چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

آسیب جدی می تواند در مواردی رخ دهد که موتور اغلب باعث سرد شدن می شود. البته بوی بنزین که از لوله اگزوز پخش می

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

آسیب جدی می تواند در مواردی رخ دهد که موتور اغلب باعث سرد شدن می شود. البته بوی بنزین که از لوله اگزوز پخش می شود نیز می تواند ناشی از یک مخلوط مجدد دوباره باشد، همانطور که در شروع موتور سرد، اما این مشکل ارزش دیدن کمی گسترده تر است.

در شرایطی که روغن سوزی موتور همراه با کم شدن توان باشد و علی الخصوص در سربالایی ها استدلال آن میتواند از حلقه های ضعیف شده پیستون باشد، البته به حقیقت این روغن سوزی از کجا شروع می شود؟ با استفاده از این نوع از سیستم ترمز موتوری می توان در هنگام پایین آمدن از یک سراشیبی از داغ شدن سیستم ترمز اصلی خودرو جلوگیری کرد، چون یکی از چیزهایی که می تواند در عملکرد ترمز اصلی خودرو ایجاد اختلال کند افزایش حرارت بیش از اندازه ی آن ها است.

وظیفه اصلی کمک فنر کنترل حرکات فنر و سیستم تعلیق است به طوری که در کمک فنر پیستونی که به انتهای میله پیستون نصب شده است با بالا و پایین رفتن چرخ در سیلندر حرکت کرده و با عبور دادن روغن از یک طرف پیستون به طرف دیگر آن از طریق مسیرهای تعبیه شده، سرعت حرکت فنر و سیستم تعلیق را کند کرده و نیروی مقاومی در مقابل این حرکت ایجاد میکند.

اما به طور کلی منظور از گلویی اگزوز، اولین محل اتصال منیفولد دود به بقیه قسمت سیستم اگزوز می باشد . به طور کلی چکه کردن آب از اگزوز خودرو می تواند دلایل زیادی داشته باشد که در این مطلب می توانید با دو مورد از دلایل عمده خروج آب از اگزوز ماشین آشنا شوید.

بوی نشان دهنده احتراق ناقص سوخت است، اما دلایل ممکن است متفاوت باشد. چنین دلایل مختلف از آن جلوگیری می کند تا تعیین کنید که چه مقدار از لوله اگزوز سوخت بویایی است.

این به ویژه ارزش این وضعیت را به دست می آورد زمانی که سوخت در روغن یافت می شود. تحقیقات رقیق شدن نفت و از دست دادن ویسکوزیته آنها، که شرایط روانکاری را بدتر می کند، به ویژه گره های مربوط به بارهای قابل توجه، بدتر می شود.

در چنین مواردی، لازم است که به طور مستقل اقدامات لازم را انجام دهیم یا یک ایستگاه خدمات برای تشخیص را رانندگی کنیم. بنابراین، بهتر است برای تشخیص تشخیص. ماده 45 ـ درشهرهائي كه شهرباني محل فاقدافسركاردان فني باشد رانندگان وسائل نقليه عمومي بايد اقلا هرسه ماه يكبار براي معاينه وسيله نقليه خود و دريافت برگ معاينه بنزديكترين شهرباني كه داراي كاردان فني است يامحلي كه از طرف شهرباني تعيين واعلام شده است مراجعه نمايند.

عبارت است از ذرات مايع با قطر بيش از 100 ميكرون كه در اثر فعاليتهاي صنعتي، مثل اسپري و تزريق كردن و يا در اثر ميعان بخارات در اتمسفر و يا در نتيجه تأثير نور خورشيد روي گازهاي خروجي اتومبيلها بهوجود ميآيد.

این ممکن است بوی بنزین را از گردن پالایش نفت نشان دهد. این نوع اتصالات جهت یکطرفه کردن مسیر هوا به کار گرفته می شود. بسیاری از رانندگان به این وضعیت آشنا هستند، زمانی که هنگامی که موتور لوله اگزوز راه اندازی می شود، بنزین بوی می دهد مانند بنزین یا بوی او وارد داخلی خودرو می شود.

اگر موتور به خوبی گرم شود، بنزین تبخیر می شود و تاثیر منفی نفت ندارد. اگر چنین پدیده ای وجود داشته باشد تنها هنگام شروع و ناپدید شدن هنگام رانندگی موتور، تنها با شروع سرد، هنگام افزایش درجه حرارت، متصل می شود کار عادی موتور باید بهبود یابد.