چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

هدف اولیه و اصلی از تولید پیشرانههای دیزلی یافتن راهحلی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی بود زیرا آنها دیاکس

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

هدف اولیه و اصلی از تولید پیشرانههای دیزلی یافتن راهحلی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی بود زیرا آنها دیاکسید کربن کمتری در مقایسه با پیشرانههای بنزینی تولید میکنند.

روغنی که برای این سیستم مورد استفاده قرار میگیرد، باید بهگونهای باشد که بهراحتی - حتی زمانیکه هوا سرد است- در بین قطعات متحرک گیربکس، گردش داشته باشد. هِد مجاز بک پرشر برای موتورهای کامینز 3in Hg (76mm Hg) است اگر چه در دیزل ژنراتورهای طراحی جدید میزان بک پرشر 2in Hg (50mm Hg) است.

در نتیجه کسانی که دیزل سایلنت را طراحی و تولید می کنند از چندین نوع مواد گوناگون در این ساختار استفاده می کنند. گاز CNG ، گازی به مراتب تمیزتر نسبت به سوخت بنزین از … بوی بنزین از ماشین.

این ماشینم خیلی سری میره نمیدونم چرا ولی فکر میکنم بیش از حد سریع میره … ماشین روی گاز شتاب بالا داره و قدرتش هم عالیه ولی روی بنزین خیلی ضعیفه و …

اما در عوض این عدد توسط مشتریان ایرانی هم (با بنزین و شرایط کشور خودمان) قابل دست یابی است. وقتی ماشین شما با کاهش سرعت و شتاب مواجه میشود باید چه کار کنید ؟

میره رو 5 اونم با دنده 5 بوی شوختگی متعفن میاد وقتی شیشه بازه و ماشین روغن کم … دلیل اون هم مایع خنک کننده موتور هست که بوی شیرینی داره اما سمی هست و . تامین کننده اصلی از مسابقه در سطح جهانی موتور سیکلت یک شرکت آپریلیا، واقع در نزدیکی ونیز است.

با نصب تشدید کننده ها بر روی این سیستم می توان این مبدل را از سیستم حذف کرد و صدای اگزوز را تغییر داد.

ممکن است در روزهای بسیار مرطوب، آب از تهویهمطبوع مانند شیر آب بر روی زمین ریخته شود، تا جایی که رطوبت کابین تقریبا از بین برود. اگر یک تولید خانگی باعث مشکلات خاصی می شود، شما می توانید بسیاری از مدل های شاهزاده را در فرم به پایان برسانید.

5-1 ردیابی تست مواد اولیه: براساس شماره های تطبیقی انبار مواد اولیه تست انجام و نتایج تست همراه شماره های تطبیقی ثبت می گردد و پس از تست برچسب ردیابی روی نمونه ها زده شده تا اطمینان از تایید محصول توسط مشتری، نگهداری می گردد.

۱۸ سال اندک موقع باز گذاردن شیشه های خودرو مراقب وسایل با ارزش خود باشید یک لحظه غفلت و سر رفتن باک نه تنها کفش و شلوار … نگاه به تاریخچه خودرو در ایران نشان میدهد که در سال ۱۳۰۰ اتومبیل یکی از اصلیترین کالاهای وارداتی در ایران محسوب میشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن