چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

مبدل کاتاليتيک ممکن است وصل شده باشد. مبدل کاتاليتيک ممکن است گرفته شده باشد. درواقع فورد نقش غیرقابلانکاری د

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

مبدل کاتاليتيک ممکن است وصل شده باشد. مبدل کاتاليتيک ممکن است گرفته شده باشد. درواقع فورد نقش غیرقابلانکاری در گسترش صنعت خودروسازی جهان داشته است.

در سيستم الکترونيکی کنترل موتور مشکلی ايجاد شده است. در کامپيوتر کنترل کننده موتور ممکن است مشکلی پيش آمده باشد. قرن بیستم را شاید بتوان صده افزایش آسایش و رفاه مردم نامید چراکه در این قرن بود که استفاده از خودرو رایج شده و این وسیله حملونقل چنین گسترده در دسترس عموم قرار گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه در ادامه مقاله با ما در نشریه جهان شیمی فیزیک همراه باشید. نقش مهم تهویه هوا در ساختمان ها، کارگاه ها و کارخانه های صنعتی انکار ناپذیر است. این موتور ها با توجه نوع سوخت مصرفی که دارند از مدل بنزینی طول عمر بیشتری بهره میگیرند.

يک يا چند انژکتور بنزين نشت دارند. انژکتورهای بنزين کثيف شده ان و يا گرفته اند. توضيح مشکل: هنگاميکه موتور سرد است و شما پا را از روی پدال گاز بر می داريد، موتور خيلی بد کار می کند و گاهی نيز خاموش می شود.

بعد از اينکه برای مدتی رانندگی کرديد، سويچ را می جرخانيد که موتور خاموش شود ولی موتور برای چند ثانيه کار می کند. پیکاپ توندرای تویوتا یک خودروی خوش پوش است که میخواهد شما را شگفتزده کند. با هم چند سریال طنزی که او در آنها خوش درخشیده است را مرور میکنیم.

ممکن است نشت در سيستم واکيوم وجود داشته باشد. زمان بندی احتراق درست تنظيم نشده است. زمان بندی احتراق ممکن است درست تنظيم نشده باشد.

دور موتور در هنگام گاز ندادن ممکن است درست تنظيم نشده باشد. موتور سیکلت هوندا ۱۲۵ از موتور سیکلت های پر طرفدار و ارزانترین نوع موتور سیکلت در کشور ماست. Welldone یکی از بزرگترین ارائه کننده های حل کننده گرد و غبار صنعتی در مرکز چین است، تولید و صادرات گرد و غبار صنعتی به بسیاری از کشورهای جهان.

منجید قطعهای لاستیکی مقاوم شکل دار یا نواری است که با قرارگیری در محل اتصال اگزوز به بدنه خودرو ضمن مهار کردن وزن سیستم اگزوز، از انتقال لرزههای سیستم اگزوز به اتاق و لقی بیش از حد آن جلوگیری میکند.

پیش از روشن کردن و راهاندازی دستگاه اگزاست فن تهویه (فن سانتریفیوز یا فن اکسیال) ، آن را با دست بچرخانید تا مطمئن شوید قطعات آن آزادانه و به راحتی میچرخند . این اتفاق معمولا به واشر سرسیلندر خودرو مربوط است.

مبدل کاتالیتیک ممکن است گرفته باشد. ممکن است در موتور مشکل مکانيکی پديد آمده باشد. در ابتدا اين مشکل گاهی صورت می گيرد و به تدريج بيشتر می شود. موتور برق ها در انواع بنزینی ، دیزلی ، گازی ، بی صدا ، کانوپی دار ، اینورتر ، کیفی قابل حمل ، تکفاز و سه فاز طراحی و ساخته میشوند که در ادامه به تشریح هر یک میپردازیم.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن