چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

گروه تجاری فستوس ، از طریق شرکت نیکران موتورپاسارگاد اقدام به اخذ نمایندگی برندهای بسیار معتبری در دو صنعت دو

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

گروه تجاری فستوس ، از طریق شرکت نیکران موتورپاسارگاد اقدام به اخذ نمایندگی برندهای بسیار معتبری در دو صنعت دوچرخه و موتورسیکلت نموده است. را دارا باشند و به علاوه از نظر آلودگيهاي زيست محيطي، استانداردهاي مصوب شورايعالي حفاظت محيط زيست را رعايت نموده باشند.

همانطور که می گویند، پایان وسیله را توجیه! ناگفته نماند در خودروهای جدید به منظور رفاه حال سرنشینان، در طراحی خودرو سعی شده لرزشها و صداهای ناشی از کارکرد موتور را به وسیله قطعات واسطه لاستیکی یا قیر اندود کردن بدنه و یا حتی طولانیتر کردن لوله اگزوز و استفاده از نیرو الکتریکی برای چرخش فن خنک کننده رادیاتور به جای پروانههای مکانیکی و …

در این قسمت زه کرومی نصب شده در قسمت زیرین درها و رینگهای 9 پره 18 اینچی بیش از هر چیز دیگری توجه را به خود جلب میکنند.

گروه فستوس ، اسپانسررسمی فدراسیون دوچرخه سواری است و با حمایت های مالی و تجهیزاتی خود ، نقش بزرگی را در پیشرفت های این رشته ورزشی جوان پسند ایفا می کند. هدف از تشکیل تیم فستوس یوسی ای ، شرکت در مسابقات بین المللی دوچرخه سواری و همچنین قهرمانی جهان در رشته کوهستان است.

تا پیش از افتتاح این فروشگاه ، وسایل از کشورهای هم جوار و با قیمتهای هنگفت و بدون ضمانت وارد می شدند و پیدا کردن قطعات یدکی و همچنین تجهیزات ایمنی برای موتورسیکلت های مسابقه ای و همچنین دوچرخه های کلاس حرفه ای کار آسانی نبود اما گروه تجاری فستوس با تاسیس این فروشگاه ها در سال 2011 میلادی کمک کرد تا ورزشکاران حرفه ای و علاقه مندان غیر حرفه ای از آخرین تجهیزات ، لوازم یدکی و وسائل ایمنی برخوردار شوند.

در طول این برهه زمانی ، گروه تجاری فستوس با تاسیس فروشگاه های زنجیره ای رپیدو ریس در ایران دریچه ای نوین را پیش روی علاقه مندان به موتورسیکلت گشود.

این شرکت دارای سه تیم دوچرخه سواری در دو رده ی آقایان و بانوان به نام های تیم یو سی آی فستوس (کی تی ام و کیوب)، تیم ترینکس و تیم فلش ( به منظور حمایت از جوانان) است که در مسابقات لیگ کوهستان ایران شرکت می کنند.

اولین نمایشگاه شرکت بنللی در ایران نیز در خیابان هلال احمر افتتاح گردید. همچنین نیکران موتور پاسارگاد توانایی تولید موتور سیکلت هایی باحجم 600 سی سی و 1130 سی سی را نیز دارد و می تواند سفارش های مشتریان تا این حجم کیفیتی را تولید کند.

شرکت نیکران موتور پاسارگاد برای نخستین بار در صنعت موتورسیکلت کشور ، با هدف واقعی ارائه خدمات سه گانه ، فروش ، خدمات پس از فروش و همچنین تامین قطعات یدکی و ایمنی به بازار اماده گردید تا با افتخار ، تمامی نیازهای خانواده بزرگ مصرف کنندگان خود را برطرف نماید.

برندهایی چون نولان( کلاه ایمنی مورداستفاده درپیست های مسابقات جهانی جی پی ) لاستیک پیرلّی ایتالیا ( یکی از معتبرترین برندهای جهانی صنعت لاستیک سازی) آلپاین استار ایتالیا ( لباس های ورزشی مخصوص برایموتورسواران و دوچرخه سواران حرفه ای و همچنین پوتین های مخصوص) اس پی دی (لباسهای ورزشی مخصوص موتورسواران حرفه ای )، اگزوز آکروپوویچ (اگزوز فوق العاده سبک و از جنس کربن مخصوص موتورسواران حرفه ای ) اکربیس و برندهای بی شمار دیگر ، با عقد قرارداد با گروه تجاری فستوس نمایندگی انحصاری خود را به این شرکت تجاری خوشنام واگذار نمودند.

آخرین مطالب