت باتریها تا حد زیادی بهبود یافته است و برخی از آنها هر 10 سال یکبار نیاز به تعویض خواهند داشت.

همین طور برخی از افراد اقدام به ایجاد چند سوراخ در انتهای لایه خارجی اگزوز موتور کرده و با این کار سعی در خروج هوای بیشتری از آن را دارند.

این قطعه با توجه به اینکه مسیر بسیار طولانی را از موتور تا انتهای خودرو را طی میکنند بیشتر در معرض آسیب دیدگی هستند.اگزوز معمولا در زیر خودرو نصب شده و بسیار نزدیک به سطح زمین می باشد.

تا مدل های زیر 2002 میلادی نصب می باشند. اكثر بزرگراههاي شهر صدايي بين 70 تا 80 دسيبل دارند. ظرفیت هوادهی اگزاست فن فشار قوی تا 25000 مترمکعب بر ساعت و فشار تا 20000 پاسکال. پ.ن: بکفایر در واقع اشتعال سوخت و هیدروکربن های نسوخته خارج از محفظه احتراق (قبل و بعد) که بر اثر از تنظیم خارج شدن مقدار سوخت و هوای موتور اتفاق می افتد.

و بر اثر داغی زیاد صداش متغییره . صداش با حرارت تغییر میکنه ./ کلا تغییر میکنه . با ما در ارتباط باشید. باید توجه داشته باشید که هیچ خودرویی 90 هزار کیلومتر را بدون ترافیک نمی پیماید.

خودرو شما به منظور جلوگیری از سوختن روغن و یا حداقل سوختن آن به گونهای که چشمگیر نباشد طراحی شده است. در راستای حمایت از مصرف کنندگان کالا، مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم. شما هرچند وقت چقدر آب به سیستم اضافه می کنید ؟

سیستم تعلیق اتومبیل را چک کنید. کاتالیست خودرو، لوله های اگزوز، منبع اگزوز بخشی از محصولات ما را شامل می شوند. چه فاجعه ای می شود ؟ این محصول مناسب ترین انتخاب برای هدایت هوای سرد و گرم در نتیجه خنک سازی ماشین آلات صنعتی حرارتی و همچنین تزریق گرما به وسیله المنت و مشعل در محیط هایی که نیازمند گرمای یک نواخت هستند به شمار می آید .

و هزاران اسم دیگر که دیگه اونا واقعا پرتن . قسمتش هم اندازه یک موتور دست دومه . قیمتش هم 17 تومنه . 2 ـ قبول شدن در آزمايشهاي آئين نامه راهنمائي و رانندگي و رانندگي با اتومبيلهاي بزرگ اعم از كاميون بظرفيت بيش از 3500 كيلو گرم و اتوبوس.

از سال اول دبیرستان ایده هایی در ذهن داشتم، ولی آن موقع به فکر ثبت اختراع نبودم و در واقع با واژه اختراع بیگانه بودم. در ضمن 1500 نام مختلف از انواع و اقسام این موتور ها در حال شماره گزاریه .

آخرین مطالب