چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

بهتون قول میدم شاید60درصدمشکلات مردم این باشه یه پیچ دیگه خودرادیات داره پلاستیک سخت معمولا بالا راست یا چپ ا

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

بهتون قول میدم شاید60درصدمشکلات مردم این باشه یه پیچ دیگه خودرادیات داره پلاستیک سخت معمولا بالا راست یا چپ اومم پیچ هواگیری خودرادیاته ک هواگیری نشه هرکاربکنیددرست نمیشه اونم بارکنید ازاون وراب بریزیداوکی شدپیچو ببندید،رادیاتور هم انداره اب داره تا اونجا پرکنید ودرواخرسرببنیدمشکلتون 99درصداوکی میشخ،!

نداد بیا سراغ رادیاتور اطرافشو کلا نگاه کن نشتی نداشت درهم سالم بودکه البته این نشتیها به ندرت اونم مدل پایینه هااتفاق میافته،خب مشکل اصلی پیچ هواگیری رو باز کنید اب بزنه بیرون حالت خاموش موتور ازدررادیاتوراب اظافه کنید بزارید ازهمون پیچ هواگیری ک بازکردیدبزنه بیرون ،دررادیات همچنان بازوموتورخاموش ،اب که میزنه بیرون صاف ویکنواخت وبدون حباب شدپیچشو ببندید،توبعصی ماشینا دوتا پیچ داره بعضیم ی دونه!

این محصولات در طرح ها و رنگ ها مختلف در این دسته بندی موجود هستند که با توجه به سلیقه شخصی می توانید هر یک از محصولات را مشاهده و ثبت سفارش کنید.

پست های باطری را تمیز و یا عوض کنید. باید عمل فیلرگیری را انجام دهید. اگه دوتا بوذهردو یکی یکی همون کاروانجام دهید،این دوسه کاراسونو انجام میدیدبازم همون اشو همون کاسه! ما تلاش خواهیم کرد تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و با قیمتی مناسب برای ورود به بازار تولید کنیم.

تولیدات این بخش از محصولات پیا صنعت اهمیت ویژه ای دارد، چرا که محصولات این بخش در میان پر مصرف ترین مصارف داخل به شمار می روند و با توجه به کیفیت مناسب و قیمت مناسب محصولات تولیدی توسط پیا صنعت محصولات این گروه می تواند در اولویت های بالای خرید مشتریان قرار گیرد.

روش اول آن است که خریدار ضایعات آهن خود در سایت ها یا شبکه های اجتماعی آگهی خرید ضایعات آهن را درج می کند. در این بخش از وب سایت به معرفی محصولات گروه اگزوز سازی پیا در رده تولیدات ایران خودرو خواهیم پرداخت.

از این رو محصولات تولیدی این شرکت، برای محصولات ایران خودرو در سه گروه کلی قرار می گیرد. آیا اگزوز 200 سی سی رو 250 یا 230 میوتونه کمی کارایی کم داشته باشه یا کلا از لحاظ فنی مشکل خاصی میتونه باشه؟

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رده از محصولات با ما در ارتباط باشید. تلاش ما در گروه پیا صنعت ارائه بهترین اگزوز سمند و دیگر محصولات تولیدی ایران خودرو با در نظر گرفتن مناسب ترین قیمت و خدمات است.

این واکنش شیمیایی باعث تجزیه اکسیدهای نیتروژن به گازهای ازت و اکسیژن می شود (که بی ضرر هستند، زیرا به طور معمول در هوای اطراف ما وجود دارند).

به گونه ای که بتوانیم اعتماد متقاضیان این محصولات را جلب کرده و محصولی کاملا ایرانی تولید و ارائه کنیم.

آخرین مطالب