چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

برنامه های کاربردی شامل انواع آشپزخانه تجاری و سازمانی مانند رستوران و کافه تریا، فست فود، هتل و متل نانوایی

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

برنامه های کاربردی شامل انواع آشپزخانه تجاری و سازمانی مانند رستوران و کافه تریا، فست فود، هتل و متل نانوایی مغازه اغذیه فروشی مدرسه، بیمارستان و نظامی.

این رابط کاربری دیزل ژنراتور است و شامل ابزار های مدیریت و کنترل از جمله پریز برق و کنترل ولتاژ است. تنظیمات روشن و خاموش دیزل ژنراتور -- پانل های کنترل خودکار شروع به طور خودکار دیزل ژنراتور را در هنگام قطع برق فعال می سازد.

بررسی سطح مایع خنک کننده برای دیزل ژنراتور به صورت روزانه ضروری است.سیستم خنک کننده و پمپ آب باید بعد از هر 600 ساعت و فیلتر هوایی باید پس هر 2400 ساعت کار دیزل ژنراتور تمیز گردد. باید سطح روغن در مخزن روانکاو هر 8 ساعت از کار دیزل ژنراتور چک شود.

فضای استاندارد حداقل 3 فوت از همه طرف دیزل ژنراتور با در نظر گرفتن جریان آزاد هوا. به عنوان مثال، برخی از مدلها میتوانند چند نوع حجم هوای خروجی را برای رانندگان به ارمغان آورند در حالی که برخی دیگر تنها میتوانند یک یا دو نوع حجم هوا ایجاد کنند.

شارژرهای باتری معمولا از فولاد ضد زنگ جهت جلوگیری از خوردگی ساخته شده است.ولتاژ DC خروجی شارژر باتری در 2.33 ولت برای هر سلول است ، که ولتاژ سنج دقیق برای باتری های اسید سرب است . شارژر باتری جدا DC با ولتاژ خروجی دیزل ژنراتور در ارتباط است.

همانطور که از نام این بخش پیداست، جهت تنظیم ولتاژ خروجی دیزل ژنراتور است. در حالی که بسته به تنظیم لوله اگزوز میتوان صدا را کاهش یا افزایش داد، اما منشأ آن به طراحی موتور بستگی دارد.

از این رو، ضروری است که نصب یک سیستم اگزوز کافی برای گازهای خروجی از اگزوز ترتیب داد . نکته مهم این است که دما نباید بیش از حد مجاز باشد.

آب گاهی اوقات به عنوان مایع خنک کننده برای دیزل ژنراتور استفاده می شود ، اما این عمدتا محدود به شرایط خاص است مانند دیزل ژنراتور های کوچک در کاربرد های کم ظرفیت و یا واحد بسیار بزرگ بیش از 2250 کیلو وات و بالاتر.

به این صورت که با زمان مکان پلاستیکی تغییر شکل می یابد و این در واقع باعث می شود تا اجزای متحرک آلترناتور بی حفاظ شوند.

استفاده مداوم از دیزل ژنراتور باعث می شود اجزای مختلف آن داغ شود. با قطعی شدن عدم تخصیص سهمیه بنزین 400 تومانی به خودروها از اردیبهشت ماه سال جاری با استفاده از راهکارهای ساده میتوان در طول یک ماه ماه معادل ۵۰ تا ۶۰ لیتر در مصرف بنزین خودرو صرفهجویی کرد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن