چگونه اگزوز ماشین سوت بکشد؟

وقتی هم که تازه موتو رو روشن میکنید و موتور سرده سوختن درست انجام نمیشه و باعث میشه که بخار اب بیشتری تولید ب

توسط ENGINEARTS-HEADERS در 11 مهر 1400

وقتی هم که تازه موتو رو روشن میکنید و موتور سرده سوختن درست انجام نمیشه و باعث میشه که بخار اب بیشتری تولید بشه.که بعد از گرم شدن موتور سوختن بنزین به حالت معمولی بر میگرده و اصلا جای نگرانی نداره.

از کاتالیست های بازیافت شده در صنعت نفت، بیش­تر برای افزایش کیفیت اکتان بنزین و تولید هیدروژن استفاده می کنند، در واقع فلز پلاتین بسیار پرکاربرد می­باشد و خاکی که از کاتالیست به وجود می ­آید، برای کسب درآمد و خودکفایی اقتصادی بسیار باارزش است.

مسیر اگزوز از چند لوله و چند انبار اگزوز تشکیل شده است که با برداشتن انبار آخر که به وسیله دو پیچ و دو بست لاستیکی که برای جلوگیری از لرزش هستند، امکان پذیر خواهد بود.

دليل چهارهم : شل شدن بست هاي اتصال شيلنگ ها يا جنت ها! برخی از آنها پس از تعویض و یا نصب یک خودروی جدید ساعت ها شاد و خوشحال با موتور خود در خیابان ها ویراژ می دهند تا همه را از خریدن چنین صدایی بهره مند کنند.

از سالها پیش سیستم قدرت خروجی خود را از قدرت عملکرد و صدای عالی لذت خواهید برد زیرا تمام سیستم های ما از مواد مقاوم در برابر خوردگی و مقاومتی مانند فولاد ضد زنگ یا فولاد آلومینیوم ساخته شده اند.

وقتی ماشین خود را روشن میکنید میزان زیادی ضایعات از لوله اگزوز خودرو بیرون میآید. البته، بخش زیرین خودرو همواره در معرض ضربه و رطوبت بالا نیز هست و در صورتی که مافلر شما از جنس درستی نباشد، خیلی زود خراب شده و مشکلات بیشتری خواهد ساخت.

فن آکسیال که با نام فن محوری نیز شناخته می شود، یکی از پرکاربردترین فن های مورد استفاده در حوزه تهویه و هوارسانی است. قیمت اگزاست فن به عواملی همچون جنس ورقه بدنه ، نوع پروانه ، الکترو موتور بکار رفته و سایر آپشن های موجود و …

نصب موتور زانتیـا … فشار روغن موتور پایین آمده است. اگر سطح مایع خنککننده کم نیست، میتوان گفت شرایط خوب است، در حالی که سطح پایین خنککننده ممکن است نشاندهنده مشکلی باشد. پیچ هواگیری که پشت هواکش قرار دارد ممکن است به خاطر جام کردن،ممکن است حین باز کردن بشکند و با شکستنش خودرو نمیتواند حرکت کند.

در اينصورت رادياتور را باز كرده و سيخ مي زنند. در این سال ایران خودرو به عنوان صادرکننده نمونه ایران، جایزه ملی صادرات را کسب کرد.

دلیل بیست و چهارم : ممکن است در زمستان ترموستات خودرو عمل نکرده باشه و در سرپایینی در اثر سرمای زیاد سنسور پیام غلط به icu داده باشه و پیغام جوش یا stop ظاهر بشه.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن