چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

من هم این تشخیص رو به تعمیرکار دیگه ایی گفتم و ایشان هم تایید کرد و با هزینه کل حدود 160 تومن واتر پمپ رو عوض

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

من هم این تشخیص رو به تعمیرکار دیگه ایی گفتم و ایشان هم تایید کرد و با هزینه کل حدود 160 تومن واتر پمپ رو عوض کردم و مشکل بطور کامل حل شد .

اگر سیگنال ارسالی سنسور اکسیژن پایینی به ECU در حدود 0.5 یا 0.45 ولت باشد نشان از عملکرد بهینه موتور و کل مطعلقات مربوط به آن بوده و در صورت تغییر این عدد می توانیم نتیجه بگیریم که لاندا بیش تر یا کمتر از 1 می باشد که در هر دو حالت موتور دچار احتراق ناقص یا آلاینده خروجی زیاد خواهد بود و ECU اقدام به برطرف کردن آن یا روشن کردن چراغ چک بعنوان آلارم می نماید.

در کل اینه که راستش وقتی میخواستم ماشین بخرم بین 206 و 405 گیر کرده بودم و نمیدونستم کدوم رو بخرم .

واشر سرسیلندر بین بلوک موتور که قطعاتی مانند میل لنگ و پیستونها داخل آن قرار دارند و سر سیلندر خودرو که مواردی مانند میل سوپاپها و سوپاپها را در خود فرا گرفته، نصب میشود.

امکان دارد که تیغه ها و یا اجزاء دیگر داخل منبع اگزوز آسیب دیده باشند و باعث ایجاد صدای داخل منبع شوند. مس به خاطر مقاومت زیاد و فرسایش کمتر، از ورود آب به بدنه کشتی ها و قایق ها جلوگیری می کند و از همین رو، در بدنه آنها از آلیاژ مس نیکل استفاده می شود.

استخراج پلاتین، پالادیوم و رودیوم نسبت به استخراج طلا و نقره، در حجم کمتری انجام می شود. شاید برای همگی ما اتفاق افتاده باشد: وقتی در راهبندان یا پشت چراغ قرمز ایستادهاید، ممکن است صدایی به گوشتان برسد و از خودتان بپرسید این چه صدایی است؟

بستها و پیچهای نگهدارنده لوله اگزوز, عایقهای حرارتی بالای مبدل کاتالیزور و یا سایر اجزاء ممکن است آسیب ببینند. در نهایت اینکه وقتی عمل احتراق و فعل و انفعالات مربوط به بنزین در موتور و سیلندرها انجام شد، بخشی از هیدروکربن نسوخته، منوکسید کربن و دیاکسید کربن وارد منیفولد یا هدرز میشود.

میخواستم کمکم کنید و ببینید مشکل 206 من کلی هست یا فقط مربوط به ماله منه . عکس و قیمتای صفحه 1 و 10 صفحه اخرو ببینید و سوالی باقی موند شنبه 9 صبح تماس بگیرید.

صندلی راننده فقط در یک جهت حرکت میکند درصورتیکه صندلی سمت راست (شاگرد) در دو جهت تغییر وضعیت میدهد. سوئیچ روشن و خاموش موتور هم بجای سمت راست (مرسوم در تمامی اتومبیلها) در سمت چپ غربیلک فرمان نصب شده که برای راست دستهایی مثل ما، کمی متفاوت و جالب بود.

البته اين نكته قابل ذكر است، در صورتي كه از موتورهاي ديزلي نگهداري مناسب به عمل نيايد و تنظيم صحيح قبلي روي آنها اعمال نشود، بيشتر از موتورهاي بنزيني ايجاد آلودگي مينمايند.

آخرین مطالب